Daily Archives: Հունիս 18, 2019
Վահե Գրիգորյանը 99 կողմ, 22 դեմ ձայներով ընտրվեց Սահմանադրական դատարանի դատավոր։ Գրիգորյանի՝ ԱԺ-ում ունեցած եզրափակիչ ելույթը՝ ստորև. -
18 Հունիս
Պատգամավորն ուզում է հանդարտեցնել Երևանը
Հայաստանի ոստիկանությունից ստացված պաշտոնական պատասխանի համաձայն, 2017 թվականին տրանսպորտային միջոցների․․․ -
Քոչարյանի դատավորը «յախան թափ չտվեց»
Քոչարյանի գործով վերաքննիչ դատավոր Արմեն Դանիելյանը այսօր մերժեց միջնորդությունները իր ինքնաբացարկի մասին։ -
Նոր Արտագերսի այգեգործի խնդիրներն ամառվա կեսերից են սկսում
«Այս տարի տոննա ու կես բերք եմ հանձնել, հարմար գնով, ավելի թանկ, քան ներքին շուկայում է վաճառվում։ 600 դրամով հանձնում ենք տղաներին․․․ -
Գեներալի՝ պետությանը պատճառված վնասի չափը դեռ հայտնի չէ
հայտնի է, որ գեներալ Մանվելի և նրա մերձավորների ամբողջ գույքի՝ այդ թվում բաժնետոմսերի և տրանսպորտային միջոցների վրա արգելք է դրված։ -
Վայոց ձորում բրուցելոզ է, իսկ անասնաբույժները 50 հազար են ստանում
Վայոց ձոր մարզի Եղեգիս խոշորացված համայնքի Քարագլուխ գյուղում և Արենի խոշորացված համայնքի Գնիշիկ գյուղում անասունների բրուցելոզ էր տարածվել։ -
Զինծառայողը մահացել է ավթովթարից․ ՊԲ
Հունիսի 18-ին ճանապարհատրանսպորտային պատահարի հետևանքով ստացած վնասվածքներից հիվանդանոցում մահացել է Ղարաբաղի պաշտպանության բանակի․․․ -
Ներքին գործերին չմիջամտելու կոնտեքստում ՌԴ դեսպանը հրավիրվել է ԱԳՆ
Ռոբերտ Քոչարյանի հետ դեսպան Կոպիրկինի անցած ուրբաթ կայացած հանդիպման վերաբերյալ․․․ -
Ինչպես թյուրիմացության մեջ գցել ՀՀ վարչապետին․ ՀԲՃ
Եվ քանի-քանի նմանատիպ օրենքներ և որոշումներ են անցկացրել հետհեղափոխական Հայաստանում ՀՀԿ-ից մնացած կադրերը նույն․․․ -
«Ծիրանի» ռեստորանում թունավորվել էին սալմոնելլայից
- Ժող եթե չեք ուզում Ձեր առողջությանը մեծ վնաս հասցնեք, Ծիրանիում բան մի կերեք: Աշխատակիցներիս մեծ մասը հիմա հիվանդանոցում են․․․

Daily Archives: 18 июня, 2019
Судья Армен Даниелян, рассматривающий апелляционные жалобы об изменении меры пресечения второму президенту... -
Остается неизвестным размер вреда, причиненного Армении генералом Манвелом
Судья Мнацакан Мартиросян опубликовал письмо председателя Комитета по управлению госимуществом Нарека Бабаяна, направленное Ереванскому... -
В одной из областей Армении бруцеллез, а ветеринары получают 100 долларов
«Привозят скот из Гегаркуника, а состояние там неуправляемое, минимум месяц должен длиться карантин, должны проверить кровь... -
Пациентов связывали и избивали, пыталась убедить маму вернуть меня домой
- Гаянэ до сих пор все еще пугается, когда, например, она разбивает стекло: она резко бледнеет и смотрит на меня в ужасе -
Посла РФ пригласили в МИД в контексте невмешательства во внутренние дела Армении
«Сегодня после заседания парламентской комиссии по внешним отношениям, в рамках которого обсуждалась также встреча посла РФ с Робертом Кочаряном, я поговорил... -
Я довольна Пашиняном
Почему у Кочаряна и других повсюду должны быть дома? Почему? Они каждый день живут в этих своих домах? Человеку нужна одна кровать, один дом, чтобы... -
Грузия снова ловит Азербайджану оппозиционера
Мамедов якобы разыскивался Интерполом по обвинению в мошенничестве. После задержания он был доставлен в Марнеули, передает "Рустави 2"... -
Граждане Грузии и России устроили перестрелку в Стамбуле, есть жертвы
Конфликт произошел утром в понедельник в районе Фатих между сотрудниками логистической компании. После словесной перепалки они перешли к...