Daily Archives: Մայիս 7, 2011
Հայաստանի հավաքականի առաջատար կիսապաշտպան Հենրիխ Մխիթարյանը այսօր իր ակումբի՝ Դոնեցկի «Շախտյորի» կազմում նվաճեց Ուկրաինայի չեմպիոնի կոչումը: -
Արոնյանը կրկին չկարողացավ իրացնել առավելությունը
Հայաստանցի գրոսմայստեր Լևոն Արոնյանը աշխարհի չեմպիոնի հավակնորդների մրցաշարի երրորդ պարտիայում կրկին ոչ-ոքի խաղաց: Այսօր ռուսաստանցի Ալեքսանդր Գրիշչուկի դեմ... -
Հայաստանի չեմպիոնը չկարողացավ պահպանել հաղթական հաշիվը
Մայիսի 7-ին մեկնարկեց Հայաստանի ֆուտբոլի Բարձրագույն խմբի առաջնության 2-րդ շրջանը: Իջևանի «Արնար» ստադիոնում Գյումրիի «Շիրակը» հանդիպեց Երևանի «Միկային»: -
«Թող կոտրվի էն ձեռը». Առևտրականներին քշում են Վերնիսաժին հարող տարածքից
«Թող կոտրվի էն ձեռը, որ 5000-ով ընտրեց էդ մարդկանց, դրա դիմաց մենք երեք մատ ենք ստանում այսօր, թող բոլորն իմանան` ում ընտրեցին: -
Թուրքական հյուրանոցները հրաժարվում են All Inclusive համակարգից
Հյուրանոցները հետևյալ փաստարկն են բերում` All Iinclusive-ը բազմաթիվ խնդիրներ է ստեղծում, հյուրանոցներից վիրավորվում են... -
«Անհարմար է հետույքով ուրիշներին հենվելը». Facebook-ի խումբը լեցուն երթուղայինների դեմ
Խմբի անդամները գրում են, որ այժմ տարվում են նախապատրաստական աշխատանքներ, և այս փուլում անհրաժեշտ են լինելու կռացած... -
AP-ն դատարանում Օբամայից պահանջում է հրապարակել Բեն Լադենի լուսանկրաները
Գործակալությունը հիմնավորում է իր պահանջը նրանով, որ ամերիկյան ԶԼՄ–ներն իրավունք ունեն գործադիր իշխանությունից պահանջել... -
Սիրիայում շարունակում են մարդիկ զոհվել. Իշխանություններն անհանգստացած չեն
«Մենք բացականչում էինք` «Ժողովուրդն ու բանակը միասնական են» և «Մարդիկ ցանկանում են փլուզել ռեժիմը», - պատմել է ակտիվիստներից մեկը... -
«Լևոն Զուրաբյանի նստացույցին» պատրաստ է միանալ 1000-ից ավել մարդ
Մինչև մայիսի 31-ը բոլոր քաղբանտարկյալներին ազատ չարձակելու դեպքում Ազատության հրապարակում պատրաստ են նստացույց անել... -

Daily Archives: 7 мая, 2011
«Чего они от нас хотят? Пусть отсохнет рука людей, продавших свой голос на выборах за 5000 драмов. Пусть все знают, кого они выбрали. Куда вы нас ведете? Мы... -
В Сирии погибли 30 демонстрантов
Сирийское государственное агентство SANA уточняет, что они погибли при нападении "вооруженной преступной группы" на КПП на въезде в город -
Ереванцев призывают «не прислоняться друг к другу задом и не дышать на людей»
Помните, все полученные от скорчившегося пассажира средства через владельцев линий тех или иных маршрутов идут прямиком в карманы высшего руководства страны... -
Турция хочет отделаться от статуса самого дешевого курорта
Турецкие гостиницы отказываются от системы обслуживания ALL INCLUSIVE, которая особенно привлекает иностранных туристов... -
Миролюбивый армянский генерал-христианин о «кровожадных турках-азери»
Я заверяю: если враг ошибется и снова начнет войну, боевые действия будут разворачиваться на его же территории. Мы дойдем до Кировабада, даже войдем в Баку... -
К сидячей забастовке в центре Еревана готовы присоединиться более 1000 человек
Если до 31 мая все политзаключенные не будут освобождены, присоединиться к сидячей забастовке на площади Свободы готовы более 1000 человек. -
«Похороните меня в белом костюме». Самоубийство в КПЗ
«Я благодарен вам всем. Похороните меня в белом гробу и белом костюме». Та же надпись была обнаружена на ладони Бадаляна... -
В Армении арестовали племянников скандально известного судьи
Арестованные – жители области Гегаркуник Артур и Армен Мартиросяны. Они обвиняются в незаконном ношении оружия и...