Daily Archives: Փետրվար 3, 2011
Նախաձեռնող խումբը նշում է, որ միջոցառման ընթացքում նախատեսվում է դեսպանատան ներկայացուցչին հանձնել նամակ՝ ուղղված Կահիրեի Ազատության հրապարակում... -
Ո՞ւմ հայրն է Մուբարաքը. Եգիպտոսում շարունակվում են բախումները
Եգիպտոսում այսօր մի քանի հարձակում է եղել լրագրողների վրա, որոնց աշխատանքին փորձել են խոչընդոտել: Ալ Ջազիրա հեռուստաընկերության երեք լրագրողներ ձերբակալվել են... -
ILLUMInations. Վենետիկի բիենալեում Հայաստանը նոր մոտեցմամբ կներկայանա
Արդեն ընտրվել են այն մասնակիցները, ովքեր կլինեն Հայաստանի դեմքը Վենետիկի բիենալեում: Մեր երկիրը կներկայացնեն Մհեր Ազատյանը, Գրիգոր Խաչատրյանը և Աստղիկ Մելքոնյանը: -
Ապրիլին «Բարսելոնան» և «Ռեալը» կարող են հանդիպել 4 անգամ
Ապրիլի 17-ին կայանալու է Իսպանիայի առաջնության «Ռեալ»-«Բարսելոնա» հանդիպումը, իսկ ապրիլի 20-ին... -
Սիրիայում նույնպես ցանկանում են սկսել հակակառավարական ցույցերը
Facebook սոցիալական ցանցում բողոքի ցույցերի կոչ անող մի քանի էջ է բացվել, որոնցից «Սիրիական հեղափոխություն» էջին հավանություն է... -
Մեդվեդևը խորհուրդ է տվել Պուտինին «փի-արով չզբաղվել»
Մեդվեդևը հատուկ ընդգծել է, որ անընդունելի է համարում բոլոր հայտարարություններն այն մասին, թե ահաբեկչությունը բացահայտված է... -
«Արմավիան» շուտով նոր Superjet 100 կունենա
ՄԱԿ-ն աշխատում էր Sukhoi Superjet 100 արտոնագրի վրա 2004 թվականի ապրիլից: Ինքնաթիռները պետք է սկսեին առևտրային թռիչքներ իրականացնել... -
Ութոտնուկ Պաուլի հետնորդը կանխատեսումներ կանի Եվրո-2012-ին
Լեհ ութոտնուկը կդառնա 2010 թվականի Աշխարհի Գավաթի ընթացքում մեծ ճանաչում ձեռք բերած ութոտնուկ Պաուլի հետնորդը... -
Տիգրան Կարապետյանը հերթական հանրահավաքը կանցկացնի փետրվարի 15-ին
Այսօր Երևանի քաղաքապետի լիազոր ներկայացուցչի որոշմամբ ընդունվել է ի գիտություն Ժողովրդական կուսակցության... -
Ամենահարուստ հոլիվուդյան աստղերը` ըստ Vanity Fair-ի
Ամենաբարձր եկամուտը ստացած աստղերի վարկանիշային աղյուսակի թոփ-40-ի առաջին հորիզոնականը զբաղեցրել է հեղինակավոր ռեժիսոր...

Daily Archives: 3 февраля, 2011
"Считаю абсолютно недопустимым, когда до проведения всех следственных процедур и подготовки обвинительного заключения кто-либо... -
Лишенному телекомпании армянскому политику разрешили митинговать
15 февраля возглавляемая Тиграном Карапетяном «Народная партия» проведет митинг возле хранилища древних рукописей... -
«Армавиа» получит Superjet 100
Сертификация лайнера означает, что он может поступать в летный парк авиакомпаний стран СНГ. Первыми лайнеры Superjet 100... -
Новый осьминог-оракул появился в польском зоопарке
В зоопарк Варшавы прибыл осьминог, который будет прогнозировать результаты матчей сборной Польши по футболу на чемпионате... -
Уволенные сотрудники министерства до сих пор не получили расчета
«Творится сущий кошмар, у людей нет ни копейки, пришло время платить проценты за кредит, а у нас нет ни копейки». В беседе с Epress.am... -
Самые богатые голливудские звезды
Итак, самая высокая позиция в "Топ-40" принадлежит авторитетному режиссеру Джеймсу Камерону. Заработком в 257 миллионов... -
Запись с ругательствами армянского депутата отправили генпрокурору
«Просим принять меры для привлечения к уголовной ответственности депутата НС Рубена Айрапетяна», - отмечено в письме... -
Армия вступилась за противников Мубарака в Каире
Противники действующей власти намереваются 4 февраля собрать как можно больше людей и двинуться в район президентского... -
Известны соперники молодежной сборной Армении на Евро-2013
52 команды были разделены на 10 групп. В финальном турнире, который пройдет в Израиле, примут участие 8 команд. Победители... -
Уродливый памятник не может сблизить армянский и турецкий народы — мнение
«С уст Эрдогана слетело, что этот памятник выше минаретов, находящихся вблизи мечетей». Памятник, добавил Чакрян...