Daily Archives: Հուլիս 18, 2014
Հայաստանում իշխանությունն անխնա յուրացնում է մարդկային, բնական ու նյութական ռեսուրսները։ Սահմանային գոտում գրանցված վերջին իրադարձությունները... -
18 Հուլիս
Արթուր Բաղդասարյանը և ՕԵԿ-ը հրապարակ վերադարձան սեփական «սաքուլիկներով»
«Հա հենց ես պետք ա ասեմ, որ ձեզ հարցազրույց չտան։ Ստեղ ես եմ ասում՝ ով ա խոսելու», - ասել է երիտասարդը... -
ԴԱՀԿ աշխատակիցները ծեծել են քաղաքացուն․ նա դիմել է ոստիկանություն․ Lorinews.am
Կեսգիշերին Վանաձորի բժշկական կենտրոնից կայքի հետ զրույցում հաստատեցին, որ շտապօգնության մեքենայով իրենց մոտ է տեղափոխվել 1977 թ-ին ծնված Ռ.Վ.-ն... -
Զինվորին սպանելու կասկածանքով ձերբակալվել է նրա ծառայակիցը
«Փաստի առթիվ ՀՀ ՊՆ քննչական ծառայությունում ՀՀ Քրեական օրենսգրքի 104 հոդվածի 1-ին մասով՝ սպանություն հատկանիշներով, հարուցվել է քրեական գործ․․․ -
ՀԿ-ն խնդրում է ոստիկանությանը պաշտպանել իր աշխատակիցներին «Իրավունքից»
«Հոդվածից հետո Զանգվածային լրատվության մասին ՀՀ օրենքով սահմանված կարգով հերքման պահանջ է ներկայացվել «Իրավունքի» խմբագրությանը․․․ -
Շանթ Հարությունյանն ասել է, որ ոստիկանն իրեն սադրում էր՝ Թուրքիայի գործակալ անվանելով
Քաղբանտարկյալը հարցրել է՝ արդյո՞ք Խաչատրյանը այդպիսով փորձում էր իրեն սադրել, թե՞ կոնկրետ հրահանգով էր դա արել։ Ոստիկանը հերքել է, թե նման բան է ասել․․․ -
Վոլոդյա Ավետիսյանի ընկերները «շոկից դուրս գալուց» հետո կքննարկեն հետագա անելիքները
Նա նշել է, որ իշխանությունների կողմից Ավետիսյանին մեկուսացնելը մեկ նպատակ ուներ, որպեսզի նրա շուրջը էլ ավելի շատ ազատամարտիկներ չհավաքվեն... -
«Աստված հեռու պահի բոզի շառից». Հին Աղվան Հովսեփյանը նոր պաշտոնում
Էվանսը նամակում գրում է, որ Աղվան Հովսեփյանը տեղյակ էր հանդիպման պատճառի մասին և անթաքույց քմծիծաղ է տվել, երբ ինքը նշել է զրույցի թեմայի... -
Վրաստանը խստացնում է վիզային ռեժիմը
Նոր կարգի հաստատումից հետո խստորեն սահմանվելու է զբոսաշրջիկների՝ երկրում գտնվելու օրերի քանակը։ Արդեն իսկ ավարտվում... -
Ղարաբաղում 20-ամյա զինծառայող է զոհվել․ ԼՂՀ ՊՆ-ն մանրամասներ չի հաղորդում
Այսօր՝ հուլիսի 18-ին, ժամը 07:00-ի սահմաններում, Լեռնային Ղարաբաղի հարավում տեղակայված Պաշտպանության բանակի զորամասերից մեկի մարտական...

Daily Archives: 18 июля, 2014
По подозрению в убийстве 20-летнего военнослужащего Геворга Авагяна на боевой позиции одной из воинских частей Армии Обороны Карабаха арестован... -
Организация просит полицию Армении защитить своих сотрудников от газеты «Иравунк»
По его словам, необходимо гарантировать их безопасность, так как «Иравунк» продолжает кампанию против организации и ее членов... -
Политзаключенный напомнил в суде, как армянский полицейский назвал его агентом Турции
В ответ Гегам Хачатрян заявил, что на видео просто не слышно его голоса. Шант Арутюнян, в свою очередь, поинтересовался у пострадавшего, почему он... -
«Режим начал правовой террор против народа»: о вердикте ветерану Карабаха
«Есть предложения пойти на крайние меры, пополнить свои ряды призывами, перекрыть дороги. Позже мы скажем, предпримем конкретные шаги»... -
В Грузии ужесточат визовый режим
Для въезда в страну потребуются дополнительные процедуры и документация, а с некоторыми странами планируется установление... -
Минобороны: В Карабахе погиб 20-летний военнослужащий
В 07:00 18 июля на боевой позиции одной из военчастей Армии Обороны, дислоцированной на юге Нагорного Карабаха, 20-летний военнослужащий... -
Жена рассказала, как охранники ночного клуба убили ветерана Карабаха — «Грапарак»
По словам жены Туманяна Тани, инцидент между одним из мужчин района по имени Бабкен и мужем начался во дворе. Между Бабкеном и другом...