Daily Archives: Մարտ 28, 2012
«Հարցի իրավական կողմին, անշուշտ, ինչ-որ ժամանակ հնարավոր կլինի անդրադառնալ և ապօրինություն հրահանգած ու գործած մեղավորները պատասխան կտան... -
ՀՀ նախկին վարչապետի էլ. փոստը կոտրել են. Շարմազանովը ցավում է
«Ես նման նամակ չեմ գրել: Ես նոր ստուգել եմ իմ մեյլը և տեսել եմ, որ իմ հասցեից ոչ մեկին նամակ չի ուղարկվել», - ասել է Բագրատյանը: Նա նշել է, որ իր էլեկտրոնային փոստի հասցեն կոտրել են... -
Մոսկվա-Երևան չվերթի հարբած ուղևորին բերման են ենթարկել խուլիգանության համար
Պարզվել է, որ նա թռիչքի ընթացքում, ոգելից խմիչք օգտագործած վիճակում, շուրջ 45 րոպե կոպիտ կերպով խախտել է հասարակական կարգը, հայտնում են ոստիկանությունից... -
Իտալացիները 1 կմ-անոց թունել են փորել ոսկերչական խանութ թալանելու համար
Կասկածյալները իջնում էին գետնի տակ կոյուղու միջոցով: Մեկ ամիս շարունակ նրանք թունել են փորել Աչիրեալեի պատմական հատվածի տակ և ընդամենը մի քանի մետր էր մնացել... -
Վիեննա-Երևան չվերթի ուղևորին բերման են ենթարկել «Զվարթնոցից»
Մարտի 27-ին, ժամը 18.00-ին «Զվարթնոց» օդանավակայանի գծային բաժնի ծառայողները Վիեննա-Երևան չվերթի ինքնաթիռի ժամանումից հետո բերման են ենթարկել 57-ամյա... -
Սարկոզին խոստացել է վերընտրվելու դեպքում իրեն «նախագահի պես» պահել
Սարկոզին խոստովանել է, որ իր կառավարման առաջին շրջանում իր սխալներից էր չափից շատ իմուլսիվ պահվածքը, կարծես թե նա նախարար լիներ և ոչ նախագահ... -
Ֆիզիկայի ինստիտուտում ռումբ չեն գտել. փրկարարներն ու շտապ օգնությունը դեռ տեղում են
«Այս պահին իրականացվում են ռումբի որոնողական աշխատանքները Ֆիզիկայի ինստիտուտի 22-րդ մասնաշենքում և դրանով էլ կավարտվեն, քանի որ ահազանգից հետո վերոնշյալ հասցեում... -
Օմբուդսմենն ակտիվիստներին կոչ է արել չապամոնտաժել Մաշտոցի այգու կրպակները
«Հորդորում ենք մեր համաքաղաքացիներին շարունակել իրենց համոզմունքների և հայացքների համար պայքարը` բացառապես իրավական գործընթացների շրջանակներում և օրենքով... -
Եվրոպական երկրների սահմաններին տուրնիկետներ կտեղադրվեն
Ուղևորից կպահանջվի ընդամենը համապատասխան փաստաթուղթը մոտեցնել սարքին և անցնել սահմանները... -
Խաչատուր Սուքիասյանին չգրանցեցին որպես պատգամավորի թեկնածու
Ժամը 15:00-ին մեկնարկած թիվ 10 ընտրատարածքային ընտրական հանձնաժողովի նիստում հանձնաժողովի նախագահ Սամվել Յազրյանն առաջարկել է որպես...

Daily Archives: 28 марта, 2012
Саркози в интервью прокомментировал смерть тулузского террориста Мохаммеда Мера, убитого в ходе недавнего штурма. По словам президента, во время осады... -
В Италии грабители выкопали километровый туннель к ювелирному магазину
Задержанные спускались под землю через канализационный люк. В течение месяца они копали туннель под историческим центром Ачиреале и находились в нескольких метрах от цели... -
Американский посол ВИДЕОобратился к гражданам Армении и научил выборам
«Голосуйте, участвуйте и сообщайте о нарушениях. У избирателей также есть обязанности. В первую очередь, голосуйте за тех, кого предпочитаете вы. Мы, в свою... -
25-метровый фонтан с водкой установят в Грузии
Это будет 25-метровая башня в азиатском стиле, из которой раз в неделю вместо воды будет литься чача. Производители алкогольных напитков в Грузии смогут представлять... -
Выборы Армении не помогут. Учить борьбе эффективнее
Выборы не могут привести к реальным изменениям в Армении при существующей олигархической системе. Посмотрите и сравните нынешние предвыборные... -
Люди решили снести магазины в центре Еревана. Полиция в курсе
Защитники сквера, руководствуясь принципами прямой демократии, главенства закона и конституцией, создали Справедливый и независимый гражданский суд. -
Изнасилованные или сбежавшие от побоев мужей афганские женщины оказываются за решеткой
Почти все несовершеннолетние девушки и половина взрослых женщин из числа заключенных оказались в тюрьме за так называемые "моральные преступления", то есть, за... -
Акция в Ереване на слова Сержа Саргсяна (ВИДЕО)
Лидер партии «Национальное единение» Арташес Гегамян, который за последние пять лет проделал путь от ярого оппозиционера власти до места в списке правящей... -
Обыск у «сына азербайджанского народа» провели из-за «Роли женщины в джихаде»
Предварительным следствием установлено, что в сети Интернет, на сайте islamcom.ru, от имени Юсуф Аль-Ийери в открытом для широкого круга лиц доступе опубликована статья... -
Сотни ереванцев превратились в «Лусинэ»
Если каким-то чудом на этом участке победит кандидат от власти Рубен Садоян, то в парламенте нового созыва его будут называть Рубен Лусиньевич Садоян, а коротко – Лусинич.