Daily Archives: Փետրվար 13, 2012
«Այս իրողությունը արձանագրվել է Հրազդանի քաղաքապետի թեկնածու Սասուն Միքայելյանի ներկայացուցիչների կողմից դեռ... -
Մանկապիղծ Սերոբ Տեր-Պողոսյանի վիրահատությունը հաջող է անցել
Բժիշկը նշեց, որ այժմ հիվանդը գտնվում է վերակենդանացման բաժանմունքում և վաղը, ամենայն հավանականությամբ, կտեղափոխվի պալատ: Իսկ թե երբ կարող են դուրս գրել հիվանդանոցից... -
Բաքուն 75 տարի հայերին վտարում էր Ղարաբաղից. ԼՂՀ ԱԳ նախարարի պաշտոնակատար
«Ցավոք, Լեռնային Ղարաբաղը` Հայստանի պատմական մի հատվածը, հարկադրաբար ներառվել է Ադրբեջանական ԽՍՀ կազմի մեջ: Լեռնային Ղարաբաղի խորհրդային Ադրբեջանի... -
Լոռեցիները նախագահականի մոտ արդար դատավարություն պահանջեցին
«Բարձրաստիճան պաշտոնյան և իր ենթականները ծեծել է քաղաքացուն և ապա կեղծ ապացույցներ հորինել ու կեղծ մատնություն արել: Դատարանները հրաժարվում են քննել գործը... -
ՀԱԿ-ի հանրահավաքը տեղափոխվեց
Ինչպես հաղորդում է ՀԱԿ-ի կենտրոնական գրասենյակից, հանրահավաքը հետաձգելու պատճառը եղանակային խիստ պայմաններն են... -
Ուիթնի Հյուսթոնը մահից առաջ խնջույքի է մասնակցել ու խանդի տեսարան սարքել
Ակումբում ներկա եղած մարդկանց խոսքով` այդ երեկո Հյուսթոնը խիստ զայրացել է, երբ նկատել է, որ իր սիրեցյալ, 31-ամյա Ռեյ Ջեյը զրուցում է «Իքս ֆակտոր» տաղանդների մրցույթի... -
ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ – Ոստիկանները և կոտրված կողպեքը Հրազդանի ընտրություններին
Տեղամասի բակում կանգնած է եղել Նիվա մակնիշի ավտոմեքենա, որի մեջ նույնպես ոստիկաններ են եղել: -
Հրազդանի ընտրություններին գրանցված դեպքի առիթով քրեական գործ է հարուցվել
Հրազդան քաղաքի համայնքի ղեկավարի ընտրությունների ժամանակ այլ անձի փոխարեն քվեարկության փորձ կատարելու դեպքի առթիվ ՀՀ ոստիկանության... -
Եթե Ալիևն էլ ընտրակաշառք բաժանի, հեշտությամբ կդառնա Հայաստանի նախագահ. Մեսրոպյան
Հրազդանի քաղաքապետի ընտրություններից հետո տպավորություն է ստեղծվել, որ եթե նախագահական հաջորդ ընտրությունների ժամանակ Ադրբեջանի նախագահ Իլհամ Ալիևը... -
Ահաբեկչության երկու փորձ Իսրայելի դեսպանատների առջև. «Հըզբոլան» կատարում է խոստումը
Թբիլիսիում պայթյունը հնարավոր է եղել կանխել, այն բանից հետո, երբ անվտանգության աշխատակիցը դեսպանատան մոտ կայանած մեքենայում պայթուցիկ սարք է հայտնաբերել...

Daily Archives: February 13, 2012
Criminal proceedings have been filed with the RA Police Kotayk investigations division for an unidentified individual's attempt to vote in someone else's name... -
Republican Party of Armenia Shouldn’t Get So Many Votes in Parliament: Political Analyst
"After the 2007 parliamentary elections, HHK had the absolute majority and there was no political neeed to create a coalition. It's obvious that... -
Anjela Sargsyan Testified in Court
Angela Sargsyan is accusing her ex Karen Arayan in gathering, keeping, using and disseminating information about her personal and family life... -
Car Catches Fire Outside Armenia’s Parliament
Around 2:30 pm today, an Opel parked outside the National Assembly gates caught fire. Witnesses told Epress.am that first the engine then the... -
Levon Aronian, Gabriel Sargissian Open School for Aspiring Chess Grandmasters
Armenian grandmasters Levon Aronian and Gabriel Sargissian, with the assistance of the Armenian Chess Federation, have founded a Grandmaster School... -
PHOTOS, VIDEO: Environmental Protestors to Light Bonfire this Evening Despite Police Prohibition
Despite police prohibiting it, activists are preparing to light a bonfire to celebrate Trndez this evening in the park adjacent to the maternity hospital on.... -
Former Georgian-Armenians Ask Putin to Raise their Issues on ‘International Platforms’
After the collapse of the Soviet Union, the inhabitants of the Armenian-populated Georgian region of Samtskhe-Javakheti fled their homeland and... -
Head of Downtown Yerevan District Sacked
Head of Yerevan's Kentron ("central") Administrative District Gagik Gyanjumyan was dismissed from his post today, according to a press statement issued by... -
Ruling Party MP Urges Sasun Mikaelyan to Congratulate Hrazdan Mayor
Republican Party of Armenia (HHK) MP Karen Avagyan urged losing candidate and opposition member Sasun Mikaelyan to display political will and... -
Republican MP Calls Raffi Hovannisian ‘Political Clown’ in Altercation with Heritage Party MP
An altercation took place at a press conference today between Republican Party of Armenia (HHK) MP Karen Avagyan and Heritage Party MP ...