Daily Archives: Օգոստոս 11, 2022
Գնաճի դեմ ցույցերը վերածվել են ուժայինների հետ բախումների։ Երկրում ժամը 19։00-ից մինչև 7։00-ն պարետային ժամ է հայտարարվել -
Լաչինը շրջանցող երթուղին պատրաստ է․ Բաքու
Նոր ճանապարհով օրեկան կարող է անցնել 3000 մեքենա՝ 100 կմ/ժ արագությամբ շարժվելու պայմաններում -
Լաչինի հետ կապված իրավիճակը պետք է կարգավորվի եռակողմ հայտարարության շրջանակներում․ ՌԴ ԱԳՆ
Անդրադառնալով ռուսական խաղաղապահ առաքելության գործունեությանը՝ դիվանագետը նշել է, որ խաղաղապահների հասցեին հնչող․․․ -
«Քովիդը հաղթել ենք»․ Կիմ Չեն Ընի քույրը Հարավային Կորեային մեղադրել է եղբորը վարակելու մեջ
Երեկվա խորհրդակցության ընթացքում հյուսիսկորեական առաջնորդի քույրը՝ Կիմ Յո Ջոնգը, համաճարակի բռնկման մեջ է մեղադրել Հարավային Կորեային, որտեղի․․․ -
Նավալնու թիմը բացահայտել է ՌԴ պաշտպանության նախարարի գաղտնիքը
Կրիվոռուչկոն քաղաքացիական անձ է, նրան նախարար Սերգեյ Շոյգուի տեղակալ են նշանակել 2018 թվականին։ Նշանակման պահին, գործարանի հիմնական... -
Իրանը կհակազդի Կովկասում իր սահմանները փոփոխելու փորձերին
Իրանը զգայուն է Կովկասյան տարածաշրջանում իր սահմանների հարցում և կհակազդի դրանք փոփոխելու ցանկացած փորձի. Իրանի նախագահ

Daily Archives: 11 августа, 2022
«Для достижения целей своей незаконной, агрессивной войны Россия стремится запугать и деморализовать украинский народ и вооруженные силы... -
«За такое могут убить». Навальный создал профсоюз для трудоустроенных зэков и работников колонии
«Вообще за такое в тюрьме легко могут убить. Тупо закроют в ШИЗО и забьют до смерти. Уж больно дерзким выглядит это в глазах тюремной администрации... -
На фоне «победы над коронавирусом» сестра Ким Чен Ына обвинила Южную Корею в болезни брата
В ходе вчерашнего совещания сестра северокорейского лидера Ким Ё Чжон, заместитель заведующего отделом ЦК Трудовой партии Кореи, обвинила... -
Команда Навального рассказала об американской тайне замминистра обороны России
До этого военным Криворучко не был - он гражданский человек. "Что же его заставило оставить прежнюю прекрасную жизнь и пойти работать в... -
Пашинян рассказал президенту Ирана о недавних инцидентах на границе с Азербайджаном
Глава армянского правительства представил Раиси подробности последних инцидентов на границе между Арменией и Азербайджаном, сообщается на...