Daily Archives: Ապրիլ 26, 2016
««Տրոտիլ» տեսակի պայթուցիկ նյութի տարրեր, հետքեր հայտնաբերվել են նաև ավտոբուսի և դեպքի վայրի զննությամբ առգրավված փորձանմուշների վրա... -
Բանակի 3 բարձրաստիճան պաշտոնյայի ազատել են զբաղեցրած պաշտոններից
Բացի Միրզաբեկյանից, ՀՀ Զինված ուժերի գլխավոր շտաբի հետախուզության վարչության պետի պաշտոնից ազատվել է գեներալ-մայոր Արշակ Կարապետյանը... -
Հայաստանում աղքատությունը՝ 76 տոկոս. պաշտոնական տվյալները խոսում են կրճատման մասին․ «Հրապարակ»
«Հարց. ինչպե՞ս պատահեց, որ նպաստառուների թիվը մեծացավ...մշտապես լինում են, որ նպաստի ծրագրերում ընդգրկվելու համար համակարգ են մուտք... -
«Ոստիկանության խտրական գործելաոճը կանանց նկատմամբ չի փոխվել»
«Մասնավորապես, 2013 թվականի օգոստոսին՝ Կոմիտաս 5 հասցեում իրականացվող շինարարության դեմ տեղի ունեցած ակցիայի ընթացքում... -
Պատգամավորը պահանջում է պաշտոնական տեղեկություն տալ ավտոբուսի պայթյունի վերաբերյալ
Իր հերթին, ԲՀԿ խմբակցության ղեկավար Նաիրա Զոհրաբյանը մտահոգություն է հայտնել, որ ավելի շատ տեղեկություններ են ստանում ռուսական աղբյուրներից... -
Մահացած զինվորին հայտնաբերել են մեքենայի թափքում․ Քննչական կոմիտե
Ապրիլի 25-ին, ժամը 20:15-ի սահմաններում ՀՀ ՊՆ զորամասերից մեկի կրակային դիրքում գլխի շրջանում ստացած մահացու հրազենային վիրավորումով հայտնաբերվել է... -
Սահմանին երկու զինծառայող է զոհվել․ ՀՀ ՊՆ
Ապրիլի 25-ին և լույս 26-ի գիշերը ղարաբաղա֊ադրբեջանական շփման գծում հակառակորդի կողմից արձակած կրակոցներից մահացու վիրավորումներ են... -
Ավտոբուսի պայթյունը կապված չէ մեքենայի վառելիքի հետ․ ոստիկանապետ
Նա նշել է նաև, որ, հնարավոր է, պայթող նյութը եղել է ավտոբուսի աջ կողմի առջևից երկրորդ նստատեղին նստած անձի մոտ։ Ոստիկանապետն ընդգծել է...

Daily Archives: 26 апреля, 2016
«Следы взрывчатого вещества типа тротил обнаружены и на пробах, взятых в автобусе и с места происшествия, что подтверждено результатами... -
Президент Армении уволил высокопоставленных чиновников армии
Президент Армении Серж Саргсян уволил 3 высокопоставленных чиновников армии. С должности замминистра обороны... -
От начальника полиции Армении ждут извинений и грозят требованием отставки
Авторы упомянули о поведении других чиновников полиции, которые в разное время употребляли оскорбительные выражения в адрес женщин... -
Труп военнослужащего обнаружен в кузове грузовика – СК Армении
Вечером 25 апреля на огневой позиции одной из воинских частей Минобороны Армении был обнаружен труп военнослужащего обязательной срочной службы... -
На границе в Карабахе погибли двое военнослужащих – Минобороны
По сообщению Минобороны, нарушение режима прекращения огня зафиксировано и в северо-восточной части государственной армяно-азербайджанской границы... -
Полиция отрицает, что причиной взрыва автобуса в Ереване стало топливо
Взрывчатое вещество, по его словам, могло находиться у пассажира на втором сиденье спереди в правой части автобуса. Кто сидел в этой части, пока...