Daily Archives: Նոյեմբեր 14, 2017
Որպես մարդ, ես իհարկե կոչ եմ անում հացադուլից դուրս գալու, որովհետև համարում եմ, որ եթե հացադուլ անելով այդ խնդիրը լուծվեր, ես էլ հացադուլ կանեի։ Բայց Հանրապետական մեծամասնությունը... -
Գիտնականները պահանջում են դասագրքերից հեռացնել «հայկական Սթոունհենջի» մասին սուտը
Կրթության և գիտության նախարարությանը կոչ ենք անում ձեռնարկել կտրուկ միջոցներ մեր դպրոցն ու մշակույթը կեղծ գիտական «հայրենասիրությունից» ... -
Առևտրականներն ԱԺ-ի դիմաց կրկին բողոքել են հարկային տեռորի դեմ
«Առաջին տեղը, որ հարկային ծառայությունները պետք է ստուգեն, դա գազամատակարարման, գազաբախշման համակարգն է, որտեղ 7-8%-ից կորուստները... -
Տարկետման վերացման դեմ պայքարող 5 ուսանողներ հացադուլ են հայտարարել՝ փակվելով լսարանում
«Մեր հիմնական հայտարարությունը այն է, որ անգամ այս ուսանողական շարժումից հետո Ազգային ժողովը չցանկացավ, որպեսզի ուսանողները...

Daily Archives: 14 ноября, 2017
«Молодежь непредсказуема. То, что делают студенты, считаю верным. Я не склонен к критике людей, которые предпринимают определенные... -
Торговцы пикетировали здание парламента Армении из-за налогового террора
Торговцы недовольны не только существующей бюрократией, но и поправками в новое налоговое законодательство, которые вступят... -
Ученые требуют убрать из армянских учебников ложь об “армянском Стоунхендже”
- Представление лженауки под прикрытием патриотизма недопустимо, особенно в школе, так как приведет к необоснованному комплексу уникальности и в итоге... -
Недовольные отменой отсрочки от армии объявили голодовку в Ереванском госуниверситете
Безразличие общества очень прискорбно. Мы хотим внести свою лепту и в некотором смысле разбить эту стену общественного...