Daily Archives: Ապրիլ 7, 2011
«Սկզբում երկու մեծ մարդիկ մոտեցան, ասացին՝ միևնույնն ա, որ կպցնես, պոկելու ենք: Ես հարցրի՝ իսկ դուք ո՞վ եք, որ պիտի պոկեք, ասեց՝ իրավուքն չունես կպցնելու... -
7 Ապրիլ
Բժիշկներին թույլ չեն տվել այցելել քաղբանտարկյալին
45 րոպե սպասեցնելուց հետո Խզալյանին մոտեցել են ՔԿՀ-ի բժիշկները և ներկայացրել են Խաչատրյանի վիճակի հետ կապված հետազոտությունների արդյունքներ: -
ՖՈՏՈՇԱՐՔ – Հրդեհ «Փարվանա» ռեստորանում
Հրդեհի պատճառի մասին պաշտոնական տեղեկություններ չկան, սակայն, ըստ դեպքի վայրում շրջանառվող զրույցների, պատճառը զոդման աշխատանքներն... -
Քոչարյանների փաստաբանները ԶԼՄ-ների հոդվածները քննում են «արտահայտություն առ արտահայտություն»
«Դա դատական ծախսերի համար չէ միայն նախատեսված, այլ դատական իրավունքները վերականգնելու համար նախատեսված գումար է, որը սահմանված է... -
Հույսը` Ղարաբաղի հայերի վրա. ո՞րն է Ադրբեջանի հիմնական խնդիրը
Լեռնային Ղարաբաղում հայկական և ադրբեջանական համայնքների համագոյակցությունը տվյալ փուլում այնքան էլ իրական չի թվում... -
Կանաչ թեյը պաշտպանում է համակարգչային ճառագայթումից
Հետազոտությունների ընթացքում պարզվել է, որ կանաչ թեյի տերևները, այլ օգտակար նյութերի հետ մեկտեղ, այնպիսի տարրեր են պարունակում, որոնք հակազդում են... -
Երեխային փրկած հերոսը դատապարտվել է սեփական երեխային սպանելու համար
Լատվիայում ազգային հերոսի նկատմամբ մեղադրական վճիռ է կայացվել, ով դատապարտվել է երեխայի սպանության համար: 48-ամյա Վիլիս Սիմանովսը... -
Ապարանի ոստիկանությունում «մտերմիկ զրույց» են անցկացրել ՀԱԿ-ի ակտիվիստի հետ
Ապարանի ոստիկանության բաժնի պետ Աշոտ Ահարոնյանը Կարինե Ծատրյանի հետ զրույցում նշել է, որ նրա ամուսնուն, ով վարում է մեքենան... -
Վիրավորելու դեպքում, դատարանից բացի, այլ ճանապարհ չկա, կարծում է Քոչարյանի խոսնակը
Եթե «արյունռուշտ», «ստիլյագ», «արյան մեջ թաղված, գարշելի կենսագրություն» արտահայտությունները վիրավորանք չեն նորմալ մարդկանց համար, ապա ես իրենց հետ քննարկելու... -
10 օր առաջ սպանված Հայաստանի քաղաքացիների դիակները գտել են կոյուղում
Պարզվել է, որ մահացածները Հայաստանի քաղաքացիներ են` Պողոսյան և Ասատրյան: Ինչպես պարզել է հետաքննությունը, տղամարդիկ գործազուրկ են եղել...

Daily Archives: 7 апреля, 2011
«Я ответила, что мой муж не преступник, и им прекрасно известно, что на завтра запланирован митинг, поэтому они и предпринимают меры. Даже если не вернете машину... -
Пресс-секретарь Кочаряна прокомментировал иски на газеты
«До сих пор было 3 иска против газет «Айкакан жаманак», «Жаманак», а теперь и «Грапарак». Если для нормальных людей выражения «кровожадный», «стиляга», «по... -
Школьников решено не брать в армянскую армию
В четверг на заседании кабинета министров был одобрен проект поправок в законе Армении «О всеобщей воинской повинности», в котором предлагается предоставлять... -
«Единая Россия» — партия воров и жуликов! Сайт «Зенита» продолжают атаковать
Хакер, взломавший сайт клуба, назвал себя «Человеком из Ленинграда» и оставил свой контактный e-mail. Послание, нашпигованное матерными выражениями, призывает... -
Статья о Кочаряне, а в суд подают жена и сын. «Нам не закрыть рот»
«Более лояльные в своих публикациях газеты, которые также судятся с кем-то, обеспечивают алиби. При помощи таких газет власти пытаются показать, что... -
Зеленый чай защищает от компьютерной радиации
В ходе экспериментов оказалось, что листья зеленого чая содержат, вместе с другими полезными веществами, элементы, которые противодействуют... -
У армянского боксера случился сердечный приступ в тюрьме
Утром у Самсона Хачатряна, который содержится в уголовно-исполнительном учреждении «Нубарашен», случился сердечный приступ. Первую помощь он получил от тюремных... -
Жених и невеста передумали жениться во время церемонии в ЗАГСе
"Этот случай можно считать исключительным. Впервые за время работы московского управления ЗАГС на торжественной церемонии жених и невеста... -
У нынешних властей и «Дашнакцутюн» с Кочаряном одна идеология — реакция
«В основе противостояния 98-ого года между Левоном Тер-Петросяном и известными силами лежала именно диаметрально противоположная философия решения карабахского... -
Трупы граждан Армении,убитых 10 дней назад, нашли в сточной трубе
Личности погибших уже установлены – это граждане Армении - Погосян и Асатрян. Как выяснило следствие, мужчины числились безработными. В розыске убитые находились...