Daily Archives: Հունիս 14, 2011
13-րդ տուրում Մովսիսյանի «Կրասնոդարն» ընդունել էր Նիժնի Նովգորոդի «Վոլգային»: Արդեն 3-րդ րոպեին Հայաստանի հավաքականի հարձակվողը ձախ եզրից տեղաշարժվեց... -
14 Հունիս
Տեր-Պետրոսյանը Շվեդիայի ԱԳ նախարարի հետ խոսել է իշխանության հետ հնարավոր երկխոսության մասին
Հանդիպման ընթացքում Լևոն Տեր-Պետրոսյանը ներկայացրել է Կոնգրեսի մոտեցումները Հայաստանի ներքաղաքական իրավիճակի, մասնավորապես, ընդդիմություն-իշխանություն... -
ՀՀՇ-ն խոսել է կուսակցությունը լքող անդամների հեռանալու պատճառների մասին
«Ուղիղ մեկ տարի առաջ Հայաստանի իշխանությունները ՀՀՇ ղեկավար կազմի փոքր մի խմբի միջոցով փորձեցին ազդեցություն գործել ՀՀՇ ներսում և ճեղքվածք առաջացնել... -
Տիգրան Սարգսյանը Նավասարդ Կճոյանի և Կարեն Կարապետյանի հետ մեկնում է Լոնդոն
ՀՀ կառավարության կայքի հաղորդմամբ, այցի շրջանակում ՀՀ վարչապետը Բուքինգհեմյան պալատում ներկա կգտնվի Մեծ Բրիտանիայի... -
Սահակաշվիլի. Գարեգին Բ-ի այցը պատմական իրադարձություն է
«Կարելի է ասել, որ սա պատմական այցելություն է և այն պատմական իրադարձությունների շարունակությունը, որ դարեր շարունակ գոյություն ունի երկու ազգերի միջև... -
Ղարաբաղը կմասնակցի բանակցությունների երկրորդ փուլին. Նալբանդյան
«Գիտեք, որ մենք` արտգործնախարարությունը հաղորդագրություն էր տարածել վերջին` Մոսկվայում կայացած եռակողմ նախարարների մակարդակով հանդիպումից հետո, որտեղ ասվում էր... -
Ի՞նչ պիտի աներ մեծամասնությունն առանց Ադրբեջանի. պատգամավոր
«Ըստ էության, ի՞նչ կլիներ Պյոտրի հետ, եթե չլիներ Ադրբեջանը: Ադրբեջանը վատը չէ, բայց այդ նույն Ադրբեջանում շատ ուրիշ բաներ... -
Նախագահականում քննարկել են Հայաստան-Եվրամիություն կապերը
Ընդգծելով երկու երկրների միջև առկա հնարավորություններն ու ներուժը՝ երկուստեք կարևորվել է հայ-շվեդական համագործակցությունը տարբեր ոլորտներում խթանելու և զարգացնելու... -
Facebook-ը 100 մլրդ դոլար են գնահատում
Facebook-ի IPO-ն համարվում է համաշխարհային շուկայում ամենասպասվածը Google-ից հետո: Ինտերնետ-ընկերությունների նկատմամբ ներդրողների հետաքրքրությունը առավել մեծացել է... -
Երևանում ոստիկանները կրակել են «ջրմուղի աշխատակցի» վրա. վերջինս հիվանդանոցում է
Այսօր՝ հունիսի 14-ին, ժամը 13:00-ի սահմաններում, անհայտ անձը, ներկայանալով ջրմուղի աշխատակից, փորձել է մուտք գործել Երևանի Եղբայրության փողոցի...

Daily Archives: 14 июня, 2011
В данный момент отец девочки находится на воле. С девочкой работают адвокат и психолог. Проходит комплексная экспертиза, возбуждено уголовное дело по статье... -
Саакашвили: Визит Гарегина Второго в Грузию — историческое событие
«Можно сказать, что это исторический визит и продолжение тех исторических отношений, которые есть между двумя нациями на протяжении веков... -
Грузинский депутат: Что бы большинство делало без Азербайджана?
«В общем, что бы было с Петром, если бы у него не было Азербайджана?! Хорош Азербайджан, но в том же Азербайджане многое другое стоит дешевле... -
«Давайте пойдем и разобьем им головы». Продавщицы цветов продолжают протестовать
Мы требуем и материальной компенсации, так как они приняли решение в течение одного дня, запретив нам торговать цветами, в результате чего... -
Facebook оценили в 100 миллиардов долларов
IPO Facebook является одним из самых ожидаемых на рынке после размещения Google в 2004 году. При этом деловые СМИ отмечали повышенный интерес инвесторов к интернет-компаниям... -
Правозащитники призывают власти Азербайджана не отнимать собственность граждан
В результате двухлетней кампании сотни, возможно, тысячи людей остались без недвижимости и квартир, эта акция привела к... -
Арабы заставляли служанку глотать гвозди
Теперь она работает на другого ливанца и желает остаться в стране до истечения срока ее контракта. Правительство Шри-Ланки настаивает... -
Выборы в Турции поучительны для Армении
Это показывает, что Турция позиционирует себя в качестве сверхдержавы, а для нас очень важен вопрос Сирии, куда скоро может и под предлогом гуманизма построить лагеря для... -
Двое армянских футболистов могут переехать в Украину, к товарищу по сборной
Футболисты сборной Армении и ереванского «Пюника» Геворг Газарян и Маркос Пизели отправились в Австрию, где примут участие в учебно-тренировочных сборах... -
Тысячи сирийцев бегут в Турцию. Армия дожимает оппозиционеров
Беженцы пытаются воспользоваться открытостью границы между двумя странами. По словам очевидцев, после того, как силовики двинулись в направлении северо...