Daily Archives: Մարտ 4, 2021
Հացի արտադրամասում, որտեղ, բացի սանիտարահիգիենիկ նորմերի խախտումները, նաև վարչատնտեսական, կենցաղային և օժանդակ հատվածներն․․․ -
Ռազգիլդեևը շարունակում է նիստերին մասնակցել հեռավար․ դատարանը դա խախտում չի համարում
Չնայած լրագրողները կարող էին մասնակցել նիստին, ամբաստանյալին նկարահանել կրկին թույլատրված չէր․․․ -
ԲԴԽ նախագահի «անհարգալից վերաբերմունքի» պատճառով «Իմ քայլը» դատավոր չընտրեց
— Երեկվա և նախորդ օրվա թեժ քննարկումներից հետո «օրենքով գողեր» են կապվել իր հետ՝ սպառնալից հայտարարություններով․․․ -
Կամք կա, բայց կոնսենսուս չկա․ Մարուքյանը հանդիպել է Փաշինյանի հետ
«Այն, որ մենք պետք է ճանապարհներ գտնենք երկրում ստեղծված իրավիճակից դուրս գալու համար, էդ հարցում ունենք հասկացվածություն»․․․ -
Մյանմայի զինվորականները 38 ցուցարարի են սպանել
Իշխանությունը գրաված զինվորականները կրակում էին մարդկանց խիտ խմբերի ուղղությամբ։ Սպանվածներից նվազագույնը երկուսն անչափահասներ են։ -
Հայաստանում աճում է կորոնավիրուսի դեպքերի թիվը
Սա, ըստ նախարարի, նշանակում է, որ հաջորդ շաբաթ տվյալ թիվը կմեծանա․ «Պետք է վերադառնալ դիմակների և կանխարգելիչ միջոցների․․․

Daily Archives: 4 марта, 2021
«У нас есть понимание того, что нужно найти пути выхода из сложившейся в стране ситуации», - сказал Марукян. Администрация главы правительства... -
Выбору кандидатов в Высший судебный орган мешает неуважительное отношение его главы (обновлено)
обновлено: Из-за отсутствия необходимого числа голосов (3/5 от общего числа депутатов) судей КС не выбрали. В голосовании приняли участие 36 из 132 депутатов. В Национальном собрании Армении началось тайное голосование за кандидата на должность судьи Кассационного суда. Кандидатов двое – Армен Айказян и Армен Мкртчян. Глава правящей фракции «Мой шаг» … -
Кандидата «спасителей» Армении допросили в СК
По сообщению структуры, в качестве меры пресечения в отношении кандидата в премьеры от «Движения спасения родины» избрана... -
В Армении растет число случаев заражения Covid-19
По словам министра, это значит, что на следующей неделе инфицированных будет еще больше: «Необходимо вернуться к ношению масок...