Daily Archives: Հունիս 10, 2020
Հունիսի 10-ի լրահոսից բխող թեմաների շուրջ ենք խոսում Epress.am-ի՝ Youtube ալիքի և Radioantenna.net-ի ուղիղ եթերում՝ ամեն օր երկուշաբթիից ուրբաթ, ժամը 19։00-ից։ -
Անվանի ռասիստների արձանները հարձակման են ենթարկվում Եվրոպայում
Լոնդոնի ստրկավաճառության հետ կապ ունեցող արձանները կհեռացվեն, փողոցները կանվանափոխվեն։ -
Հայաստանը կարողացել է հրաժարվել ատոմակայանի համար ռուսական վարկի մնացորդից
«Մենք ժառանգել ենք տարբեր վարկային միջոցներ, որոնց ժամկետները կամ սպառման փուլում են եղել, կամ սպառվել են: Եվ այս փուլում մեր երկրի համար․․․ -
Ստոպ տառական․ Բելառուսում հեղափոխություն է հասունանում
Հազարավոր մարդիկ դուրս են գալիս փողոցներ ու հերթ կանգնում՝ նախագահի անկախ թեկնածուների համար ստորագրելու համար։ -
Մահացածներն ու թունավորվածները ոսկի էին փնտրում
Զոհերը Մեղրաձոր համայնքից են։ Ինքնաշեն միջոցներով փորձ են արել մտնելու փակ հանքի մարած խորշերը՝ ոսկի հանելու համար -
«Ես հիվանդ եմ»․ Հյութերն ընդդեմ կորոնավիրուսի
«Ընկերներ, եթե հանկարծ, աստված չանի, այս հիվանդության կասկածներ ունենաք՝ հիշեք, որ բարդացումները լրիվ անսպասելի են սկսվում․․․ -
Վարակը մոտեցավ Ադրբեջանի ղեկավարությանը
Ադրբեջանի նախագահի աշխատակազմում կորոնավիրուսով վարակման զանգվածային ալիք է սկսվել․ 19 աշխատակիցներ թեստի դրական պատասխան ունեն։ -

Daily Archives: 10 июня, 2020
С Россией была достигнута договоренность по поводу кредитных средств на сумму 270 млн. долларов для модернизации... -
Коронавирус добрался до руководства Азербайджана
«Коронавирус выявлен у ряда сотрудников госструктур. В частности, в администрации президента число зараженных составляет 19, в том числе в Управделами... -
Три трупа и отравившиеся: уроженцы армянского села искали золото
«Официально еще не подтверждено, но по имеющейся у меня достоверной информации, жертвы - уроженцы села Меградзор. Они пытались проникнуть во впадины рудника... -
Стоп таракан! В Беларуси предреволюционная ситуация
Конечно, Лукашенко так просто не сдастся, но и белорусы не сдадутся. Будет противостояние. Выполнение его преступных приказов – двойное нарушение закона. Через выборы ситуацию не изменить... -
Младшему сыну экс-главы Комитета госдоходов Армении тоже предъявлено обвинение
«Также принимаются меры для проверки законности происхождения суммы, ставшей предметом взятки, с учетом... -
Параллельно высоким показателям заражения на улицах Еревана призывают соблюдать эпидемиологические правила
Так, общее число смертей достигло 227: по сообщению Минздрава, в 77 случаях причиной смерти стали иные...