Daily Archives: Նոյեմբեր 26, 2013
Նշեմ, որ որդիս առողջական խնդիրներ ունի և նման պայմաններում այդ խնդիրներն ավելի կծանրանան: Դուք էլ եք ծնող և պատկերացնում եք՝ գերության մեջ գտնվող... -
Սերժ Սարգսյանը կմասնակցի «Արևելյան գործընկերության» պետությունների ղեկավարների գագաթնաժողովին
Սերժ Սարգսյանը նոյեմբերի 28-ին երկօրյա աշխատանքային այցով կմեկնի Լիտվայի Հանրապետություն՝ մասնակցելու Վիլնյուսում կայանալիք... -
Պարույր Հայրիկյանը դադարեցրեց նստացույցը, քանի որ իր պահանջը կատարվել է
ԱԻՄ առաջնորդ Պարույր Հայրիկյանը դադարեցրել է ՀՀ նախագահի նստավայրի դիմաց այսօր ժամը 12:00-ից սկսված բողոքի ակցիան, քանի որ պարզել են, որ Սերժ Սարգսյանի... -
«Հակահարվածի» անդամներին բերման են ենթարկել xeржик суй-ով պաստառը բացելուց հետո (ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ)
Քիչ առաջ «Հակահարված» արտ-խմբի անդամներ Հերբերտ Գևորգյանը և Արտակ Գևորգյանը ակցիա են անցկացրել Ազգային ժողովի դիմաց: Տղաները հանդիպակաց փողոցը փակել են պաստառով... -
«Հանդիպում կամ հրաժարական». երթի մասնակիցները Սերժ Սարգսյանի համար նամակ չունեին (ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ)
Սուսաննա Մարգարյանը հրաժարվել է կատարել փոխոստիկանապետի հրահանգը և պնդել, թե շարունակելու են առաջ գնալ հենց նախագահականի մայթով... -
Արթուր Սաքունցը Սերժ Սարգսյանի հայտարարության հարցով դիմել է դատարան
«Սերժ Սարգսյանի որոշումը նաև պատճառաբանված չէ, որոշումը պիտի բխի ժողովրդի շահերից, այնինչ այդ որոշմամբ վատթարացում է տեղի ունենում... -
Հայ-վրացական սահմանի մոտ կրակոցների գործով բերման է ենթարկվել 6 մարդ
«Այս անձինք նոյեմբերի 25-ին, ժամը 19:00-ին «Սադախլո» սահմանային անցակետում Մակարով տեսակի հրազենով վիրավորել են երեք մարդու՝ Մերաբ Քալանդաձեին... -
ՖՈՏՈՇԱՐՔ. Նախագահականի մոտ պահանջում են Սերժ Սարգսյանի հրաժարականը
Երթի մասնակիցները նշում էին, որ Սերժ Սարգսյանը լեգիտիմ նախագահ չէ և անօրեն որոշումներով երկիրը տանում է կործանման: Նրանք ընդգծում էին, որ Հայաստանում բարդ... -
Հայրիկյանը նախագահականի մոտ է 70% մարդկանց անունից խոսելու համար (ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ)
«Մաքսային միության վերաբերյալ ընդամենը հայտարարարություն է արված, նույնիսկ տևական բանակցություններ տեղի չեն ունեցել: Ինչ վերաբերում է Եվրոպայի հետ ընկերակցության... -
ԱՄՆ-ում ԼՂՀ-ի ներկայացուցիչը բողոքել է ամերիկահայ լրագրողի դեմ
Դեպքի առնչությամբ Լոս Անջելեսի շրջանի շերիֆի գրասենյակի աշխատակիցը զրուցել է Արա Մանուկյանի հետ՝ խնդրելով հեռանալ, եթե չի ցանկանում, որպեսզի իրեն բանտ տանեն...

Daily Archives: 26 ноября, 2013
«Наше требование реализовалось. Была паника в связи с тем, что он может не поехать, но теперь мы спокойны, и собираем свои плакаты», - сообщил лидер ОНС. Он сообщил, что прекращает... -
Членов армянской арт-группы задержали за плакат «Хержик суй»
Члены арт-группы «Контрудар» Герберт Геворгян и Артак Геворгян разместили плакат с надписью «Хержик суй» на противоположной парламенту стороне улицы... -
Правозащитник обратился в суд, требуя признать решение Сержа Саргсяна неправомерным
В обоснованиях он отметил, что правительство Армении на протяжении лет готовилось к подписанию Соглашения об ассоциировании с ЕС, однако отмеченным заявлением... -
В результате стрельбы на армяно-грузинской границе задержано 6 человек
"Эти лица 25 ноября в 19.00 на погранично-пропускном пункте "Садахло" из огнестрельного оружия системы Макаров ранили трех человек: Мераба Каландадзе, Дилар Мукбаниани... -
Перед офисом президента требуют отставки Сержа Саргсяна
Участники шествия заявили, что Серж Саргсян – нелегитимный президент, который губит страну незаконными решениями. Демонстранты отмечают, что в Армении сложилось тяжелое... -
От имени 70% населения. Паруйр Айрикян начал акцию у офиса президента Армении
«Сделано только заявление о Таможенном союзе, даже длительных переговоров не было. Что касается развития сотрудничества с Европой, расширения отношений, здесь... -
Представитель Карабаха в США пожаловался на американского журналиста
Аветисян встретился с Манукяном после вечеринки Всеармянского фонда «Армения». Позже Аветисян сообщил службе безопасности президента Нагорного Карабаха о том... -
Армения не намерена идти на уступки. Отправится ли Серж Саргсян на саммит в Вильнюсе
Дипломатический источник издания сообщил, что проект документа, который Армения представила ЕС и выразила желание подписать на саммите, не был одобрен некоторыми... -
Серж Саргсян призывает силовиков к бдительности накануне визита Путина
На днях Серж Саргсян провел совещание с представителями силовых структур, которое в основном касалось визита в Армению президента РФ Владимира Путина. Об этом со ссылкой... -
Акции протеста: Паруйр Айрикян требует отказаться от Таможенного союза
Он вместе со своими сторонниками требует от армянских властей отказаться вступать в Таможенный союз и отправиться в Вильнюс для подписания Соглашения об ассоциировании...