Daily Archives: Սեպտեմբեր 15, 2021
Գորիս-Կապան ճանապարհի Ադրբեջանով անցնող հատվածում այսօր ձերբակալվել են իրանական բեռնատարների երկու վարորդներ, Turan.az-ի փոխանցմամբ՝ հաղորդել է Ադրբեջանի ներքին գործերի նախարարությունը։ Ըստ նույն աղբյուրի՝ վարորդները «անօրինական մտել են Ադրբեջանի տարածք»։ «Հայաստանից մեքենաների անօրինական մուտքը Ադրբեջան տեղորոշել են ՆԳՆ-ի, սահմանապահ և մաքսային ծառայությունների աշխատակիցները։ Խախտողների նկատմամբ կկիրառվեն Ադրբեջանի օրենսդրությանը համապատասխան միջոցներ», – … -
Եկեղեցին ոչ թե Աստծո տունն է, այլ՝ անառականոց․ արտահոսք Վրաստանում
Վրաց ուղղափառ եկեղեցու հոգևոր հայրերը համագործակցել են ռուսական հատուկ ծառայությունների հետ, զբաղվել բիզնեսով, հարստացել և շնացել․․․ -
Բրիթնին կարող է վերջապես ազատվել հորից
«Հանգամանքներն այնաստիճան են փոխվել, որ խնամակալության հաստատման համար հիմքեր կարող են այլևս չլինել», - ասել է երգչուհու հարը․․․ -
Խծաբերդում գերեվարվածների հրամանատարը կալանավորվել է
- Ղազարյանը հնարավորություն չի ունեցել այդ մասին հայտնելու ոչ վերադասին, ոչ էլ 62 պահեստազորայիններին։

Daily Archives: 15 сентября, 2021
Напомним, что Гаспарян пытался оспорить свое увольнение. В марте стало известно, что суд удовлетворил его требование и принял меры... -
Скандал в Грузии. Слиты записи слежки за священниками
В интернете 13 сентября появились файлы, которые, предположительно, получены в результате утечки материалов Службы безопасности... -
Полиция нашла украденные из ереванской квартиры деньги и носки иностранца
«Полицейские, так сказать, прочесали территорию. У них имелись данные о том, что лицо или лица, проникшие в квартиру, все еще... -
Арестован командир батальона, осуществлявшего боевое дежурство в карабахском Хцаберде
По сообщению Следственного комитета, в условиях объявленного в Армении военного положения 13 декабря 2020 года начальнику... -
После смерти и ранения военнослужащих арестован сослуживец
Уголовное дело заведено по третьей части статьи 365 УК - Нарушение правил несения боевого дежурства или боевой службы, повлекшее...