Daily Archives: Նոյեմբեր 22, 2014
Վայքի, Կապանի և Թումանյանի տարածաշրջաններում տեղում է անձրև, Հայաստանի մյուս շրջաններում՝ ձյուն: Միջպետական և հանրապետական նշանակության․․․ -
Մարտի 1-ի սպանությունների բացահայտումը քաղաքական կամքի հարց է․ ծնողները հանդիպեցին Կոստանյանի հետ
«Մենք պահանջել ենք յուրաքանչյուր սպանությանը առանձին առանձին քննեն, քանի որ ամեն մեկի դեպքն իր յուրահատկությունը ունի։ Ամենառաջինը... -
Խոցված ուղղաթիռի անձնակազմի անդամների դիերը տարհանվել են դեպքի վայրից․ ԼՂՀ ՊՆ
ԼՂՀ զինված ուժերը հատուկ նշանակության գործողության արդյունքում տարհանել են նոյեմբերի 12-ի ադրբեջանական ուժերի կողմից խոցված ՄԻ-24 ուղղաթիռի․․․ -
Որքան են նվազել Հայաստան ուղարկվող տրանսֆերտները․ «168 ժամ»
Նախկինում միշտ հաշվի է առնվել հենց զուտ ներհոսքը, քանի որ այն թույլ է տալիս ճիշտ պատկերացում կազմել դրամական միջոցների շարժի մասին․․․ -
Հայաստանում ներդրումների ծավալները շարունակելու են նվազել․ «ՀԺ»
Պոտենցիալ ներդրողներին ՀՀ-ում ներդրումներ կատարելու հարցում էլ զսպել են նաև այս տարվա կեսից ՌԴ-ի տնտեսությունում արձանագրվող միտումները․․․ -
Երևանում կքննարկեն Աբխազիայի և Հարավային Օսիայի խնդիրները
Նոյեմբերի 22-ին Երևանում կանցկացվեն քաղաքացիական լսումներ՝ «Եվրաինտեգրման գործընթացի դրական և բացասական կողմերը Սուխումի և Ցխինվալի համար»...

Daily Archives: 22 ноября, 2014
«Мы потребовали расследовать каждое убийство по отдельности, так как каждый из инцидентов имеет свои особенности. Прежде всего, мы... -
Труп и останки экипажа сбитого в Карабахе вертолета эвакуированы – Минобороны
С места были взяты и некоторые необходимые части вертолета. Согласно сообщению, в результате спецоперации убиты 2 военнослужащих... -
Сократились денежные трансферты в Армению – газета
В то время данных ЦБ по отдельным странам пока не было. Как отмечает издание, об изменениях, связанных с переводами из России... -
Объем инвестиций в Армении будет сокращаться — «Айкакан жаманак»
Потенциальных инвесторов сдерживали инвестирование в Армении тенденции, фиксируемые в российской экономике с середины этого года... -
В Ереване пройдут слушания на тему «Процесс Евроинтеграции – плюсы и минусы для Сухуми и Цхинвали»
22-го ноября в Ереване состоятся гражданские слушания на тему «Процесс Евроинтеграции – плюсы и минусы для Сухуми и Цхинвали», сообщает организатор мероприятия...