Daily Archives: Սեպտեմբեր 28, 2019
Թամարա Սարյանի և իր անչափահաս դստեր նկատմամբ ոստիկանները բռնություն են կիրառել, անհարգալից և արժանապատվությունը նվաստացնող․․․ -
Ղարաբաղում զինծառայող է սպանվել
Մահացու հրազենային վիրավորում է ստացել ՊԲ զինծառայող, 1999թ. ծնված Արման Արմենի Լևոնյանը։ -
Բերման է ենթարկվել դատավոր Աննա Դանիբեկյանին հետապնդողներից երկրորդը
Ավելի վաղ հայտնել էինք, որ երեկվա միջադեպի մասնակից Նարեկ Մութաֆյանը բերման էր ենթարկվել և ձերբակալվել․․․ -
Վովա Գասպարյանը ոստիկանությունից իրեն հետաքրքրող տեղեկատվություն չի՞ ստանում
Ամիսներ շարունակ առանց տրտնջալու ասում էինք, թե պետական ապարատը պետք է վեթինգի ենթարկել: Կոնկրետ օրինակով բացատրեմ, թե ինչու․․․ -
25-ամյա կնոջը դանակահարել է սկեսուրը․ ոստիկանություն
Ըստ ոստիկանության, 25-ամյա կնոջը մարմնական վնասվածք պատճառած անձը նրա 52-ամյա սկեսուրն է․ «Կենցաղային հարցերի շուրջ վիճաբանության ժամանակ․․․ -
Վերին Լարսի իրավիճակը Մոսկվայի հակահայ ռազմավարության հերթական ապացույցն է
Ռուսական կողմի ստեղծած արհեստական բարդությունների պատճառով Վերին Լարսում առաջացել է հիմնականում հայկական․․․ -
«Մահ հայերին» գրաֆիտին առաջինը չէ Գլենդեյլում
«Մահ հայերին» և «Թրամփը ասում է՝ անմիջապես հեռացեք» գրությունները հայտնվել են Հայ-ամերիկյան տարեցների միության շենքի պատին։ Գլենդեյլի ոստիկանությունից․․․ -

Daily Archives: 28 сентября, 2019
В связи с неуважительным отношением к судье Ереванского суда общей юрисдикции первой инстанции Анне Данибекян... -
В Армении арестована женщина, ударившая невестку ножом
Вечером 27 сентября в отдел полиции Шенгавита в Ереване поступило сообщение о том, что в одном из особняков... -
Ситуация на КПП Верхний Ларс как очередное доказательство антиармянской стратегии Москвы
Необходимо эффективными шагами как можно скорее помочь нашим компаниям и шоферам, многие из которых уже более... -
«Смерть армянам» — не первое подобное граффити в Глендейле
По словам пресс-секретаря структуры, у них уже рассматриваются случаи появления в этот период граффити схожего содержания... -
В Ереване задержан преследовавший судью сторонник Кочаряна
Видео инцидента, на котором видно, что кроме Мутафяна, съемку ведет и некто второй, быстро распространилось в соцсетях...