Daily Archives: Մարտ 22, 2014
Ելույթ ունեցողները նշել են, որ մինչև վերջ պատրաստ են պայքարել կենսաթոշակային կուտակային համակարգի պարտադիր բաղադրիչի դեմ... -
22 Մարտ
«Դ!եմ եմ»-ը դառնալու է «Կողմ եմ» առանց Սերժ Սարգսյանի Հայաստանի․ Րաֆֆի Հովհաննիսյան
Նա վստահություն է հայտնել, որ ժողովուրդը ցանկանում է, որպեսզի ուժերը միանան տարբեր խնդիրների շուրջ և վերջ տան «այս ապօրինի իշխանությանը»... -
Երկար փողերը պաշտոնյաների ու օլիգարխների մոտ թող փնտրեն․ Փաշինյանը՝ «Դ!եմ եմ»-ի հավաքին
«Այսպես կոչված էլիտայի արտոնյալ 20 տոկոսը շարունակաբար և հետևողականորեն իր կամքն է պարտադրում հանրության 80 տոկոսին, այսինքն՝ ժողովրդին... -
Դատարանում չեն կարողանում պարզել՝ որտեղ են խաբված բնակարանատերերի փողերը
Սիմոն Աղազարյանը դատարանում լկտիաբար հայտարարեց, որ մեզ տալիք չունի։ Ես խոստացա, որ անպայման ջրի երես կհանենք ու կստանանք այդ թաքցրած․․․ -
Հայաստանում Ուկրաինայի դեսպանին կանչել են Կիև՝ խորհրդակցությունների
«Մենք դիմել ենք Հայաստանին, որպեսզի երկիրը պաշտոնապես ու հրապարակավ հայտնի, որ չի ճանաչում Ղրիմի անեքսիան։ Եթե երկիրը հրապարակի այնպիսի դիրքորոշում, որը մենք կկարողանանք․․․ -
ԲՀԿ-ական պատգամավորը կրակել է Հրազդանում վեճի ժամանակ․ աղբյուր
«Հրազդանում խոսում են նաև, որ միջադեպից հետո Դավիթ Քոչարյանին բերման են ենթարկել, այնուհետև ազատ արձակել... -
Ալիկ Սարգսյանը վստահ է՝ իր մասին լուրերի հետևում պատվիրատու է կանգնած
«Ո՞նց կարելի է անմեղ մարդու մասին նման բաներ գրել, ես մարդ թունավորո՞ղ եմ, ես մարդու սպանություն կազմակերպո՞ղ եմ, էն էլ ինչ-որ հանցագործ աշխարհի ներկայացուցիչներ․․․ -
Նախարարությունը հերքում է, թե սպորտդպրոցներից 100 հազար առձեռն գումար է պահանջում
Թերթը նշում է, որ սպորտդպրոցների ղեկավարությունից պահանջել է, որ ամսական 100 հազար դրամ փոխանցեն նախարարություն։ Ըստ սպորտդպրոցների աշխատակիցների... -
Ինքնորոշման իրավունքի վերաբերյալ Հայաստանի դիրքորոշումն անփոփոխ է․ հանդիպում Ուկրաինայի դեսպանի հետ
Արտգործնախարարի տեղակալը նշել է, որ Հայաստանի և Ուկրաինայի բարեկամ ժողովուրդների դարավոր հարաբերությունները կազմում են այն ամուր հենքը...

Daily Archives: 22 марта, 2014
«20% так называемой элиты последовательным образом диктует свою волю 80% - народу. А значит борьба гражданской инициативы «Я против» - не борьба за 5, 10 или 50 тысяч... -
Раффи Ованисян: Движение «Я против» превратится в «Я за Армению без Сержа Саргсяна»
«Настало время, чтобы все партии в парламенте и за его пределами, общественные организации, ветераны Карабаха, молодежь поняли, что словами вопроса... -
«Прокуратура Армении не может выяснить, куда делись деньги обманутых владельцев квартир»
«Со всей ответственностью заявляю, что наши пропавшие деньги находятся в кармане Симона Агазаряна. Будучи ловким мошенником, уволенным из системы полиции, он сумел... -
Армянский депутат стрелял во время спора — источник
Неделю назад между сыновьями владельца супермаркета «ВЕВ» в городе Раздан и депутатом от «Процветающей Армении» Давидом Кочаряном возник спор, пишет газета «Айкакан жаманак»... -
Экс-начальник полиции Армении уверен, что за слухами о его причастности к убийству стоит заказчик
«Сколько лет мне придется опровергать разнообразные глупости и клевету? Это обычный старческий бред. Кому-то на руку постоянно муссировать мое имя. Но это... -
Посла Украины в Армении вызвали в Киев для проведения консультаций
“МИД был вынужден обратить внимание на то, что, несмотря на все заверения армянской стороны, указанная позиция, к сожалению, получила официальное подтверждение в ходе обсуждения на заседании Комитета... -
Министерство отрицает, что требует от руководителей спортшкол деньги наличными
Издание отмечает, что у руководителей спортшкол требуют ежемесячно перечислять в министерство 100 тыс. драмов (более $240). По словам... -
Позиция Армении в вопросе права на самоопределение неизменна. Встреча с послом Украины
Заместитель министра отметил, что вековые отношения дружбы народов Армении и Украины составляют ту прочную основу, на которой строится взаимодействие между...