Daily Archives: Փետրվար 24, 2011
Մեկ ժամ առաջ բաց էին թողել աղջիկներին, իսկ տղաներին տեղափոխել էին նարկոդիսպանսեր հետազոտման համար: Մի քանի րոպե առաջ նրանց բերել են ոստիկանության շենքի... -
ՀԱԿ-ի ակտիվիստ երիտասարդներից մի քանիսին բաց են թողել ոստիկանությունից
Մի քանի ժամ առաջ թռուցիկներ բաժանելու պահին բերման էին ենթարկվել ՀԱԿ ակտիվիստներ Արեգ և Սարգիս Գևորգյանները, Սահակ Մուրադյանը -
ՀԱԿ ակտիվիստները՝ ոստիկանությունում. մոտ 100 մարդ հավաքվել է շենքի մոտ
Հավաքված մարդիկ սպասում են ոստիկանության բաժնում գտնվող Հայ ազգային կոնգրեսի ակտիվիստներին, ում ավելի վաղ բաժին բերման էին ենթարկել մարդիկ... -
Ընտրվեց Մանկավարժական համալսարանի ռեկտորը
Այսօր տեղի է ունեցել Խաչատուր Աբովյանի անվան հայկական պետական մանկավարժական համալսարանի խորհրդի նիստ, որը վարել է վարչապետ... -
Քաղաքացիական հագուստով անձինք բերման են ենթարկել ՀԱԿ-ի ակտիվիստներին
Նա նշել է, որ այնուհետև երիտասարդներին նստեցրել են մեքենաները և տարել են ոստիկանության Կենտրոնի բաժին: -
Մի գրպանից մյուս գրպանը. վարորդները դժգոհ են կառավարության որոշումից
«Նրանք այդպես էլ չկամեցան հասկանալ մեր խնդիրներն ու պահանջները, ըստ էության, բացառեցին որևէ երկխոսություն, հրաժարվեցին այս հարցի... -
Քադաֆին վստահեցնում է, որ երբեք չի ղեկավարել Լիբիան
«Ինչո՞ւ եք ցանկանում երկիրը հանձնել Բեն Լադենին»,- հարցրել է երկրի ղեկավարը` վստահեցնելով, որ ինքը ամենևին էլ բռնակալ չէ և անգամ իրականում երբեք... -
Հարավային Կովկասում ԵՄ հատուկ ներկայացուցիչը հրաժեշտ տվեց Սերժ Սարգսյանին
«Այն պահից, երբ Դուք ստացաք Հարավային Կովկասում Եվրամիության ներկայացուցչի մանդատը, կարծում եմ` մեր հարաբերությունները, քաղաքական երկխոսությունը... -
Հայտնի գրողի հայտարարությունները Բերլուսկոնիի մասին սկանդալ են առաջացրել Իտալիայում
«Ինտելեկտուալ տեսանկյունից, զուգահեռներ կարելի էր անցկացնել Հիտլերի հետ: Նա նույնպես իշխանության է եկել ազատ ընտրությունների արդյունքում»,- ասել է Էկոն... -
«Մարիաննայից» գների բարձրացման վերաբերյալ բացատրություններ կպահանջեն
Հանձնաժողովն այսօր որոշում կայացրեց ուսումնասիրություն սկսել «Դուստր Մարիաննա» ընկերության գործունեության նկատմամբ` տնտեսվարողից պահանջելով...

Daily Archives: 24 февраля, 2011
Наибольшего роста ВВП в 2010 году достигли: Узбекистан (8,5%), Беларусь (7,6%), Казахстан (7,5%), Молдова (6,5%), Азербайджан (5%). Наименьшего - Украина (4,2%), РФ... -
Каддафи ввел в бой «черные эскадроны» и сравнил себя с королевой Елизаветой
Он также предупредил: если восставшие победят, власть в Ливии возьмет террорист Усама бен Ладен. Именно он и снабжает восставшую молодежь наркотиками... -
Молочной компании придется ответить за повышение цен в Армении
Комиссия приняла сегодня решение начать производство в отношении компании «Дустр Марианна» и потребовать обоснований повышения цен... -
«Дочка» РЖД сделает скидки для армянских студентов
24 февраля мэр Еревана Карен Карапетян и генеральный директор армянской «дочки» РЖД - ЗАО «Южнокавказские железные дороги»... -
Армянского человека зовут на борьбу с богатством, властью и наслаждениями
«Армянский человек против того, чтобы наша страна стала страной казино и борделей, против, чтобы из-за безработицы армянин покидал... -
Умберто Эко вызвал скандал в Италии, сравнив Берлускони с Гитлером
"С интеллектуальной точки зрения, сравнение можно было бы провести с Гитлером: он также пришел к власти в результате свободных выборов"... -
На директора-матерщинницу армянской школы, покалечившей ученика возбудили дело
В присутствии его одноклассников, избила и расцарапала его ногтями, затем заставила его перевестись в другую школу, а на педсовете... -
Правительство Армении решило помочь «неимущим» владельцам авто
С этой целью министерству финансов было выделено 300 млн драмов ($820 тыс.) с условием дальнейшего увеличения дотации по мере... -
Личный пилот Каддафи пообещал поделиться подробностями личной жизни диктатора
Личный пилот Муаммара Каддафи - гражданин Норвегии - в связи с массовыми беспорядками в Ливии сбежал в Европу... -
«Редактор-гомофоб» и «лицемер-демократ» возмутили армянского блогера
Но здесь есть только одна проблема, господин Осканян. Во время кровавых событий 1 марта, когда оппозиция была разгромлена после...