Daily Archives: Հունիս 8, 2020
Հունիսի 8-ի լրահոսից բխող թեմաների շուրջ ենք խոսում Epress.am-ի՝ Youtube ալիքի և Radioantenna.net-ի ուղիղ եթերում՝ ամեն օր երկուշաբթիից ուրբաթ, ժամը 19։00-ից... -
Երևանում վերջին մեկ տարում շուրջ 400 աղբաման է վնասվել և այրվել
«Ունենում ենք այսպիսի վատ պատահարներ, որի հետևանքով մոտ 400 հատ աղբաման վնասված կամ այրված է․․․ -
«Տուն ենք ուզում»․ զանգվածային հացադուլ ռուս֊ադրբեջանական սահմանին
Համավարակի պատճառով Ադրբեջանի իշխանությունները փակել են սահմանը, իսկ մարդիկ ուզում են տուն վերադառնալ։ -
ՔԿԾ-ն խնդրել է վերացնել Քոչարյանին «Իզմիրլյանում» պահելու մասին որոշումը
Մինչև համավարակի ավարտը մեղադրյալ Քոչարյանը կալանավայր չի տեղափոխվի և կշարունակի մնալ «Իզմիրլյան» ԲԿ-ում․․․ -
Համակարգիչը դավաճանեց Միշիկին․ փեսային նոր մեղադրանքներ են առաջադրվել
Խուզարկության ժամանակ գտնվել է Միշիկի համակարգիչը, որում արձանագրված է՝ ում ինչքան փող է տվել, ումից ինչքան է խլել․․․ -
ԶՈՒ ԳՇ-ն, ԱԱԾ-ն և Ոստիկանությունը նոր պետեր ունեն
Գեներել-լեյտենանտ Օնիկ Գասպարյանը նշանակվում է Զինված ուժերի գլխավոր շտաբի պետ: Գնդապետ Արգիշտի Քյարամյանը նշանակվում է Ազգային անվտանգության ծառայության տնօրեն: Գնդապետ Վահե Ղազարյանը նշանակվում է Ոստիկանության պետ։ Այս մասին ֆեյսբուքի իր էջում գրել է վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը։ «Որոշումները դե յուրե ուժի մեջ կմտնեն Հանրապետության նախագահի կողմից ստորագրվելուց հետո: Գեներալ-լեյտենանտ Արտակ Դավթյանին, … -
Վարաչապետն առաջարկում է պաշտոնից ազատել ԱԱԾ տնօրենին, ԶՈՒ ԳՇ պետին և ոստիկանապետին
Պաշտոնից ազատելու առաջարկությունը, ըստ ամենայնի, պայմանավորված է երեկ տեղի ունեցած հարսանյաց արարողությամբ․․․ -
Շաբաթը ամփոփող տեսանյութ
Տեսանյութը ամփոփում է հունիսի 1-7 հայաստանյան լրատվամիջոցների ուշադրությունում հայտնված նյութերը... -
Նիկոլ Փաշինյանը և նրա ընտանիքի անդամները ապաքինվել են
— Մեր վարակվելու ժամկետները և հանգամանքները պետք է որոշակիորեն վերանայենք: Այս պահին կարևոր է, որ մենք բոլորս առողջ ենք և ունենք իմունիտետ․․․ -

Daily Archives: 8 июня, 2020
«Вследствие таких происшествий у нас повреждено или сожжено порядка 400 мусорных баков. Мне жаль, потому что... -
«Хотим домой!». Массовая голодовка на российско-азербайджанской границе
Люди требуют от властей Азербайджана и России скорейшего пропуска через границу. Многие из них живут на границе более одного месяца. За последние 20 дней... -
УИС просит отменить решение о содержании Роберта Кочаряна в медцентре
Уголовно-исполнительная служба подала ходатайство в Апелляционный суд с просьбой отменить... -
Компьютер подвел зятя Сержа Саргсяна. Экс-послу в Ватикане предъявлены новые обвинения
Файлы были стерты. Но наши айтишники их восстановили - около 9 000 файлов - и там, как оказалось, все зафиксировано, все-все... -
Известно, кто возглавит Генштаб, Службу нацбезопасности и полицию Армении
Выражаю благодарность генерал-лейтенанту Артаку Давтяну, полковнику Эдуарду Мартиросяну, полковнику Арману Саргсяну за проделанную работу и приложенные усилия... -
Пашинян и члены его семьи излечились от коронавируса
«Но в настоящее время важно, что все мы здоровы и приобрели иммунитет. Я благодарен за все добрые пожелания... -
Пашинян предложил уволить начальника Генштаба, полиции и директора СНБ
Давтян не считает нарушением установленных норм организацию в условиях пика пандемии свадьбы на 100 человек: «Перед законом все равны... -
11 смертей из-за коронавируса зафиксировано в Армении за последние сутки
В ближайшие дни к борьбе с коронавирусом будут подключены медцентр в Спитаке (100 коек), медцентр в Веди (100 коек), отделение в мартунинском медцентре (35-40 коек)... -
Полиция отомстила бакинцам за попытку защитить соседа
В Баку рано утром отряды быстрого реагирования полиции провели задержания в квартале Ясамал. Жителей высотных зданий вытаскивали из квартир, не давая одеться...