Daily Archives: Մայիս 23, 2019
Երեխա որդեգրելու հնարավորության մասին դրական եզրակացություն ստացած երեխայի խորթ հայրը, խորթ մայրը կամ մերձավոր ազգականները, ովքեր․․․ -
«Գահերի խաղը» բախվեց վախերին՝ հեղափոխությունից և քաղաքական կանանցից
- Արմատական թագուհին, որն ավելի շատ ազատություն էր ուզում բոլորի համար՝ անկախ սոցիալական վիճակից ու ռասայից, ոչնչացված է, իրերը վերադարձված են իրենց բնականոն վիճակին: -
«Հեղափոխությունը շարունակվում է»․ բնապնախարարի տեղակալը լքում է պաշտոնը
Նկատի ունենալով այն, որ բնապահպանության ոլորտում ընթացող գործընթացները, այդ թվում իրականացվող և իրականացվելիք գործողություններն․․․ -
Նույնը տեղի էր ունեցել անցած տարվա մայիսին
Փաստորեն, դատական համակարգին տիրելով, նախկին ուժերը վստահ էին, որ իշխանության մի թևը իրենց ձեռքում կենտրոնացնելով՝ նախ, իրենք մաքսիմալ․․․ -
Վճռաբեկը դժգոհ է Սահմանադրական դատարանից
Վճռաբեկ դատարանի դատավորները կոչ են արել ԲԴԽ֊ին քննարկել ոչ միայն իրենց այս հայտարարությունը, այլ նաև Վճռաբեկ դատարանի․․․ -
ԵՊՀ ռեկտորը հրաժարական է տվել
Քիչ առաջ հրաժարական է տվել Երևանի Պետական համալսարանի ռեկտոր Արամ Սիմոնյանը․․․ -
Հարցի ըստ էության քննարկումը թաղվում է կալանքի շուրջ աղմուկի մեջ․ Քոչարյանի գործով փաստաբան
Չնայած նրան, որ հրապարակված մեղադրանքն, ըստ Վահե Գրիգորյանի, ցնցող տվյալներ է պարունակում, «մենք դեռ խոսում ենք․․․ -
Ո՞վ է պարտվող կողմը, եթե Քոչարյանը հաղթել է
Սադրանքը հաջողվեց, եւ նրան խստագույն պատասխանատվության ենթարկելու կողմնակիցներից շատերը կուլ տվեցին խայծը․ է՛լ «թուրքեր», է՛լ «մեր զավակները չպիտի ծառայեն․․․ -
Մասիսի նախկին քաղաքապետը պլստաց զանգվածային անկարգությունների մասով
Քննչական կոմիտեն դադարեցրել է Մասիսի քաղաքապետ Դավիթ Համբարձումյանի նկատմամբ քրեական հետապնդումը զանգվածային անկարգությունների մասով՝ հանցակազմի․․․ -

Daily Archives: 23 мая, 2019
Судьба главных женщин в «Игре престолов» соответствует этому – погибает Серсея, но власть развращает и ее соперницу. Арья также исчезает, уплыв на Запад... -
«Революция продолжается». Замминистра экологии Армении покидает свой пост
«Учитывая, что проходящие в сфере экологии процессы, в том числе действия и мероприятия, которые проводятся и будут проводиться, не соответствуют моим... -
Голые женщины помогли разогнать протест ультраортодоксальных евреев
Сотни ультраортодоксальных евреев заблокировали движение на дорогах и нападали на офицеров в Иерусалиме во время протеста против нарушения Шаббата... -
В мае прошлого года в Армении происходило то же самое
Сейчас происходит то же самое, просто с применением более полифонических средств. Уступать какую-либо ветвь власти - в том числе аппарат... -
Кто проиграл, если победил Кочарян
Именно этот позорный дискурс и нужен был Кочаряну. Потому что когда речь идет о привлечении к ответственности за совершенные... -
Мэр Масиса избежит суда по делу о массовых беспорядках
Он остается подозреваемым в рамках дела, возбужденного по статье о хулиганстве, совершенном с применением оружия... -
Отсутствие взяток в конце учебного года привело в ярость директора ереванской школы
«Что и говорить, вдохновила детей всего за несколько дней до экзаменов. Поведение настоящего директора школы... -
Россия закрывает дорогу из-за Дня независимости Грузии
На территории ТПП «Казбеги» откроется выставка-продажа предметов ручной работы, сувениров и картин. Грузинские предприниматели поделятся с гостями...