Daily Archives: Փետրվար 13, 2012
«Այս իրողությունը արձանագրվել է Հրազդանի քաղաքապետի թեկնածու Սասուն Միքայելյանի ներկայացուցիչների կողմից դեռ... -
Մանկապիղծ Սերոբ Տեր-Պողոսյանի վիրահատությունը հաջող է անցել
Բժիշկը նշեց, որ այժմ հիվանդը գտնվում է վերակենդանացման բաժանմունքում և վաղը, ամենայն հավանականությամբ, կտեղափոխվի պալատ: Իսկ թե երբ կարող են դուրս գրել հիվանդանոցից... -
Բաքուն 75 տարի հայերին վտարում էր Ղարաբաղից. ԼՂՀ ԱԳ նախարարի պաշտոնակատար
«Ցավոք, Լեռնային Ղարաբաղը` Հայստանի պատմական մի հատվածը, հարկադրաբար ներառվել է Ադրբեջանական ԽՍՀ կազմի մեջ: Լեռնային Ղարաբաղի խորհրդային Ադրբեջանի... -
Լոռեցիները նախագահականի մոտ արդար դատավարություն պահանջեցին
«Բարձրաստիճան պաշտոնյան և իր ենթականները ծեծել է քաղաքացուն և ապա կեղծ ապացույցներ հորինել ու կեղծ մատնություն արել: Դատարանները հրաժարվում են քննել գործը... -
ՀԱԿ-ի հանրահավաքը տեղափոխվեց
Ինչպես հաղորդում է ՀԱԿ-ի կենտրոնական գրասենյակից, հանրահավաքը հետաձգելու պատճառը եղանակային խիստ պայմաններն են... -
Ուիթնի Հյուսթոնը մահից առաջ խնջույքի է մասնակցել ու խանդի տեսարան սարքել
Ակումբում ներկա եղած մարդկանց խոսքով` այդ երեկո Հյուսթոնը խիստ զայրացել է, երբ նկատել է, որ իր սիրեցյալ, 31-ամյա Ռեյ Ջեյը զրուցում է «Իքս ֆակտոր» տաղանդների մրցույթի... -
ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ – Ոստիկանները և կոտրված կողպեքը Հրազդանի ընտրություններին
Տեղամասի բակում կանգնած է եղել Նիվա մակնիշի ավտոմեքենա, որի մեջ նույնպես ոստիկաններ են եղել: -
Հրազդանի ընտրություններին գրանցված դեպքի առիթով քրեական գործ է հարուցվել
Հրազդան քաղաքի համայնքի ղեկավարի ընտրությունների ժամանակ այլ անձի փոխարեն քվեարկության փորձ կատարելու դեպքի առթիվ ՀՀ ոստիկանության... -
Եթե Ալիևն էլ ընտրակաշառք բաժանի, հեշտությամբ կդառնա Հայաստանի նախագահ. Մեսրոպյան
Հրազդանի քաղաքապետի ընտրություններից հետո տպավորություն է ստեղծվել, որ եթե նախագահական հաջորդ ընտրությունների ժամանակ Ադրբեջանի նախագահ Իլհամ Ալիևը... -
Ահաբեկչության երկու փորձ Իսրայելի դեսպանատների առջև. «Հըզբոլան» կատարում է խոստումը
Թբիլիսիում պայթյունը հնարավոր է եղել կանխել, այն բանից հետո, երբ անվտանգության աշխատակիցը դեսպանատան մոտ կայանած մեքենայում պայթուցիկ սարք է հայտնաբերել...

Daily Archives: 13 февраля, 2012
По оценке главы оппозиционного штаба, 12 февраля в 50 км от Еревана случилось то, что происходило в стране на протяжении многих лет. «Взятки и насилие приводят к власти... -
Партия президента Армении должна «поделиться арбузами»
«Если выборы пройдут в соответствии с европейскими стандартами, Европейский союз окажет Армении серьезную помощь в виде 1,5 млрд долларов. Ереван станет форпостом... -
Героиня порно-снимков выступила на суде в Ереване
Его подзащитный был допрошен в ходе предыдущего заседания суда, а на следующем 5 марта будут выслушаны свидетели. «Я не знаю, кого именно вызовут: их очень много... -
В центре внимания Азербайджан – точка пересечения спецслужб Ирана и Израиля
Присутствие израильских шпионов не афишируется, но оно «значительно». В стране действуют тысячи иранских «стражей исламской революции», причем работают... -
Лидеры сборной Армении основали школу для самых одаренных
В ней именитые спортсмены 2-3 раза в год будут проводить двухнедельные индивидуальные занятия с наиболее талантливыми шахматистами 10-18 лет. Посещать школу будут... -
Частный автомобиль вспыхнул перед парламентом Армении
Инцидент спровоцировал большую пробку на одном из центральным проспектов столицы Баграмяна, где находится также резиденция президента и несколько зарубежных... -
Поздравь конкурента, если не протестуешь. Советы армянской оппозиции
Губернатор области не должен был заявлять, что сделает все для победы представителя своей партии. Вы победили и выборы, и народ, и оппозицию. Нас исключили из комиссии... -
Бабушка 2 года хранила труп внука в холодильнике
Малыш не пережил первой ночи. Бездыханное тельце так и лежало, завернутым в полиэтиленовый пакет несколько месяцев. Уже весной 2010 года... -
Ереванцев предупреждают о взрывах и облаке пыли
Мэрия армянской столицы сообщает, что сегодня, 13 февраля, в с 15:00 по 16:00 на территории Ереванской Теплоэлектроцентрали будут осуществляться взрывные работы... -
Иранец отпустил заложников и сдался
На место происшествия прибыл спецназ, и после пятичасовых переговоров заложники были освобождены, а вооруженный преступник сдался. Он заявил, что сделал это с целью...