Daily Archives: Սեպտեմբեր 23, 2019
Նա մեղադրվում է 144-րդ հոդվածով՝ 1in.am լրատվական կայքում անձի անձնական և ընտանեկան կյանքի վերաբերյալ տեղեկություններ հրապարակելու համար․․․ -
Պատմականացնելով պատմությունը․ Ջալոյանը՝ «Բամբակե պատեր» վեպի մասին
Վահրամ Մարտիրոսյանի նոր վեպում չկան ոչ մոդեռնիստական, ոչ հետմոդեռնիստական էսթետիկայի հետքեր, այն զուտ «ռեալիստական» է... -
«Մուլտի գրուպի» տնօրենը գրավի դիմաց ազատ է արձակվել
«Բարգավաճ Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Նորա Առուստամյանի հայր, Գ․ Ծառուկյանին պատկանող «Մուլտի գրուպ» կոնցեռնի տնօրեն Սեդրակ Առուստամյանին․․․ -
Սադիստ ընդդիմադիրը հրաժարական է տվել «հանուն առաջնորդի»
«Ադրբեջանի ժողովրդական ճակատ» կուսակցության փոխնախագահը հրաժարական է տվել։ Ավագ դուստրը նրան մեղադրել է ընտանեկան բռնության, սադիզմի և․․․ -
Ջերմուկցիների նկատմամբ իրականացվում են անհամաչափ պատժիչ գործողություններ. հայտարարություն
Գնդեվազում երեք հոգի է ձերբակալվել։ 2 ամիս կալանք կիրառելու որոշում է կայացվել: -
Երևանի պոլիկլինիկաներում ներդրվում է էլեկտրոնային հերթագրման համակարգ
Մինչև տարեվերջ ծրագիրը հասանելի կլինի քաղաքի բոլոր 24 պոլիկլինիկաներում։ «Ծրագիրը դեռ աշխատում է միայն․․․ -
ՊԲ՝ դիվերսիա, Բաքու՝ սպանվածը մոլորվել էր․ մի քիչ էլ Շամշյան
Վիրավորների մասին տեղեկությունները մենք չենք հրապարակում, երբ դրանք սխալ մեկնաբանվելու վտանգ ունեն։ Նույն օրը դիվերսիայի մասին նյութ ենք տվել․․․

Daily Archives: 23 сентября, 2019
В жалобе отражено то обстоятельство, что журналистка использовала доступную всем информацию, которая... -
Директора «Мульти груп» освободили под залог
Обвиняемый в отмывании денег в процессе реализации проекта «Дорожного коридора Север-Юг» фактический глава компании «Стонс» Седрак Арустамян освобожден... -
Оппозиционер-насильник подал в отставку ради партии и лидера
Зампредседателя оппозиционной партии «Народный фронт Азербайджана» Фуад Гахраманлы подал в отставку после того, как старшая дочь обвинила его в домашнем насилии. -
Электронная система записи на прием избавит от очередей в поликлиниках Еревана
Предусматривается, что до конца года программа будет доступна во всех 24 поликлиниках столицы. На втором этапе... -
Карабах заявил о диверсии, Баку говорит, что солдат заблудился
«Состояние военнослужащего, получившего ранение при еще неустановленных обстоятельствах, тяжелое. Его при... -
Похищенный из Тбилиси журналист объявил голодовку после насилия в бакинской тюрьме
Нынешние атаки происходят после недавних посещений его в колонии докладчиком ПАСЕ по политзаключенным и комиссаром СЕ...