Daily Archives: Հոկտեմբեր 2, 2012
«Ե՛վ ընդդիմությունը, և՛ իշխանությունը՝ ի դեմս Սահակաշվիլիի, ընդունել են ընտրությունների արդյունքները: Սահակաշվիլին հայտարարեց... -
Վկա՞, թե՞ որսագող. Բնապահպանները ոստիկանության մոտ ակցիա են անցկացրել
«Սա, ենթադրաբար, սուտ է, քանի որ ոստիկանության հաղորդագրության մեջ այլ բան է գրված, իսկ փաստաբանը ոչ մի փաստաթուղթ մեզ չներկայացրեց՝ ապացուցելու... -
Օսկանյանը խոսում է հակակշիռի մասին, օրինակ է բերում Վրաստանը
ԲՀԿ անդամ, նախկին արտգործնախարար Վարդան Օսկանյանի կարծիքով իրեն պատգամավորական անձեռնմխելիությունից զրկելու անօրինական որոշումը անհնար կլիներ... -
Փաշինյանը բացատրել է՝ ինչու բոյկոտեց Օսկանյանի հարցով քվեարկությունը
«2008թ. հունիսի 16-ի «Ցպահանջ արդարադատություն» հոդվածում հայտարարել եմ, որ եթե գլխավոր դատախազը Օսկանյանի հարցով գա Ազգային ժողով, ես կողմ եմ քվեարկելու... -
Վարդան Օսկանյանն այլևս անձեռնմխելի չէ (թարմացված)
Ազգային Ժողովի հերթական քառօրյայի երկրորդ աշխատանքային օրը մեկնարկել է: Այսօր պատգամավորները շարունակում են քննարկել ՀՀ գլխավոր դատախազ Աղվան Հովսեփյանի միջնորդություն... -
Ծառուկյանը դեռ կարող է սատարել Սերժ Սարգսյանին. ԱԺ նախագահը հույսը չի կորցրել
ՀՀ ԱԺ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանն անհիմն է համարել իր՝ վարչապետի պաշտոնը զբաղեցնելու մասին ասեկոսեները: Այսօր նա այս մասին ասել է Ազգային Ժողովում... -
ԱԺ նախագահը չի բացառում, որ Օսկանյանի տեղը կարող է լինել որևէ ՀՀԿ-ական
ՀՀԿ-ական պատգամավոր Վարդան Այվազյանը տվել է անհրաժեշտ պարզաբանումները՝ կապված Նյու Յորքի Հարավյին շրջանի նրա դեմ կայացար վճռի հետ, որով դատարանը... -
Փորձագետը մասնակցել է դիահերձմանը. մանրամասներ երեկ մահացած զինվորի գործով
Փորձագետն ասել է, սակայն, որ կա հակասություն փորձաքննությամբ ապացուցված մահվան ժամի և զորամասի բժշկի արձանագրած մահվան ժամի մեջ... -
Սահակաշվիլիի կուսակցությունը ընդդիմություն է դառնում. հայտարարել է նախագահը
Սահակաշվիլին նաև ընդգծել է, որ իշխող կուսակցության և ընդդիմության դիրքորոշումները շատ հարցերում չեն համընկնում: Սակայն, Վրաստանը ժողովրդավարական երկիր է... -
ՀԱԿ-ն Ավանում կկարողանա մանդատի համար պայքարել, եթե կենտրոնացնի ողջ ուժերը. Առուստամյան
Լրագրող, ՀԱԿ անդամ Գայանե Առուստամյանը, ով 2012 թվականի մայիսի 6-ի խորհրդարանական ընտրություններին առաջադրվել էր Ավան վարչական շրջանի և Նորք Նորք...

Daily Archives: 2 октября, 2012
Он заявил, что ни один член нынешнего правительства не сохранит свои места в новом правительстве. «Ни Вано Мерабишвили, ни члены правительства... -
Скончавшийся армянский солдат оказался братом скандального свидетеля
По завершении его допроса подсудимый Ваагн Айрапетян спросил его «случилось ли что-то странное во время смены караула, какой-нибудь инцидент?». Мнацаканян ответил... -
Осканян прикосновенен. Вспоминали вора в законе из РФ, кресты и церкви (обновлено)
Она также напомнила о приезде в Армению брата скончавшегося 2 года назад влиятельного российского вора в законе Армена Каневского (смотрящий Деда Хасана по Кубани)... -
Журналистка готова участвовать в выборах при поддержке армянской оппозиции
В любом административном районе Еревана, и особенно в Аване, получение депутатского мандата и любого рычага власти курируется главой РПА (президент Армении Серж... -
Саакашвили заявил, что его партия переходит в оппозицию (ВИДЕО)
Он также подчеркнул, что позиция правящей партии и оппозиции - во многом не сходятся. Однако Грузия является демократическим государством, в котором главные... -
Беспрецедентные выборы для Грузии. Центр Тбилиси перекрыт (ВИДЕО)
Корреспонденты оппозиционных телеканалов, несмотря на призывы властей не спешить с выводами, продолжали старательно выговаривать армянскую фамилию погибшей... -
Армянский солдат повесился после 4 месяцев службы. Семья не верит
«Человек не становится душевнобольным за одну ночь, не теряет самообладание. Я тоже разговаривала с ним накануне, он был в порядке. Мы отдали им здорового ребенка... -
Председатель Союза армян России призывает поддержать Сержа Саргсяна
Абрамян встретился с представителями своих местных структур и распорядился, чтобы те поддержали Сержа Саргсяна на предстоящих президентских выборах... -
Мэра Гюмри обязали освободить должность раньше времени
Кроме того, что он займет должность пораньше, это предоставит Баласаняну возможность в качестве мэра принять руководителя аппарата президента РФ Сергея Иванова... -
За разговор о тарифе на газ чиновник провел тяжелые выходные — газета
Назарян сказал чистую правду – тариф на поставляемый населению газ будет пересмотрен и значительно повышен. Но все дело в том, что сейчас...