Daily Archives: Սեպտեմբեր 20, 2011
Կարապետյանը մեզ հետ հեռախոսազրույցում ասել է, որ «Ազատություն» ռադիոկայանը սխալ էր հասկացել, թե ռուսական զորախումբը... -
ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ – 9 տարվա ազատազրկում` դատարանի շենքում ինքնասպանության փորձ գործած երիտասարդին
Դատավորը հետևյալ պատասխանն է տվել. «Ձեր իրավունքները Ձեզ բացատրվել են, և Դուք հրաժարվում եք պաշտպանական ճառից»: -
Հավաքարարը բժիշկ է ձևացել և հեռացրել երեխայի առողջ ատամը
Աղջկա մոր խոսքով` ատամի հեռացման պրոցեսը չափազանց դաժան է ընթացել, աղջիկը լաց է եղել և գրեթե կորցրել է գիտակցությունը: Ի վերջո երեխային զրկելով առողջ... -
Հաջորդ տարի Երևանում 12 վերգետնյա անցում կկառուցվի
Մի քանի օրից կմեկնարկեն շինարարական աշխատանքները Ավան և Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջանները կապող` Աղբյուր Սերոբի փողոցի ճանապարհահատվածում... -
Վերջին երկու ամիսներին ծխող վարորդներից 1 մլն 500 հազար դրամ է գանձվել
Կարեն Կարապետյանն այսօր քաղաքապետարանում տեղի ունեցած խորհրդակցության ժամանակ առաջարկել է Ճանապարհային ոստիկանությանն ուժեղացնել հսկողությունը հասարակական տրանսպորտում... -
Քաղաքապետը հետաձգեց Բժշկականի դիմացի գետնանցման վաճառքը
«Ոնց որ թե ուզում են ի նպաստ ժողովրդի որոշում կայացնեն, բայց դա դեռ հարց ա, հուսով ենք, որ սա ուղղակի փափուկ բարձ չի, որ դնում են մեր... -
1,3 միլիոն ճապոնացիներ ստիպված կլինեն լքել իրենց բնակարանները
1,3 միլիոն բնակիչներ արդեն նախազգուշացվել են տարհանման անհրաժեշտության մասին, ակնկալվում է, որ մրրկահողը կուղեկցվի ջրհեղեղներով ու սողանքներով... -
Եվրատեսիլում Ադրբեջանի ներկայացուցիչը պնդում է, որ չի դանակահարել գործընկերոջ բարեկամին
«Ես առհասարակ տեղյակ չեմ տեղի ունեցածից: Որոշ ժամանակ առաջ կապվեցի ընկերոջս` Էլվին Հուսեյնովի հետ, նրա հետ նույնպես ամեն ինչ կարգին է: Չեմ հասկանում, թե որտեղից են նման շշուկներ... -
Ռուսաստանյան ստորաբաժանումը` հայկական եռագույնի ներքո. ՊՆ-ում մտափոխվեցին
Կարապետյանի խոսքով` հայկական բանակի տարբեր ստորաբաժանումների կողքին ռուսական ռազմակայանի զինծառայողները ևս հայկական եռագույնի...

Daily Archives: 20 сентября, 2011
Он сказал, что «Радио Азатутюн» неправильно интерпретировало его слова и сообщило о том, что российского флага не будет. Сайт радиостанции уже исправил это, но... -
Чемпион по еде умер сразу после победы
Уголовное дело по данному инциденту не возбуждалось, по мнению милиции, произошел несчастный случай. Труп мужчины направлен в морг. Причину смерти установит экспертиза. -
ВС России под флагом Армении. Минобороны опровергает себя
«Все, кто сичтает, что войскам и флагам чужих стран нечего делать на военном параде в честь праздника нашей Независимости, приглашаем на парад протеста... -
Уборщица притворилась врачом и вырвала ребенку здоровый зуб
- Вскоре началась чудовищная пытка, которую, наверное, фашисты в войну к пленным применяли… Зуб удалось вырвать лишь с третьего раза... -
Рафик ни в чем не виноват. Жителя Армении арестовали за протез с 3 г марихуаны
В тот же день задержанный опробовал травку в городе Абовян с 33-летним Артаком А, которого также задержали. У него обнаружили еще 2,3 грамма наркотика... -
1,3 миллиона японцев должны покинуть свои дома
1,3 миллиона жителей уже получили настоятельное предупреждение о необходимости эвакуироваться - ожидается, что тайфун будут сопровождать наводнения и оползни... -
Распространителю порно-снимков армянской актрисы грозит до 2 лет
Возбуждено уголовное дело по статьям «распространение, реклама, а также изготовление с этой целью порнографических материалов или предметов, похожих на... -
В Ереване выступят против флага и войск России. Чужакам не место на празднике
21 сентября до начала военно парада по случаю 20-летия независимости Армении в центре Еревана пройдет демонстрация против участия в параде подразделений 102-й... -
В Facebook появятся кнопки «Читал», «Слушал», «Смотрел»
В ближайшее время соцсеть намерена запустить несколько кнопок, связанных с социальной коммерцией, таких как «Want» («Хочу»). Кликать по кнопкам «Read», «Listened» и «Watched» пользователи... -
41-летнему ветерану сборной Армении и «Крыльев Советов» нужно новое сердце
- Произошедшее стало неожиданностью для меня. Не думал, что все так серьезно. Мне проводят терапию, но врачи говорят, что это не мера - необходима операция. Иначе...