Daily Archives: Հունիս 7, 2019
Որպեսզի մեր այս քննարկումը չսահմանափակվի հաշվապահությամբ ու բյուջեի հարկ հաշվելով, պետք է հասկանանք տնտեսագիտական մի հասկացություն․․․ -
7 Հունիս
«Ցավոք, չկարողացա»․ Բրիտանիայի վարչապետը հրաժարական տվեց
Ստեղծված իրավիճակում, երբ ապահարզանին մնացել են հաշված ամիսներ, իսկ դրա հիմնարար պայմանները դեռ չեն համաձայնեցվել, վարչապետի հրաժարականը գնահատվում էր որպես անխուսափելի։ -
Հայաստանը ՄԱԿ֊ում հաճելի անակնկալ մատուցեց Վրաստանին
«Փաստաթուղթը դատապարտում է Վրաստանի [օկուպացված] տարածաշրջաններում իրականացված բռնի ժողովրդագրական փոփոխությունները․․․ -
«Հարգանքով՝ Արտակ». Արդարադատության նախարարը հրաժարականի դիմում է ներկայացրել
- Շնորհակալ եմ Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանին արդարադատության նախարարի պաշտոնում իմ․․․ -
Սաբոտա՞ժ, թե՞ հին սովորություն․ արդյոք Փաշինյանը դժգոհ է ուժայիններից
Եթե չի զբաղվում ԱԱԾ֊ն, բարի ճանապարհ ԱԱԾ֊ի ղեկավարին, եթե չի զբաղվում ոստիկանապետը, կապ չունի՝ ում մասին է խոսքը, բարի ճանապարհ․․․

Daily Archives: 7 июня, 2019
В сложившейся ситуации, когда до выхода из ЕС остались считанные месяцы, а компромисса вокруг основных условий соглашения все еще нет, отставка премьера казалась неизбежной. -
Корреспонденту «Медузы» подкинули наркотики, избили и задержали (обновлено)
Редакция «Медузы» убеждена, что Иван Голунов невиновен. «Более того, у нас есть основания полагать, что Голунова преследуют из-за его журналистской... -
Грузия оценила поведение Армении в ООН
Документ осуждает проведенные в регионах Грузии насильственные демографические перемены и подтверждает права всех беженцев на безопасное... -
«С уважением, Артак». Министр юстиции Армении подал в отставку
Я подал заявление об уходе с должности министра юстиции. Принятие мандата министра в этот исторический для нашего народа период было сверхответственным... -
Саботаж или старая привычка: есть ли у Пашиняна недовольство силовиками
Карапетянц предупредила черносотенцев о том, что сотрудники организации не раз становились свидетелями различных проявлений саботажа в центре города...