Daily Archives: Նոյեմբեր 10, 2021
Գորիս-Կապան ճանապարհին այսօրվանից ադրբեջանական մաքսակետեր կտեղադրվեն։ Այլընտրանաքային՝ Տաթև-Աղավնոն արդեն պատրաստ է․․․ -
Բռնաբարում են փայտերով․ ռուսական բանտերի մասին հերթական տեսանյութերը
Հրապարակվել են Ռուսաստանի բանտային հիվանդանոցներից մեկում կազմակերված բռնաբարություններն ու խոշտանգումները պատկերող հերթական տեսանյութերը... -
Բելառուսը ԵՄ-ից մուռ է հանում միգրանտներով․ կան զոհեր
Բելառուսը, ըստ ԵՄ-ի, Մերձավոր Արևելքից հազարավոր ներգաթյալների բերում է Միսնկ՝ ԵՄ սահման տեղափոխելու համար։ -
Հայտնի են «Տաշիրում» թունավորման պատճառները. 64 հոգի դեռ հիվանդանոցում է
Աղիքային ցուպիկ, ոսկեգույն ստաֆիլակոկ, լիստերիա, salmonella enteritidis․ «Տաշիր Պիցցայում» արտադրատեսակներից և հումքից վերցված նմուշների․․․ -
Կալանավորվել է Քասախ համայնքի ղեկավար Արա Մկրտչյանը
Դատախազի կողմից ներկայացված վերաքննիչ բողոքի քննության արդյունքում նրա նկատմամբ որպես խափանման միջոց է ընտրվել կալանավորումը․․․ -
Ազատության հրապարակում հանրահավաք էր հրավիրել «մեր ժողովրդի արևը»
- Ողջույն Լոռի, ողջույն Վանաձոր, Գեղարքունիկ, Սյունիք, Տավուշ, Լոռի, Արցախ, Նախիջևան, Կարս, Էրզրում, Բիթլիս, Տրաբզոն․․․ Մենք գալի՜ս ենք։

Daily Archives: 10 ноября, 2021
Монумент, отлитый из бронзы, изображает миротворца в полной боевой амуниции, с автоматом Калашникова за плечом, обнимающего... -
Армения и Азербайджан снова обвинили друг друга в обстреле
По сообщению Омбудсмена, выстрелы «были целевые, разбиты задние и боковые стекла трактора гражданского жителя, осуществлявшего... -
У 9 сотрудников «Ташир пиццы» обнаружен стафилококк
Инспекторы регулятора в филиалах сети общественного питания взяли для экспертизы образцы готовой продукции и сырья. Также... -
В Армении арестован глава Касаха, отец оппозиционного депутата
Ереванский суд общей юрисдикции отклонил ходатайство органа, осуществляющего производство, о применении меры пресечения в виде ареста... -
«Солнце нашего народа» провело митинг в центре Еревана
Да, чекистская система России вовсе не планировала сдаваться и намеревалась любой ценой, тем или иным способом...