Daily Archives: Օգոստոս 2, 2021
Խաբվածներից մեկը շինարար է՝ Զուրաբյանի համագյուղացի՝ Բերդավանցի է և նախկին կոլեգաների պես գերադասում է հավատալ խոստումներին և զերծ մնալ կոնֆլիկտային իրավիճակներից։ -
2 Օգոստոս
Մի քանի պատգամավոր և բռնության մասին հարցեր
«Հայաստան» դաշինքի ներկայացուցիչներից ոմանք, ճանաչելով «ակտիվիստ Գասպարիին», հրաժարվում էին խոսել․ «այս պահին դեռ ժամանակը չէ», «ձեր հետ՝ ոչ»․․․ -
Եվս մեկ բանակային քրգործ՝ «անզգուշությամբ ինքնասպանության հասցնելու» հոդվածով
Զինվորի դին հայտնաբերվել է աջ դաստակի ամպուտացիա, կրծքավանդակի և որովայնի շրջանների մահացու վնասվածքներով․․․ -
Հայաստանում բրիտանական և «Դելտա» շտամ է հայտնաբերվել
Հուլիսի 26-ին նախարար Անահիտ Ավանեսյանն ասել էր, որ կորոնավիրուսի «Դելտա» շտամը երկրում «միանշանակ» շրջանառվում է․․․ -
Հայտնաբերվել է զորամասը լքած զինվորի դին․ ՊԲ
ՊԲ զինծառայող 1998 թ. ծնված Պարգև Նվերի Մարգարյանի մահվան հանգամանքները․․․ -
Բաքվում ևս երկու ռազմագերի դատապարտվեց
Մկրտչյանն ու Խոսրովյանը գերեվարվել են տարբեր ժամկետներում ու տարբեր վայրերից․․․ -
ԱԱԾ-ն շինծու մեղադրանքով վրեժխնդիր է լինում իրավապաշտպանից
Ազգամիջյան ատելությունը կանխելու համար ընդունված օրենքն օգտագործվում է ազգային փոքրամասնությունների խնդիրները բարձրաձայնողների դեմ․․․ -
Երևանի ավագանու «Իմ քայլը» խմբակցության անդամին ծեծել և դանակահարել են
«Գիշերը ժամը 1։00-ի մոտակայքում մի քանի դիմակավորված անձինք՝ մահակներով և դանակներով, ներխուժել են Երևանի ավագանու «Իմ քայլը»․․․

Daily Archives: 2 августа, 2021
В конце июля с ним в очередной раз попытались встретиться бывшие сотрудники кафе, которое принадлежит семье Зурабяна. Один из обманутых... -
Очередное дело заведено по статье о доведении солдата до самоубийства по неосторожности — СК
Военнослужащий-срочник Армии обороны Карабаха Паргев Маргарян, 29 июля самовольно покинувший воинскую часть, был обнаружен... -
В Армении обнаружены британский и «Дельта» штаммы
В четырех из 30-ти проб обнаружен британский штамм, в 25-ти - «Дельта», сообщает в понедельник Минздрав Армении... -
В Карабахе обнаружен труп военнослужащего — Минобороны
31 июля в результате поисковых работ на расстоянии от 2.5 км. от места дислокации воинской части был обнаружен труп военнослужащего... -
Бакинский суд приговорил пленных армян к 20 годам тюрьмы
Азербайджанские СМИ сообщают, что 2 августа в Ясамальском районном суде вынесен приговор двум армянским пленным Людвику Мкртчяну... -
Член правящей фракции в Совете старейшин Еревана избит и ранен ножом в собственном доме
Состояние Армана Антоняна оценивается как крайне тяжелое, заведено уголовное дело... -
Белорусская бегунья просит убежища в Европе после критики чиновников
Тимановская сказала, что не планирует возвращаться в Беларусь. По ее словам, она обратилась в японскую полицию...