Daily Archives: Դեկտեմբեր 3, 2018
Ըստ ականատեսների՝ Գյումրիի Վարդանանց հրապարակի տարածքում ռուս զինվորականը ծեծի է ենթարկել փողոց մաքրող կնոջը, որն էլ ստացած... -
3 Դեկտեմբեր
«Արմենիա TV»- ի պարտադրող հայրենասիրությունը և «Հայաստան» հիմնադրամը
Վարդանյանի ձոնին նվիրված հաղորդման մեջ նշվում էր, որ նրա առաքելությունը եղել է, բարեգործ լինելը։ Նրա առաքելությունը ընդհատվեց, երբ ԱԱԾ-ն պարզեց․․․ -
Տեղեկությունը ՀԱՂՈՐԴԵՆՔ, ՀԱՅՏՆԵՆՔ, իսկ իրավիճակը ՊԱՐԶԵՆՔ, ԲԱՑԱՏՐԵՆՔ ու մեկնաբանենք՝ խնայելով ՓՈԽԱՆՑԵԼ բայը
Փոխանցել բառն այս իմաստով գործածելու չարաշահման մեջ դեր ունեն ռուսերենի «передавать» բառով համանման նախադասությունները: -
Ֆլեշի Բարսեղը սպառնալիքով ուրիշի բնակարանն է խլել
Նախկին կոմերցիոն տնօրենը, Բարսեղ Բեգլարյանի ուղղորդմամբ, իր սեփականություն հանդիսացող բնակարանը 2016 թվականի ապրիլի 25-ին գրավադրել է բանկում, իսկ գրավի 9.700.000․․․ -
ՀՀԿ պատգամավորին կալանք է սպառնում․ Նախարար ժամանակ 14 մլն դոլար կաշառք է ստացել
Արամ Հարությունյանին են պատկանում առանձնատուն և բնակարաններ Երևանում, Հանրապետության հրապարակի հարակից տարածքում գտնվող 7 հարկանի շենք․․․ -
Սպանվել է 31-ամյա զինծառայող
Մարտական դիրքում մահացու հրազենային վնասվածքով հայտնաբերվել է պայմանագրային զինծառայող Գոռ Աղվանի Սարգսյանը (ծնված 1987թ., զինված ուժերում էր 2016թ.-ից, Նոր Նորքի զ/կ)․․․

Daily Archives: 3 декабря, 2018
Этот посредник сводил "неудачников" с представителями медвузов Армении, среди которых называются университет Айбусак, университет святой Терезы и университет традиционной медицины. Там, вероятно, за... -
Россию возмутили публикации об убийстве женщины в Гюмри
По словам очевидцев, на территории площади Вардананц во втором по величине армянском городе он избил уборщицу, которая... -
Навязывающий патриотизм телеканал зятя Сержа Саргсяна и фонд «Айастан»
Обычно еще за несколько дней до телемарафона в эфире «Армении» крутили рекламу о том, как важно принимать в нем участие, жертвовать деньги на благоустройство... -
Непрезидент Грузии: Я терпеть не могу слова «революция», «улица»
- Они отрезали себе путь к тому, чтобы применять силовые методы, когда это абсолютно необходимо. Государство — это не богадельня. Иногда это, как недавно в Париже, требует применения спецназа... -
Белоруска не может усыновить ребенка из-за инвалидности
«Здесь мы как раз сталкиваемся с так называемым медицинским подходом, когда человека рассматривают не как личность, имеющую обширнейший набор... -
Олигарх Сержа Саргсяна выбил 20 тысяч со своего сотрудника
«Вместо того, чтобы с целью восстановления причиненного вреда обратиться в правоохранительные органы и получить... -
Армянскому депутату грозит арест за получение взятки в размере 14 миллионов долларов
Ряд вовлеченных в совершение преступления лиц либо из его близкого окружения, либо сотрудники руководимых им госструктур и частных... -
Крайне левые и крайне правые — французские телеканалы нашли виновных
Премьер-министр пытались провести переговоры с представителями "желтых жилетов" (движение стихийно возникло в соцсетях, не имеет лидеров и организаторов), но успехом они не увенчались...