Daily Archives: Հուլիս 29, 2020
Փաստաբանները հայցի ապահովման միջոց կիրառելու միջնորդություն են ներկայացրել նաև, ինչը, ըստ Կոչուբաևի, հնարավորություն կտա դիմորդներին․․․ -
Ֆիրդուսում զբոսաշրջային նոր փողոց բացելու մտահղացումը հին նախագիծը արդարացնելու փորձ է
Հետնամասում առաջարկվող շենքերի ցածր հարկայնության քողի տակ թաքցվում են նախատեսվող կառուցապատման իրական ծավալները... -
Մինչև տարվա վերջ պահեստազորից 800 հոգու բանակ են տանելու
ՊՆ-ն 2020-ի սեպտեմբերի 15-ից մինչև դեկտեմբերի 15-ը՝ 3 ամիս ժամկետով պահեստազորային վարժական հավաքներ կհայտարարի։ -
«Այնպես է արված, որ չկարդան»․ Պասկևիչյանը՝ կրթական ծրագրում կատարվող փոփոխությունների մասին
Նա առաջարկում է դասերը վերածել պրեզենտացիաների․ «Դոն Կիխոտը»՝ թարգմանություններում, կինոյում և այլն, այսպիսով հետաքրքիր դարձնես։ Երեխաները․․․ -

Daily Archives: 29 июля, 2020
Сегодня они встретились в депутатами от трех фракций, выступив с собственными предложениями. В качестве основной проблемы они указали... -
До конца года до 800 резервистов призовут на сборы
Процесс будет постоянным, говорится в проекте, в последующие годы к нему будут подключены новые подразделения и резервисты... -
«Не отбивая желание читать». Армянский поэт и журналист об изменениях в школьной программе
Многие книги попросту сложно читать: они написаны в таком стиле, что вернее предоставить о них информацию при помощи тех же презентаций... -
Премьер Армении ответил на вопрос о посте российской пропагандистки
«В России должны понять, что союзник России в Армении не Пашинян, не Петросян, не Погосян, не Саргсян, не Кочарян, союзник и партнер...