Daily Archives: Նոյեմբեր 22, 2022
Գյումրիում մի տղամարդ բարձրացել էր եղևնու ծառի վրա և սպառնում էր կախվելու միջոցով ինքնասպանություն գործել․․․ -
Ի պաշտպանություն Զառա Սահակյանի․ բաց նամակ քաղաքապետին և ոստիկանապետին
Հայցի ապահովումը ստանալուց հետո՝ նոյեմեբրի 3-ին «Հրավար» ՍՊԸ-ն կրկին, առավոտյան վաղ 6 -7-ի ժամանակահատվածում իրականացրել է Զ.Սահակյանին պատկանող․․․ -
Բարի գրաքննիչներ և չարամիտ գրողներ
Պետությունը բռնի հավաքում էր զանգվածներին իր հանրահավաքներում, նույնքան բռնի նա հավաքում էր ընթերցողներին կարդալու սոցռեալիզմի դասականներին։ -
Կրակոցները շարունակում են խաթարել գյուղատնտեսական աշխատանքները Ղարաբաղում
Հրադադարի խախտման մասին հաղորդումները վերջին շրջանում գրեթե ամենօրյա են -
Գյումրեցի կնոջ սպանության գործով նոր դատավորը շարունակում է խախտումները
Ջուլիետա Ղուկասյանի սպանության մեջ մեղադրվող ռուսական ռազմաբազայի զինծառայողը կշարունակի դատական նիստերին մասնակցել հեռավար․․․ -
Չարաբաստիկ դատավոր Մնացական Մարտիրոսյանը անփոխարինելի է
Տասնյակ քաղբանտարկյալների ազատազրկած դատավորը նոր պաշտոն է ստանում․․․ -
Ղազախստանի ընտրություններում հաղթեց Տոկաևը․ իրական մրցակից չկար
Տոկաևը նախագահ էր դարձել 2019-ին՝ երկրում շուրջ 3 տասնամյակ ավտորիտար կերպով ղեկավարած Նորսուլթան Նազարբաևից հետո․․․

Daily Archives: 22 ноября, 2022
«Сказал, что недавно вернулся на родину, утверждает, что с ним несправедливо поступают. Ничего конкретного не говорит... -
Новый судья по делу об убийстве женщины в Гюмри продолжает дело предшественников
В связи с этим председатель правозащитной организации Артур Сакунц и адвокат Айк Акопян снова решили прекратить участвовать в заседаниях до... -
Судья-соучастник Мнацакан Мартиросян получил новую должность
Судья политических заказов. Мартиросян вел дело Никола Пашиняна, бывшего главреда газеты «Айкакан жаманак», больше года проведшего в подполье и добровольно... -
Франция отказалась выдавать Армении экс-губернатора Сюника
В ходе предварительного следствия были получены данные о том, что Хачатрян находится во Франции. В Париж было направлено ходатайство о его выдаче... -
Армянская и азербайджанская стороны обменялись обвинениями
Ранее сегодня оборонное ведомство Азербайджана выступило со схожими обвинениями в адрес Армии обороны, которая опровергла их, назвав "очередной... -
В Армении может снова подорожать вода
С 2017 года система водоснабжения и водоотведения Армении на 15 лет передана французской компании. В преддверии парламентских выборов...