Daily Archives: Օգոստոս 12, 2021
Առաջարկվող սահմանափակումները տարածվելու են 2022-ի հունվարի 1-ից հետո տրամադրված շինթույլտվություններով կառուցվող բնակարանների վրա... -
12 Օգոստոս
Ադրբեջանի ԱԳՆ-ի պատասխանը հայաստանյան կոլեգաների պատասխանին
«Հարկ է ընդգծել, որ «կանգ են առնում» արտահայտոթյունը չի նշանակում «մնում են»․․․» -
Հայաստանը պատրաստ է բացվել, բանակցել և սպասում է կոնկրետ առաջարկների
Արագ լուծելի հարցերից մեկն, ըստ պաշտոնյայի, տարածաշրջանային կոմունիկացիաների բացումն է և տարածաշրջանային ապաշրջափակման օրակարգը․․․ -
Հրդեհ էր բռնկվել Երևանի Արշակունյաց պողոտայում գտնվող ՊՆ պահեստներում․ ԱԻՆ
Հրդեհի բարդության «Թիվ 2» կանչով դեպքի վայր է մեկնել ԱԻՆ ՓԾ Երևան քաղաքի փրկարարական վարչության հրշեջ-փրկարարական ջոկատներից․․․ -
Հայաստանի ծայրամասերը հավասարաչափ զարգանալու հնարավորություն ստացան
Այս, ըստ նրա, ոչ մեծ ծավալի գումարների վերաբաշխումն իրականում նպատակ ունի ներմուծել միջազգայնորեն լայն կիրառվող մշակույթ, որի․․․

Daily Archives: 12 августа, 2021
«Обращаем внимание МИД Армении, что в пункте 1 трехстороннего Заявления объявляется о «полном прекращении огня и всех военных... -
Готовы открыться и вести переговоры: Армения ждет конкретных предложений
Мы готовы начать активный диалог вокруг этой повестки с нашими международными партнерами, по необходимости – в том числе посредством... -
Экспертиза по делу отца сестер Хачатурян установила факт его издевательств над ними
Согласно заключениям экспертов, сестрам был причинен тяжкий вред здоровью в результате действий Михаила Хачатуряна. Эксперты... -
Окраины Армении получат возможность пропорционального развития
Саносян считает важным тот факт, что, по закону, осуществляемую на отчисления программу будет утверждать Совет старейшин: «Мы повышаем...