Daily Archives: Հուլիս 28, 2022
Բանտարկվել են ընդդիմադիր «Ազգային ճակատ» կուսակցության անդամ Քերիմլին և «Մուսավաթ» կուսակցության ղեկավարի խորհրդական Խուրշուդովը․․․ -
Ավելի հաճախ էին հանդիպում սրտանոթային հիվանդությունները կամ մարսողական խնդիրները, որոնք... -
Դիտորդները կստուգեն բանտերում պահվող ԼԳԲՏ անձանց իրավունքների վիճակը
Փինք Արմենիայի փաստաբաններ Լուիզա Վարդանյանը և Արա Ղարագյոզյանը ընդգրկված են խմբում՝ որպես անդամներ։ Բանտերում #ԼԳԲՏ անձանց․․․ -
Բնակարան վարձելը Երևանում անհնարին է դարձել․ բոլորը բողոքում են
Այսօր կառավարության շենքի դիմաց միաժամանակ երկու բողոքի ակցիա էր ընթանում․ կարելի է ասել՝ ակցիաների նպատակները հատվում էին․․․ -
Ադրբեջանից կրակ են բացել Հայաստանի սահմանին և Ղարաբաղում. պաշտոնական
Ադրբեջանի ստորաբաժանումները տարբեր տրամաչափի հրաձգային զինատեսակներից կրակ են բացել սահմանի արևելյան հատվածում... -
Սպաների և ենթասպաների հիփոթեքի մի մասը կվճարի պետությունը
Մայր գումարի 10%-ը և վարկի 7% կազմով տոկոսադրույքի 3 %-ը կսուբսիդավորվի․․․ -
Ադրբեջանցի լրագրողի առևանգումը կապվեց Վրաստանի փաստացի ղեկավարի հետ
Վրաստանի պետական անվտանգության ծառայության պետի նախկին տեղակալ Սոսո Գոգաշվիլին ապացույցներ է հավաքել իշխող կուսակցության դեմ․․․

Daily Archives: 28 июля, 2022
В четверг перед зданием армянского правительства проходили две акции протеста с требованиями, которые в некотором смысле перекликаются друг с другом... -
В этой группе чаще встречались сердечно-сосудистые заболевания, или проблемы с пищеварением... -
Азербайджан опроверг заявление об обстреле армянских позиций
«Об инциденте поставлено в известность руководство российского военного контингента, осуществляющего миротворческую миссию», - отмечено в сообщении... -
Завлекавший армянских студентов на митинги оппозиции за $2.5 может выйти на свободу
Вчера истек срок его заключения. На судебных слушаниях в четверг должны обсудить вопрос меры пресечения... -
Почему сокращается размер наших будущих пенсий. Прогнозы невозможны
Учитывая нынешнее состояние всемирного рынка, делать прогнозы практически невозможно, говорят экономисты. Следовательно невозможно точно...