Daily Archives: Հուլիս 16, 2019
«Ինչո՞ւ Բրոյանը տեղափոխվեց Ռազմական ոստիկանություն. այդ հարցի պատասխանը ՊՆ-ն որևէ կերպ չի հստակեցնում: Օրենքով սահմանված... -
«Հոգնե՞լ ես Պուտինից՝ հանգստացիր Վրաստանում»
Պաստառների վրա, մասնավորապես, գրած էր. «Ես Թբիլիսիում եմ. ռուսներին էստեղ ավելի լավ են վերաբերվում, քան Ռուսաստանում»․․․ -
ՊՆ֊ը շարունակում է պատժիչ գործողությունները զինծառայողի նկատմամբ
«Բրոյանին ապօրինաբար տարել են ռազմական ոստիկանություն: Նա երեկ է դուրս գրվել հոգեբուժական հիվանդանոցից, նրա․․․ -
Հուլիսին զորացրվածները կկորցնեն մեկ տարի
Կա՛մ զորակոչի օրենքը պիտի փոխվի, կա՛մ ընդունելության կարգը․ նախքան ծառայության անցնելը քննություններին չմասնակցածները չեն կարողանա դիմել բակալավրիատ -
ՊՆ հավերժական մամուլի խոսնակի ապատեղեկատվությունը զինվորի մասին
Այսօր հերթական այդպիսի մի գրառում է կատարել ազգությամբ եզդի զինծառայող Յուրիկ Բրոյանի մասին․․․ -
Կրեմլն այլևս ունակ չէ քաղաքականությամբ զբաղվել, բայց և այլոց թույլ չի տա
Ոստիկանական պատնեշները, որոնց ետևում, իշխանությունների կարծիքով, պետք է գոյատևի հասարակությունը, անընդհատ․․․ -
Ռուսաստանում փոփոխվում են բողոքի ակցիաների բնույթն ու ինտենսիվությունը
Ընթացիկ տարում բողոքները սկսվեցին Եկատերինբուրգ քաղաքում, որտեղ պայքարում էին կենտրոնում նոր եկեղեցու կառուցման դեմ... -
Հաջողվել է 3 տարով հետաձգել բնածին խնդիրներով տղայի ծառայությունը
ՀՔԱ Վանաձորի գրասենյակի աջակցության արդյունքում Ա․ Վ․-ը զինծառայությանը ժամանակավորապես ոչ պիտանի է ճանաչվել․․․

Daily Archives: 16 июля, 2019
«Это какой-то казус: в одном случае у него проблемы со здоровьем, которые не лечат в Армении, в другом - Броян... -
«Устал от Путина? Отдохни в Грузии»
В Тбилиси на месте, где уже месяц проходят акции протеста, 16 июля собрались граждане России, чтобы поддержать Грузию... -
Министерство продолжает карательные действия в отношении военнослужащего
«Брояна незаконно отвезли в военную полицию. Вчера [15 июля] он выписался из психиатрической клиники, у него отобрали назначенные врачом... -
В Армении демобилизованные в июле потеряют год
А те, кому удалось сдать вступительные экзамены до ухода в армию и преодолеть минимальный порог, смогут поступить... -
Дезинформация о солдате от вечного пресс-секретаря Минобороны Армении
«Во-первых, военнослужащего не вылечили, его лечение стало невозможно после применного в военчасти, в военной полиции насилия... -
Туристов из Индии не пускают в Грузию
- Они не могут понять, почему к ним так оскорбительно относятся на грузинской границе. Они покидают Грузию униженным и не хотят даже смотреть в нашу сторону... -
Кремль разучился заниматься политикой, но и другим не дает
В 2011-2012 годах люди протестовали за честные выборы и сменяемость власти. Протесты последних лет были в основном посвящены вопиющим...