Daily Archives: Մայիս 10, 2016
ՄԻՊ-ի գրասենյակի ներկայացուցչի այցից հետո էլ, այնուամենայնիվ, Գևորգյանի վիճակի հետ կապված ոչ մի դրական տեղաշարժ չի եղել։ Փաստաբանը հավելել է․․․ -
10 Մայիս
Կենսաթոշակի մասին օրենքի կիրառումը հետաձգելը նախընտրական տարին չփչացնելու համար է․ պատգամավոր
«Մենք բոլոքրս գիտենք, թե ինչ աղմուկ բարձրացավ և բողոքի ցույցեր էին լինում պահանջով, որ համակարգը գոնե լինի կամավոր։ Համակարգի ամբողջությամբ ներառումը․․․ -
«Բարև Երևան»-ն առաջարկում է Ղարաբաղում զոհվածների անուններով փողոցներ անվանակոչել
«Լսելով զոհված Արցախի հերոս Ռոբերտ Աբաջյանի (ծնվ. 1996թ.) ծնողների և հարևանների ցանկությունները՝ առաջարկում ենք Երևանի․․․ -
Ղարաբաղ օգնություն ուղարկելուց հետո Ալեքսանյանը թանկացրել է ալյուրը. Հրապարակ
Թերթի հետ զրույցում «Մանանա գրեյն» ընկերության սեփականատեր Գուրգեն Նիկողոսյանը նշել է, որ թանկացումը պայմանավորված է Ռուսաստանում ցորենի․․․ -
Քաղցրաշենցիներին կրկին խաբեցին
- Դե քննարկում ենք՝ ինչ անել, բայց խառը, պատերազմական վիճակ է, ով մեր ձենը կլսի... -
Դատավորները լրագրություն են սովորեցնում «Հրապարակ»-ի թղթակցին
Առհասարակ, վերաքննիչի դատավորները շատ հարցեր են վերլուծել, որոնք մեր հրապարակման հետ կապ չունեն։ Օրինակ, նրանք մի մեծ դասախոսություն են գրել այն մասին․․․ -
Ոստիկանությունը գերթանկարժեք ծրարներով է առաքում խախտումների մասին ծանուցումները․ «ՀԺ»
Պայմանագրի համաձայն, յուրաքանչյուր 20 գրամանոց առաքման, տվյալ դեպքում ծանուցման գինը 350 դրամ է։ Մինչդեռ, ըստ «ՀԺ»-ի, նմանատիպ 20 գրամանոց ծրարն արժե 120 դրամ․․․

Daily Archives: May 10, 2016
Manana Grain owner Gurgen Nikoghosyan told the daily that the price increase was caused by rising wheat prices in Russia. “The Russian wheat market, as a matter of fact, has not changed much since the beginning... -
Armenian Farmers Face Yet Another Payment Delay
He added that the farmers gather every day at the village centre to discuss further action: “We discuss possibilities of what can be done; but the country is in a state of war, so our voices will never be heard... -
Police Order ‘Fancy’ Traffic Tickets at Taxpayers’ Expense: Press
Under the agreement, the price of every 20-gram delivery will be 350 dram, while, Haykakan Zhamanak stresses, such 20-gram envelopes usually cost only 120 drams. “We can only assume that ...