Daily Archives: Հունվար 10, 2020
Բրազիլիայի գերագույն դատարանը չեղարկել է «Քրիստոսի առաջին փորձությունը» կատակերգությունը Netflix-ի ֆիլմադարանից ջնջելու մասին նախկինում կայացված որոշումը։ -
Ադրբեջանում ընտրակեղծարարներին բացահայտած ակտիվիստին ճնշում են
Ընտրությունների արդյունքներն Աղդաշում չեղարկվել են․ մեղադրվում են կեղծիքների մասին ահազանգած թեկնածուները։ -
Ինչու են մարդիկ զզվում իրենց աշխատանքից
- Պարբերաբար ծույլերին ու անգործներին բազմոցներից և բեսեդկաներից դուրս քաշելու կրքոտ կոչեր է անում վարչապետը, աղքատության հաղթահարման ծրագրի հիմքում աշխատանքն է լինելու․․․ -
Քոչարյանի փակած TV-ին հույսը դնում է հեղափոխված դատավորների վրա
«Ա1+»-ը եթերազրկվեց ոչ թե նրա համար, որ մրցութային փաթեթը չէր համապատասխանում օրենքի պահանջներին, այլ եթերազրկվեց նրա համար, որ նա «Ա1+»-ն էր։ -
Երևան-Սիմֆերոպոլ չվերթի մասին տեղեկությունները չեն համապատասխանում իրականությանը
«Եթե գազի գնի պահպանման գինը Երևան - Սիմֆերոպոլ օդային թռիչքներն են, ապա սա ուղղակի․․․ -
Աբխազիայում «իշխանության բռնի զավթում չի լինելու»
Այսօր՝ հունվարի 10-ին, Աբխազիայում հարյուրավոր ցուցարարներ ներխուժել են նախագահական նստավայր․ պահանջում են արտահերթ ընտրություններ։ -
«Կարմիր բերետների» սերն ու թավիշը աքացի տալն է
Ոստիկանների կողմից հերթական քաղաքացին է ծեծի և բռնության ենթարկվել և 3-րդ օրն է դեռևս չկա որոշում քրեական գործ հարուցելու մասին։ Ենթադրվում է, որ․․․ -

Daily Archives: 10 января, 2020
«Посольство России поздравило президента с 50-летием, прислав ей цветы, шоколад и бутылку крымского шампанского. Последнюю... -
У закрытого Робертом Кочаряном телеканала появилась надежда
«Сложно было надеяться на это в предыдущие десятилетия. «А1+» лишилась эфира именно по политическим причинам... -
Гражданская авиация опровергла информацию об открытии рейса Ереван-Симферополь
«Если цена сохранения цены на газ — полеты Ереван-Симферополь, это хуже, чем когда-либо можно было представить... -
Дать пинка как знак любви и бархата от армянских «красных беретов»
Подвергшийся насилию гражданин - из «Сасна црер», бунтовавший, чтобы избавить Родину от тирании (и полицейского государства... -
Наказать армянские телеканалы за несоблюдение закона о гимне невозможно
Согласно закону, в Новогоднюю ночь гимн вещается на территории страны всеми теле- и радиокомпаниями, вне зависимости... -
Завершилось предварительное следствие по делу Сержа Саргсяна
Согласно обвинению, занимая должность президента, Серж Саргсян, использовав свое служебное положение...