Daily Archives: Ապրիլ 28, 2021
«Եթե անձն ընտրակաշառք է բաժանում, բայց ասում է՝ ես ընդհանրապես կապ չունեմ որևէ քաղաքական ուժի հետ, թաքցնում է, ու ասում է՝ դե, ապացուցեք․․․ -
Թուրքիայում պատվաստվել է բնակչության 13.2 տոկոսը, Ռուսաստանում` 6.7 տոկոսը, Իրանում և Վրաստանում` 0.5 տոկոսը, Հայաստանում՝ դեռ 2000 մարդ․․․ -
AstraZeneca-ն այլևս բոլորի համար է
«AstraZeneca-ով պատվաստված մեկ միլիոն քաղաքացիներից մեկի մոտ կարող են իսկապես թրոմբային խնդիրներ առաջանալ․․․» -
Ոչմիթիզականությունը՝ պարտության պատճառ
«Ամենամեծ սխալը եղել է, երբ 92 թվականի հունիսի 13-ից, երբ հայաթափվել էր Շահումյանը, հետո՝ Մարտակերտը, Հադրութի, Մարտունու, Ասկերանի...

Daily Archives: 28 апреля, 2021
Это дополнение нужно для того, чтобы к уголовной ответственности был привлечен любой, кто после назначения выборов попытается... -
Парламент Армении принял в первом чтении криминализацию предвыборных взяток и препятствование агитации
Предлагается ужесточить наказание за препятствование предвыборной агитации, установить ответственность за случаи, когда... -
Араик Арутюнян: Идея «ни пяди земли» как причина поражения
«Не сформировалось единого политического мнения – между властью и оппозицией, - и остановку войны в тот момент считали предательством»... -
Французский депутат призывает Париж оказать давление на Баку
Резолюцию поддержали 28 парламентариев, среди них есть и члены группы дружбы «Франция-Арцах»... -
Пожар в Ошакане. Есть жертва
Как сообщает МЧС Армении, пожар удалось погасить к 09:27. Других подробностей в официальном сообщении нет. Причина возгорания также не указана...