Daily Archives: Սեպտեմբեր 15, 2011
Հանդիպմանը մասնակցել են Հայաստանում Գերմանիայի արտակարգ և լիազոր դեսպան Հանս Յոխեն-Շմիդտը, Հայ ազգային Կոնգրեսի կենտրոնական... -
ՀԱԿ-ը կոչ է անում մասնակցել «Հայկական ժամանակի» օգտին հանգանակությանը
Հայաստանի ծախու դատական համակարգը ի կատար ածեց վարչախմբի ևս մեկ քաղաքական պատվեր ազատ մամուլի ամենատարածված ու հեղինակավոր... -
Սերժ Սարգսյանը դադարեցրել է ՀՀ վերաքննիչ վարչական դատարանի նախագահի լիազորությունները
ՀՀ նախագահ Սերժ Սարգսյանը սեպտեմբերի 14-ին հրամանագիր է ստորագրել Հայաստանի Հանրապետության վերաքննիչ վարչական... -
Նշանակվեց նոր ՀՀ ԱԳ փոխնախարար
Զոհրաբ Մնացականյանը ԱԳ փոխնախարարի պաշտոնում փոխարինելու է Կարինե Ղազինյանին, ով ավելի վաղ նշանակվել էր Մեծ Բրիտանիայում... -
Ինչո՞ւ է ԱԱԾ-ն միջամտել աղմկահարույց քրեական գործին. հարցնում են փաստաբանները
«Ըստ Հելսինկյան ասոցիացիայի փաստաբաններ՝ Գ. Խաչատրյանի և Ն. Կարապետյանցի՝ Վռամ Բաղդասարյանին առաջադրված մեղադրանքը... -
Օմբուդսմենը դատավորների գործով դիմել է Արդարադատության նախարարին
Պաշտպանն ըստ օրենքի երեք դատավորների վերաբերյալ հաղորդումներ էր ներկայացրել ՀՀ արդարադատության խորհրդի կարգապահական հանձնաժողովին և իր հաղորդումների մասին... -
ՖՈՏՈՇԱՐՔ. Կառավարության շենքի առջև կրկին բողոքեցին
Այսօր Կառավարության շենքի առջև կայացել է հերթական բողոքի ակցիան, որին մասնակցել են Երևանի կրպակների ապամոնտաժման դեմ պայքարող, բանակում մահացած զինվորների արդար դատավարություն պահանջող քաղաքացիներ... -
Ոստիկանապետը Լևոն Տեր-Պետրոսյանի օրոք չի ցանկանում աշխատել
«Ես ուզում եմ դուք իմանաք. ես պարոն Լևոն Տեր-Պետորսյանի օրոք էլ եմ աշխատել` քաղաքի վարչության պետի առաջին տեղակա... -
Ռուսաստանում միասեռականների համար ֆեդերացիա է բացվել
«Երկրում շատերը վախենում են մեր համայնքի ներկայացուցիչներից, ոմանք բացահայտորեն ատում են մեզ: Հիմնականում նրանց ատելությունն ու վախը հիմնված է... -
Ոստիկանության օպերլիազորը խաբել է «Արմենտելին»
Օպերլիազորը միջազգային մուտքային հեռախոսազանգերը նշված սարքավորումներով փոխակերպել է տեղական միջօպերատորական հեռախոսազանգերի և նույն սարքերի միջոցով վերջավորում...

«Они обязаны отдавать приоритет при решении экономических вопросов русским. А приезжие должны вести себя в Артемовском как гости, а не как хозяева. Казаки хотят...
Daily Archives: Сентябрь 15, 2011
В России создали Федерацию для сексуальных меньшинств
"Многие люди в стране боятся представителей нашего сообщества, некоторые открыто ненавидят нас, - говорится в заявлении Федерации ЛГБТ-спорта...
Молдавский генерал попутал. Армянские компании не перевозили оружие для Ливии
«Авиакомпания «Армавиа» официально заявляет, что в своем авиапарке никогда не имела самолет ИЛ -76. Авиакомпания «Армавиа» не занимается грузоперевозками...
Открытие современного велотрека в Ереване не обошлось без присутствия президента
Строительство комплекса началось в июне 2010 года итальянской компанией «Ренко». По своим архитектурным решениям велотрек соответствует...
Виновных наказывают, уверен армейский министр. Ему советуют заняться делом
Накануне очередного заседания правительства сотрудники правоохранительных органов призывали их не политизировать вопрос и не участвовать...
СРОЧНО! Граждане Армении не имеют права бить полицейских
«Я никого не боюсь. Он совершил обычное преступление, без политики. Их даже пальцем не тронули. там было 30-40 человек, несколько из которых подошли к полицейским...
Журнал People выбрал самых нарядных звезд
Десятку звезд, одевающихся лучше всех, открыла актриса Блейк Лайвли, которая в 2011 году также была названа самой желанной женщиной планеты...
Греция покинет Шенгенскую зону
«Проникая в еврозону через Грецию многие нелегалы свободно передвигаются по всей Европе, что чревато последствиями. Так что нужно радикально пресечь их поток...
Прохоров ушел из партии, но не уйдет из политики
Прохоров рассказал, что планирует обсудить с премьер-министром Владимиром Путиным и президентом Дмитрием Медведевым сложившуюся в партии ситуацию...
Армянские СМИ завышают стоимость сбитого в Карабахе беспилотника
Но Гантман не указывает, что 2 млн - это стоимость только самолёта, а цена контракта, включающего наземные системы равна примерно $10 млн. А ракетоноситель...