«Քավոր Հարութին» վիրահատեցին. բացի ուսից, վնասվել է նրա ծնոտը
Տեղում դեպքի պահին լրագրող չկար: Ակնոցներս վերադարձնելուց հետո մի լրագրող աղջնակի տեսա օպերատորի հետ: Պարզվեց «Երեւան TV»-ի լրագրողն է... -
23 Ապրիլ
Բերման են ենթարկել Վարդան Ղուկասյանին, նրա որդուն և ևս 7 հոգու
Ոստիկանության Քրեական հետախուզության գլխավոր վարչության և նույն վարչության արագ հակազդման բաժնի օպերները ոստիկանության Շիրակի... -
ԿԸՀ-ն մերժել է Վարդգես Գասպարիի դիմումը
«Հետևություն էի արել , որ ընտրությանը մասնակցող և մեկ կուսակցության և երկրի նախագահ հաամարվող ՍՍ-ի նկարը կարող է ընկալվել հոգեբանական... -
Նախաքննությունն ավարտվեց. Հայրիկյանի դեմ մահափորձի գործը ուղարկվել է դատարան
Զենք ձեռք բերելու համար Սեդրակյանը Հարությունյանին և Պողոսյանին գումար է տվել, որը նրանք կիսել են միմյանց միջև, իսկ հանցագործությունն իրականացնելու համար օգտագործել... -
Ինչպես են կեղծում լայքերը ի օգուտ «Ավելի լավ Երևան»-ի
«Ի՞նչ գործ ունի ԱԼԵ-ի հավանելու սկրիպտը Mediamall-ի հիմնական էջի կոդում... Ու էնպես է գրված, որ ավտոմատ կերպով հենց այցելում ես, այսինքն՝ կարդում ես ցանկացած լուր... -
«3-4 հարվածից չէր կարող 84 վնասվածք ստանալ». սպանված զինվորի գործը փակուղի է մտել
Երկորդ ցուցմունքում Վահե Հարությունյանն ասել է նաև, որ խումբն Աղասիին ծեծել է նաև սպանությունից մեկ ամիս առաջ, երբ Աղասին նոր էր տեղափոխվել վաշտ... -
«Հայտարարված է պերեխվատ ծրագիր». բերման է ենթարկվել Կոլյա Ղուկասյանը
Еpress.am-ը Ոստիկանության լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչության աշխատակից Արմեն Մալխասյանից հետաքրքրվել էարդյոք ավտոմատավոր ոստիկանների առկայությունը կապված է Գյումրիում... -
Հայոց Ցեղասպանությունը՝ Իսրայելի և Թուրքիայի բանակցությունների ֆոնին
«Որպես մարդիկ և հրեաներ, մենք չպետք է անտեսենք այլ ժողովրդի ողբերգությունը, անկախ դիվանագիտական հարաբերությունների կարևորությունից: Մենք կշարունակենք հիշել հայերի... -
ՀԱԿ-ը հույս չունի, որ ոստիկանությունը կբացահայտի ակտիվիստների ծեծի գործը
«Հաշվի առնելով նախորդ փորձը, որևէ հույս չունենք, թե ոստիկանությունը կբացահայտի իրական մեղավորներին ու պատասխանատվության կենթարկի, հատկապես՝ գոնե մեզ համար ակնհայտ է...

Daily Archives: 23 апреля, 2013
Отметим, что открытие данного участка железной дороги позволит также поездам из Армении ехать на север, дальше Грузии. Министр экономики и устойчивого... -
В соцсети «фальсифицируют голоса» в пользу правящей в Армении партии
«Увидел, что один из моих друзей также стал фанатом АЛЕ. Связался с ним, попросил быстро назвать сайты, которые он посетил в течение последнего получаса. Он сказал... -
«84 телесных повреждения от 3-4 ударов». Дело об убийстве армянского солдата зашло в тупик
«После того, как Ваге перевели из военной полиции в шушинскую тюрьму, он сразу отказался от своих показаний предварительного следствия. Более того, он сказал, кто на... -
«Операция перехват». По дороге в армянский аэропорт стоят вооруженные полицейские
По дороге в аэропорт «Звартноц» стоят вооруженные автоматами полицейские. «Объявлена операция перехват», - сообщил Малхасян. По подозрению в совершении... -
Оппозиция не надеется на раскрытие дела об избиении армянских активистов
«Учитывая опыт, у нас нет никаких надежд на то, что полиция выявит и привлечет к ответственности истинных виновных, тем более что для нас очевидно – это было сделано... -
Скончался один из раненых при стрельбе в доме крестного армянского депутата
В результате стрельбы во втором по величине армянском городе Гюмри погиб один из ее участников Артем Карапетян по прозвищу Шеко. Медицинский центр Гюмри охраняют... -
«Останемся без куска хлеба». Армянские продавцы компакт-дисков против закона об акцизе
«Придем, послушаем, потом идем домой и объясняем детям: не ждите, хлеба в дом мы не принесем. Что мы можем сделать? Нужно уезжать. Все сейчас в руках нескольки[... -
Геноцид армян и Израиль на фоне сближения с Турцией
«И чтобы мы сделали сейчас? Аннулировал бы премьер-министр Нетаньяху признание Геноцида армян в дополнение к его извинению Турции в связи с инцидентом... -
Полиция продолжает срывать встречи оппозиции в Азербайджане
Чтобы не допустить противостояния, участники собрания приостановили встречу и покинули помещение. «Выйдя из помещения, мы увидели, что место оцеплено полицией и недалеко от... -
28 млн на инаугурацию Сержа Саргсяна при 30% нищего населения
- Кстати, следует подчеркнуть, что 28 млн были потрачены только из госбюджета, а сколько было потрачено на самом деле, с учетом финансового участия олигархов, остается только...