Daily Archives: Հունիս 16, 2022
Տարեսկզբից ադրբեջանական մամուլը հայտնել է ինքնասպանություն գործած առնվազն 3 զինվորականների մասին․․․ -
Նկարչի տեքստը՝ ցնդաբանություն․ ժամանակակիցներ փնտրելիս
- Ինչ է արվեստը, որտեղից է սկսվում, որտեղ ավարտվում, ում համար և ինչու, շատերին բարդ է ասել։ Հիմա ասես դա հասկանալու մի շրջան է։ -
«Հրանտ Դինք․ հոս և հիմա» ցուցադրությունը կերկարաձգվի մինչև սեպտեմբերի 11-ը
Ցուցահանդեսը Նորարար փորձարարական արվեստի կենտրոնում բաց կլինի՝ ելնելով մինչ օրս առկա մեծ հետաքրքրությունից․․․ -
Երևանում ռուսաստանցիների են բերման ենթարկել․ շարժառիթը պարզ չէ (թարմացվող)
...ոստիկանությունն իրեն փնտրում է որպես ծեծի վկա, մինչդեռ ինքը որևէ ծեծի ականատես չի եղել, ավելին՝ իր հետ ապրող մարդկանց ապօրինի կերպով... -
Ալիևին զայրացնում են Ղարաբաղի հայերի կարգավիճակի մասին հայտարարությունները
Ալիևը հորդորել է Հայաստանի կառավարությանը «չմոռանալ Ղարաբաղյան երկրորդ պատերազմի դասերը» և հրաժարվել Ադրբեջանի նկատմամբ տարածքային պահանջներից․․․ -
7 ամիս առաջ կորած զինծառայողն այլևս մեղադրյալ չէ
Կա՛մ մոլորվել և հայտնվել է ադրբեջանական վերահսկողության տակ գտնվող տարածքներում, կա՛մ առևանգվել է, կա՛մ սպանվել․․․

Daily Archives: 16 июня, 2022
Пограничник регулярно уговаривает Инсу вернуться в Россию, применяет психологическое насилие, манипулирует, косвенно угрожает... -
Мотивы задержания россиян в Ереване пока неизвестны (обновляется)
По словам Доржина, есть уголовное дело, было совершено преступление, «связанное с насилием» и предполагается, что упомянутые лица... -
Еще один участник карабахской войны совершил суицид в Азербайджане
Машаллах Манафов 1986 года рождения покончил жизнь самоубийством, повесившись на участке земли в сельской местности... -
Алиева возмущают заявления армянской стороны о статусе
Он отметил, что у Азербайджана есть право требовать открытия Зангезурского коридора, поскольку Армения подписала соответствующее заявление... -
Пропавший 7 месяцев назад контрактник больше не обвиняемый
«Очевидно, что инцидент произошел во время боевого дежурства, в этом случае семья может обратиться в суд с целью...