Daily Archives: Մարտ 9, 2021
Դքսուհին և արքայազնը թագավորական ընտանիքին մեղադրել են ռասիզմի մեջ։ Խոսքը, ըստ նրանց, չի վերաբերում թագուհուն և Ֆիլիպին․․․ -
9 Մարտ
Վրաստանի տիրակալի անձնական օգտագործման վարչապետը
Գարիբաշվիլին տարիներ շարունակ օգնել է Իվանիշվիլիի որդուն՝ պատժել վատ քոմենթներ գրողներին։ -
Հայրենիքի գլխավոր փրկիչի մեղադրանքը լրացվել է ևս մեկ դրվագով
Իրավապահները նրա ելույթը որակել են որպես «իշխանությունը զավթելու, սահմանադրական կարգը տապալելու, բռնություն գործադրելու կոչ»․․․ -
Պետք է կրել դիմակ
Այն ուղևորներն ու տնտեսավարողները, ովքեր չեն պահպանի վերը նշված անվտանգության կանոնները, օրենքով սահմանված կարգով... -
Արտակ Դավթյանը կրկին նշանակվել է
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի որոշմամբ Դավթյանը 2020-ի նոյեմբերի 11-ին ազատվել էր ռազմարդյունաբերության կոմիտեի նախագահի․․․ -
Ադրբեջանցի ընդդիմադիրին շանտաժի են ենթարկում քրոջ ինտիմ տեսանյութերով
Զանգել ու պահանջել են այլևս հրապարակայնորեն չխոսել․ «Հակառակ դեպքում սպառնում էին տարածել տեսանյութը»։ -
Գերմանիայում փորձել են սպանել Կադիրովի ընդդիմախոսի եղբորը
Վարձու մարդասպանն ինքը կապնվել է Աբդուրահմանովների հետ ու հայտնել սպասվող հարձակման մասին։ -
Գյուղապետերը յուրացրել են անապահով ընտանիքներին հատկացված գումարները
Անապահով ընտանիքներին օգնություններ տրամադրելու նպատակով դուրս գրված գումարները տրվել են գյուղապետի ազգականներին, ավագանու․․․ -
«Բնապահպան պաշտոնյաները» Սյունիքում ապօրինի որս են արել
Սյունիքում վարազի ապօրինի որս իրականացնելու կասկածանքով բերման է ենթարկվել Բնապահպանության և ընդերքի տեսչական մարմնի․․․

Daily Archives: 9 марта, 2021
Правоохранители сочли, что это публичный призыв к захвату власти, насильственному свержению конституционного строя... -
На бывшего главу Генштаба Армении примеряют очередную должность
Решением премьер-министра Никола Пашиняна 11 ноября прошлого года Давтян был уволен... -
Бывшие главы двух армянских сел присваивали средства для необеспеченных семей
Уголовное дело отправлено в Следственное управление по Ширакской области СК с поручением о проведении предварительного следствия... -
В Германии помешали убийству брата оппозиционного блогера из Чечни
«Расследование дела ведет федеральная прокуратура и федеральная криминальная полиция Германии, она забрала его у регионального... -
Азербайджанского оппозиционера шантажировали интимным видео сестры
Живя в иммиграции, Магомед Мирзали начал жестко критиковать азербайджанские власти. После этого начались гонения на членов его семьи... -
«Золотое дно» рассказало о коррупции Александра Лукашенко
Главная мысль расследования в том, что Лукашенко фактически приватизировал многочисленные государственные... -
«Экологи-чиновники» незаконно охотились в Сюнике
ти люди призваны охранять природу и примечательно, отмечает ресурс, как руководитель органа контроля оказался в... -
Из-за обильного снега в Карабахе временно прекращены поиски погибших
Госслужба по ЧС Арцаха сообщает, что из-за обильного снега поиски трупов погибших в ходе прошлогодней войны военнослужащих...