Daily Archives: Նոյեմբեր 9, 2016
«Երբ Լուսինեն դիմեց իրավաբանին, Արսեն Ավագյանի կողմից սկսվեցին հետապնդումները նրա նկատմամբ՝բազմաթիվ վայբեր֊նամակներ... -
Ոստիկանապետը չի ուզում հաշտության համաձայնագիր կնքել լրագրողի հետ․ aravot.am
Այսօր դատարանը կողմերին առաջարկել է հաշտության համաձայնության շուրջ բանակցել, սակայն հենց դահլիճում ոստիկանապետի ներկայացուցիչը... -
Աղձքի դպրոցում դասադուլն ավարտվեց․ մարզպետն ազատեց իր նշանակած տնօրենի պաշտոնակատարին
«Այսօր առավոտյան էլի դպրոց չէինք մտնում, բայց եկավ մարզպետի խորհրդական Սիրամարգ Ղուկասյանը, ահագին խոսեց, ասաց՝ դուք ասեք... -
Գլխավոր դատախազը խոստացել է վերաբացել մահացած զինվորի գործը
«Այդ բոլոր հակասությունները, որ ներկայացրի, դատախազը ասաց՝ այո՛, էս չի արել քննիչը, էսինչը չի արել, ասաց, որ գործը կասեցումից կհանենք...

Daily Archives: November 9, 2016
According to Torosyan, the former parliamentarian repeatedly subjected Avagyan to physical abuse while they were married, and when she finally divorced him, he threatened to take her child away and make sure that the woman ended up in jail... -
Armenia’s Police Chief ‘Has No Intention’ of Settling Lawsuit with Reporter
The court today suggested that the parties consider negotiating a settlement agreement, but Gasparyan's lawyer rejected the idea on the spot, insisting that the police chief had no intention of settling. Nevertheless, the... -
Armenia’s New Prosecutor General Promises to Resume Investigation Into Soldier’s Non-Combat Death
The soldier's family, however, have been arguing for years that their son was murdered and that investigators, namely investigator Arman Apresyan, were deliberately covering up the case...