Daily Archives: Նոյեմբեր 9, 2016
«Երբ Լուսինեն դիմեց իրավաբանին, Արսեն Ավագյանի կողմից սկսվեցին հետապնդումները նրա նկատմամբ՝բազմաթիվ վայբեր֊նամակներ... -
Ոստիկանապետը չի ուզում հաշտության համաձայնագիր կնքել լրագրողի հետ․ aravot.am
Այսօր դատարանը կողմերին առաջարկել է հաշտության համաձայնության շուրջ բանակցել, սակայն հենց դահլիճում ոստիկանապետի ներկայացուցիչը... -
Աղձքի դպրոցում դասադուլն ավարտվեց․ մարզպետն ազատեց իր նշանակած տնօրենի պաշտոնակատարին
«Այսօր առավոտյան էլի դպրոց չէինք մտնում, բայց եկավ մարզպետի խորհրդական Սիրամարգ Ղուկասյանը, ահագին խոսեց, ասաց՝ դուք ասեք... -
Գլխավոր դատախազը խոստացել է վերաբացել մահացած զինվորի գործը
«Այդ բոլոր հակասությունները, որ ներկայացրի, դատախազը ասաց՝ այո՛, էս չի արել քննիչը, էսինչը չի արել, ասաց, որ գործը կասեցումից կհանենք...

Daily Archives: 9 ноября, 2016
«Когда Лусинэ обратилась к юристу, Арсен Авагян начал преследовать ее: множество звонков через вайбер, угрозы через посредников... -
Fuck Donald Trump. В США прошли акции протеста
Люди вышли на улицы, скандируя лозунги: "Не наш президент!" и "Чьи улицы? Наши улицы!". В Портленде протестующие сожгли американский флаг... -
Глава полиции Армении не хочет мировой с журналисткой
Защитник журналистки Давид Асатрян счел, что представитель начальника полиции, тем не менее, не объяснил, на каком... -
Генпрокурор Армении пообещал возобновить следствие по делу о смерти солдата
В течение 3 часов, которые длилась встреча, мать военнослужащего рассказывала прокурору о нарушениях, совершенных...