Daily Archives: Նոյեմբեր 2, 2018
Սալուաշվիլին հիշեցնում էր, որ շուտով լինելու է «մեր Տեր Հիսուս Քրիստոսի երկրորդ գալուստը», և անհրաժեշտ է, որպեսզի երկիրը կառավարի ինքը․․․ -
2 Նոյեմբեր
ՌԴ ԱԳՆ-ն պայքարում է Հայաստանի գործերի մեջ խառնվելու մենաշնորհի համար
Սա, ըստ էության, արձագանքն էր Ջոն Բոլթոնի խոսքերին, որից բացի այլ մեկնաբանությամբ հանդես գալը պաշտոնական Երևանը նպատակահարմար չի գտել․․․ -
Փտած խրճիթում է բնակվում 66-ամյա միայնակ անօթևան տղամարդը
Նա իր կյանքի 32 տարին անցկացրել է կալանավայրերում։ Ապրում է Գյումրու քաղաքամերձ, երբեմնի ծառապատ վայրերից մեկում։ Ներկայացնում ենք «Շիրակ կենտրոնի»․․․ -
Մարտի 1-ի դեպքերին բանակի մասնակցությունը կոծկած քննիչին կալանավորեցին
Հարությունյանի պաշտպան Միհրան Պողոսյանն «անհիմն» է որակել դատարանի որոշումը, համոզմունք հայտնելով՝ դատարանի վրա․․․ -
Նախարար․ Համաներման նախագիծը կոնկրետ մարդկանց հագով չենք կարել
Արդեն իսկ ընդունված համաներման նախագծում, նկատել է պաշտոնակատարը, կա իրավունքների հավասարակշռություն, որն իրենք փորձել են․․․ -
Դեղին գույնի վանդակաձև հորիզոնական գծանշումներ Երևան քաղաքի Կոմիտասի պողոտա-Փափազյան փողոցի խաչմերուկում

Daily Archives: 2 ноября, 2018
Во время предвыборной кампании кандидат напоминал, что скоро будет «второе пришествие нашего Господа Иисуса Христа» и в такой ситуации необходимо, чтоб страной управлял он - «агент Божьей воли на земле»... -
Юрий Хачатуров снят с должности генсека ОДКБ
В Армении Хачатурова обвиняют в свержении конституционного строя в рамках дела о событиях 1 марта 2008 года... -
МИД РФ выступил за монопольное право на вмешательство в дела Армении
- Не все произнесенное Болтоном в Ереване заслуживает критики. Для Армении действительно фундаментально важно быть полностью суверенной, а не зависимой или... -
Говорит будущий президент Грузии
«Если мы не будем заботиться о том, чтобы примириться с проживающим в Абхазии и Самачабло населением и вместе... -
Арестован следователь, скрывший участие ВС в ереванских событиях десятилетней давности
Суд удовлетворил ходатайство Специальной следственной службы Армении и арестовал на 2 месяца бывшего руководителя следственной службы по делу о «1 марта»... -
Министр: Проект амнистии сшит не на конкретных людей
«Это не право, это не обязательство государства, это льгота, предоставляемая государством на свое усмотрение, в рамках возможностей...