Daily Archives: Մարտ 28, 2013
Լևոնը մրցաշարում հաղթանակ տանելու հույսեր գրեթե չունի: Նրա ճակատագիրը կարող է որոշվել արդեն վաղը. եթե Արոնյանը չկարողանա... -
«Իշխանությունը և պսևդոընդդիմությունը չարաշահում են անհամաձայնությունը». Ռուբեն Հակոբյան
«Ժողովուրդն իր անելիքն արել է: Մենք ասում էինք՝ ձայն տվեք, տվել են: Հիմա մենք մերը պետք է անենք», - ասել է Ռուբեն Հակոբյանը... -
«Կգա Նաիրի Հունանյանը». Բրյուսովի համալսարանի նախկին ռեկտորի կանխատեսումը
«Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը յուրահատուկ պատկերացում ունի բարձրագույն կրթության մասին և կարծում է, որ պետք է 5 համալսարան լինի Հայաստանում... -
Հասարակական տրանսպորտի ուղևարձն անփոփոխ է մնալու, վստահեցրել է քաղաքապետը
Նոր ավտոբուսները Երևան են բերվել քաղաքային իշխանությունների կողմից մայրաքաղաքում իրականացվող հասարակական տրանսպորտի բարեփոխումների ծրագրի շրջանակում... -
ՀՖՖ նախագահը չի ընդունել Վարդան Մինասյանի հրաժարականի դիմումը
ՀՖՖ նաև նշում է, որ վաղը Հայաստանի ազգային հավաքականի գլխավոր մարզիչ Վարդան Մինասյանի հրաժարականի դիմումը կքննարկի Ֆուտբոլի Ֆեդերացիայի Գործադիր կոմիտեն... -
ՀՀ նախկին վարչպետը համոզված է՝ Ամուլսարի հանքի ծրագիրն օգուտներ կբերի Հայաստանին
«Լիդիան Ինթերնեյշնլի» գլխավոր տնօրեն և նախագահ Թիմ Քոֆլինը ողջունել է Արմեն Սարգսյանի նշանակումը՝ ընդգծելով, որ վերջինիս փորձն ու գիտելիքը կարևոր ներդրում կլինեն ընկերությունում... -
Հայտնի է ԱԺ-ի նկուղում բռնկված հրդեհի պատճառը
Ծխախոտի մնացորդն ընկել է գետնին կուտակված թղթի մնացորդների վրա ու ծխացել։ ԱԻ նախարարությունը նշում է, որ դրա հետևանքով նկուղում առաջացել է ծխապատ գոտի, այրվել է ստվարաթուղթ... -
Մարտի 29-ից հետո անձրև չի սպասվում. ջերմաստիճանը կբարձրանա
Երևանում մարտի 29-ին, առավելապեսօրվա երկրորդ կեսին հնարավոր է կարճատև անձրև և ամպրոպ, այնուհետև առանց տեղումների եղանակ... -
Կառավարությունը հաստատեց երկու ռեկտորների ընտրությունը
ՀՀ կառավարությունն իր այսօրվա նիստում հաստատել է Հայաստանի ազգային ագրարային համալսարանի ռեկտորի պաշտոնում Արշալույս Թարվերդյանի, իսկ Ֆիզիկական կուլտուրայի... -
«Դատեք նաև ինձ». ակտիվիստները սատարում են Եղիա Ներսիսյանին
«Ես համաձայն եմ Եղիա Ներսիսյանի արած հայտարարության հետ և բարձրաձայն կրկնում եմ նրա խոսքերը: Դուք շահագործում եք գյուղացիներին և ոչ միայն գյուղացիներին...

Daily Archives: 28 марта, 2013
Ашот Газанчян, ответственный за данную территорию, отправился в подвал здания, проверил, все ли там в порядке, выключил свет, затем, бросив окурок, запер дверь и ушел. Окурок упал на куски бумаги на полу. МЧС отмечает, что в результате возникла дымовая завеса... -
«Подайте на меня в суд». Акция в поддержу эко-активиста
Я могу выплатить максимальный штраф, не дожидаясь вердикта суда. Затем, как только у меня появится необходимая сумма, снова вспомню о вас, так как мне есть, что... -
Правительство выделило 20.5 миллионов драмов на лечение Айрикяна заграницей
«Лечение Айрикяна проходило в специализированных медучреждениях Еревана, однако для полноценного восстановления здоровья целесообразно продолжить лечение... -
Ереванцы не открывают дверей членам правящей партии. Те выдают себя за «Наследие»
Жителей Еревана посещают неизвестные лица и просят подписаться в поддержку лидера «Наследия» Раффи Ованисяна, требуя паспортные данные, однако организаторы... -
Полиция опровергает информацию о выделении территории «Security dream» на праве собственности
В то же время ДП отмечает, что 70% штрафов за нарушения не являются прибылью компании с ограниченной ответственностью, ими выплачивается цена на предусмотренные... -
Что должна понимать армянская власть. Депутат о политических процессах
«Власть должна осознавать, что не может продолжать имитационную политику еще 5 лет. Перед нами – серьезные вызовы, в противостоянии которым оппозиции будет... -
«Страна не забыла Динка». В Турции оспаривают вердикт по делу убитого солдата-армянина
Как сообщает Today’s Zaman, директор диарбекирского офиса действующей в Турции ассоциации «В солидарность подвергшимся давлению и за права человека»... -
Полиция безвозмездно предоставила территорию компании родственника Сержа Саргсяна – газета
«Речь о компании, которая устанавливает в столице устройства контроля скорости и видеокамеры, и владеют которой родные Сержа Саргсяна, по некоторым данным, его зять Микаел Минасян... -
В подвале армянского парламента возник пожар
Вечером 27 марта в службу спасения МЧС Армении поступило сообщение о дыме, исходящем из подвала Национального собрания страны. По сообщению МЧС, на 1 кв.м. подвала горели остатки... -
«Черненький Гаго». Как армянский министр обратился к журналистке
«На встрече с таксистами он заявил в беседе с журналистами, что не станет отвечать на вопросы и попросил позволить ему пойти покурить. На вопрос нашего корреспондента, действительно ли...