Daily Archives: Փետրվար 16, 2011
Սամարայի շրջանի միջշրջանային քննչական բաժանմունքում հայտնել են, որ կասկածյալները բերման են ենթարկվել, սակայն... -
Լևոն Զուրաբյանը փետրվարի 18-ին մեծ հանրահավաք է ակնկալում
«Մենք ինֆորմացիա ունենք, որ իշխանությունները որոշում են ընդունել բոլոր միջոցներով խոչընդոտել մարդկանց մուտքը Երևան... -
Սերժ Սարգսյանը ցանկանում է հայ-վրացական բարեկամությունը փոխանցել գալիք սերնդին
Առևտրաշրջանառության ծավալները, առկա ներուժի համեմատ, դեռևս բավարար համարել չի կարելի, ուստի անհրաժեշտ է... -
Վրացական մեքենաների համար ԱՊՊԱ-ի խնդիրը նվազագույնի կհասցվի. Սարգսյան
«Վրաստանում ընդունվել են նոր օրենքներ, որոնք սահմանում են նոր ռեժիմներ, և, բնականաբար, մեր գերատեսչությունները համատեղ պետք է... -
Վրաստանն Ադրբեջանին չի վաճառելու Հայաստան եկող գազատարը. վարչապետ
«Ես ցանկանում եմ ասել, որ Վրաստանի կառավարությունն ապագայում չի վաճառելու վերահսկիչ փաթեթը։ Կան այդպիսի ռազմավարական օբյեկտներ... -
40 մեքենա և 5 կմ/ժ արագություն. Գյումրիի վարորդները նոր ակցիա են անցկացրել
«Երթին մասնակցում են ավելի քան 40 ավտոմեքենա: Նրանք խցանումներ են առաջացրել փողոցներում, սակայն դա նրանց մեղքով չէ... -
Իրանում զոհված երիտասարդի թաղումը վերածվեց նոր ցույցի
Իրանում շարունակվում են հակակառավարական ցույցերը: Ցուցարարների և ոստիկանական զորքերի` երկուշաբթի տեղի ունեցած բախումների ընթացքում,,, -
3Ա-ն պահանջում է ազատ արձակել Նիկոլ Փաշինյանին
«Սերժ Սարգսյանի ղեկավարությամբ Հայաստանում գործող ապօրինի վարչակազմի ոտնձգությունները քաղբանտարկյալ, «Հայկական ժամանակ»... -
«Պարապ ոստիկանները» շրջում են վրացական համարներով մեքենաների հետևից
«Պարզվեց` լիքը պարապ ոստիկան կա, էսօր էլ ամեն մեքենայի հետևից մի ոստիկանական մեքենա էր գալիս»,- Epress.am-ի հետ զրույցում ասել է Գյումրիի... -
Կասպարովը գիտի` ինչպես կանգնեցնել Պուտինին
«Երբ եվրոպական առաջնորդները հարցնում են` ինչ կարելի է անել այդ անվերահսկելի մարդուն վերահսկելու համար, ես պատասխանում են` Պուտինը...

Daily Archives: February 16, 2011
"What is the government doing, making the value of money in Armenia more expensive, doing everything for citizens' incomes to be low,... -
Armenia’s Authorities Don’t Make Use of Azerbaijan’s Mistakes: Opinion
The main events in the Nagorno-Karabakh issue today take place not in the Minsk Group Co-Chairs' format and during actual negotiations, but... -
Armenia’s Social Situation is Explosive: Shahnazaryan
Armenia's economic situation is such that, based on the forecasts of Armenian and European analysts and economists, Armenia will... -
Armenian National Congress Won’t Allow Kocharian’s Return to Politics: Opinion
"Kocharian has already tried to introduce some instability within the coalition. That is, now he's outlined such a situation: the Republican Party... -
Azerbaijani Film Festival in Yerevan Organizer Not Preparing to Leave Armenia
Head of the Caucasus Center of Peace-Making Initiatives Georgy Vanyan has denied rumors that because of receiving threats for... -
Lara Logan of CBS Attacked by Mob in Cairo
A senior CBS correspondent is recovering in hospital in the US after she was beaten and sexually assaulted by a mob while covering the... -
Protestors in Libya Hope to End Gaddafi’s 41-Year-Old Rule
Demonstrators gathered in the early hours of Wednesday morning in front of police headquarters and chanted slogans against the "corrupt... -
Bahrain Protests: Anti-Government Campaign Gathers Pace
Thousands of protesters are gathering the Bahraini capital Manama after two days of clashes with police in which two people died. -
Armenian-Azerbaijani War Invented by Soviet Intellectuals: Vanyan
"But this is not a political issue, it's an ideology, the central tenet of which is Armenians and Azeris cannot live amicably and the only thing... -
Closed and Difficult to Pass Roads in Armenia Due to Snowfall
As a result of last night's snowfall, the Selim mountain pass and Madina–Verin Getashen roads in Gegharkunik marz (province) have become...