Daily Archives: Սեպտեմբեր 12, 2019
Տղամարդը վանկարկել է «Քոչարյան՝ հանցագործ», ինչից հետո Քոչարյանի աջակիցները հարձակվել են նրա վրա, գցել գետնին և սկսել ոտքերով հարվածել։ -
«Չկայացավ ժողովրդի ընդվզման պատճառով»․ ծովինարցիները մերժեցին հանքերևակման հայտը
Ծովինարում մերժեցին Վարդենիսի բազմամետաղների հանքերևակման հայտը և բոյկոտեցին «Գեոմայնինգ» ընկերության լսումները։ -
Դեռահասների 1/4 կանոնավոր ծխող է․ Նոր օրենք է ընդունվել
Հայաստանը բնութագրվում է «Ոչ վարակիչ հիվանդությունների» (ՈՎՀ) բարձր բեռով: Քաղցկեղի տարբեր ձևերը, (առավել հաճախ թոքի, բերանի խոռոչի, կոկորդի, կերակրափողի... -
«Սեյֆերում փտում են»․ Հեղափոխությունը չօգնեց բանակային սպանությունների բացահայտմանը
«Խաղաղության երկխոսություն»-ը Քննչական կոմիտեի նախաձեռնությամբ ստեղծված խմբի անդամն էր, սակայն մի քանի ամիս․․․ -
Անշարժ գույքի հարկը կբարձրանա․ նոր օրինագիծ
Անշարժ գույքի հարկը պարտքի տեսքով գույքին կցելու «շրջանառվող գաղափարը» հարցերի տեղիք է տալիս։ -
Ճաշակի սոցիոլոգիան
Փորձեք հնգամյա երեխային համոզել, որ կանաչ թեյը համեղ է, իսկ ոչ ֆիգուրատիվ արվեստը՝ հետաքրքիր։ -
Հրատապ և ինքնաբուխ․ երթ հանուն Ամուլսարի
Երթի մասնակիցները դուրս էին եկել փողոց ևս մեկ անգամ վերահաստատելու Ամուլսարի պաշտպանության իրենց հանձնառությունը եւ հայտարարելու․․․ -
Նախարարի տեղակալը բռնացրել է Արշակունյաց պողոտայում բեռնատարով աղբ թափելը
«Բերել են ու այ սենց սիրուն սաղ ստեղ դատարկել են։ Առավոտը ֆոտոները լցնելու էին ինտերնետ ու գոռային «աղբը, աղբը»։ Այ սրա․․․

Daily Archives: 12 сентября, 2019
По словам очевидцев, мужчина скандировал «Кочарян - преступник», за что его атаковали несколько сторонников... -
Курит четверть несовершеннолетних. В Армении приняли новый закон
Курит 52% совершеннолетних мужчин и 2% женщин. Регулярно курит каждый четвертый 17-летний подросток. Более 70% беременных... -
«Дела гниют в сейфах». Революция не способствует раскрытию смертей в армянской армии
По убеждению участников пресс-конференции, ВС и правоохранительная система были обречены на тесное сотрудничество, и на сегодняшний... -
Шествие в Ереване призывает к самоорганизации
20 сентября инициатива намерена присоединиться ко всемирному экологическому движению. В Армении, по словам Шахназарян, вопрос... -
Замминистра застукал, как на ереванской улице опорожняют грузовик с мусором
«Привезли и вот так, красиво тут опорожнили. Утром интернет заполонят фото, будут кричать «мусор, мусор!..