Daily Archives: Փետրվար 15, 2011
«Ես պարզապես ուզում եմ տեսնել այդ խաղը: Ինձ ավելի շատ հետաքրքրում է` ինչ ցույց կտա Ռուսաստանը: Որովհետև, եթե Ռուսատսանի հավաքականը... -
«Բաբոյիդ միանամ». Կարապետյանը` «գող Տեր-Պետրոսյանի» մասին
«Դուք հենց նոր վիրավորեցիք Նիկոլ Փաշինյանի լրագրողին, ու դա համարում եք Նիկոլ Փաշինյանի հանդեպ համակրանք», - Կարապետյանին... -
Բացահայտված է «Կոկա-կոլայի» գաղտնիքը
Այնտեղ մանրամասնորեն տրված են խմիչքի բաղադրիչները, հիմնականում` Merchandise 7X դեղամիջոցը, որը թեև կոկա-կոլայի բաղադրության մեկ հարյուրերորդ... -
Կարապետյանը խոստանում է կարմիր քարտ ցույց տալ իշխանություններին
«Թե չէ` այսօր նույն մարդիկ են քաղաքականության մեջ` Լևոն Տեր-Պետրոսյանը, Ռոբերտ Քոչարյանը և Սերժ Սարգսյանը...» -
«Ազգայնականների հաղթանակը…». հայերն ու ադրբեջանցիներն այնքան նման են
«Հայրենասիրությունը զրկում է մարդկանց ակնհայտ երևույթները տեսնելու, տարրական փաստերը հասկանալու և ընդունելու հնարավորությունից... -
Նախարարը Հայաստանում ազատ տնտեսական չորս գոտի է խոստանում
Կառավարությունը նպատակ ունի Հայաստանում ստեղծել ազատ տնտեսական չորս գոտիներ` «ՌԱՕ Մարս» փակ բաժնետիրական... -
ՄԱԿ-ը խնդրել է բիզնես-ծրագիր ներկայացնել. առևտրականները դա անհնար են համարում
«Նա մեզ լսեց, սակայն ասաց, որ իրենք չեն այն օղակը, որ կկարողանա հարցին լուծում տալ: Ամեն դեպքում, նա խոստացավ, որ ՀՀ կառավարության... -
Տիգրան Կարապետյանը դժգոհում է ՀԱԿ-ից. հավաքված մարդկանց թիվը նվազել է
«Իրենք ասում են, որ Կարապետյանը պիտի թողնի ժողովրդին, գնա, խելոք, սուս-փուս միանա ՀԱԿ-ին», - ասել է Կարապետյանը... -
Հայաստանը չի սատարելու Թուրքիայի թեկնածուին
Էրչինը, որը պաշտոնական այցով Հայաստանում կլինի 2011-ի մարտին, հայտարարել է, որ Գյուլի նամակը «բարի կամքի դրսևորում է Հայաստանի նկատմամբ»... -
Ոստիկանները խափանել են վարորդների ակցիան. դատախազը չի պատասխանում
Դատախազությունից խոսափողը վերցնողն ասել է, որ ինքը հաղորդում ընդունող չի, իսկ դատախազը ընդմիջման է գնացել: Դրանից հետո Սաքունցի զանգերին չեն պատասխանում...

Daily Archives: February 15, 2011
Today, the People's Party presented an ultimatum to RA President Serzh Sargsyan: to release imprisoned political dissidents, to rule out... -
Minister Promises 4 Free Economic Zones in Armenia
The government plans to develop four free economic zones — in RAO Mars CJSC, Zvartnots airport, Hrazdan and Gyumri, said RA Minister... -
UN Asks Yerevan Vendors to Develop Business Plan, But Vendors Say That’s Impossible
UN Resident Coordinator in Armenia Dafina Gercheva met with a few of the Yerevan street vendors protesting outside the UN office earlier today. -
Oman’s Ambassador to Armenia Presented his Credentials to Sargsyan
Today, the newly appointed Ambassador of the Sultanate of Oman to the Republic of Armenia Muhammad Auad Arb al-Rahman al Hasan... -
Tigran Karapetyan Displeased with HAK. Number of Rally Participants Dropped
People's Party leader Tigran Karapetyan began his 'outdoor conference' today by directing accusations at opposition bloc the Armenian... -
Armenia Won’t Back Turkish Candidate in OSCE
Armenia will not be supporting Turkey's candidate for the OSCE Secretary General position, said Armenian Ministry of Foreign Affairs... -
Police Blocked Drivers’ Protest. General Prosecutor’s Office Not Responding
A protest by Vanadzor owners of cars with Georgian plates, which Gyumri drivers were to join, was to take place today at noon; however,... -
Iran MPs Demand Hanging of Opposition Leaders
Furious Iranian lawmakers on Tuesday demanded the hanging of opposition leaders who had called anti-government protests which left... -
Turkey Protestors Threaten to Take Cross from Church: Vatan
Turkish police started an investigation after a group of protestors threatened to remove a cross from the roof of an Italian Catholic church in...