Daily Archives: Դեկտեմբեր 5, 2014
Միևնույն ժամանակ, նա հայտնել է, որ չի բացառվում՝ լրագրողին այսօր ձերբակալեն․ Իսմայլովան հարազատներին խնդրել է իր համար հագուստ ու դեղեր բերել․․․ -
Անշրջելի բան չկա․ Րաֆֆի Հովհաննիսյանը խոսել է Ազատության հրապարակում
Բացի ԵՏՄ֊ին միանալու խնդրից, Հովհաննիսյանը խոսել է նաև բանակում երեկ տեղի միջադեպերից՝ Հայաստանում զինծառայողի վիրավորվելուց... -
Մանկապարտեզում թունավորված երեխաներից 4-ը դեռ հիվանդանոցում են
ննդի անվտանգության պետական ծառայությունը ուսումանսիրրել է մանկապարտեզի սնունդը և դեռ չի հայտնաբերել ստանդարտների անհամապատասխանություններ․․․ -
«Իսկ լարին ինչու՞ է արժեզրկվում»․ Սերժ Սարգսյանը դրամի արժեզրկումը ԵՏՄ֊ի հետ չի կապում
«Գործազրկության և աղքատության հետագա կրճատման տեմպերն արագացնելու միակ ու բացառիկ միջոցը տնտեսական աճի տեմպի արագացումն է կայուն գնաճի պայմաններում․․․ -
Վկային դատարան չեն հրավիրում պաշտոնյաներին փրկելու համար․ իրավապաշտպան
«Քանի որ վկան չէր գալու դատարան, վերաքննիչ դատարանում նոյեմբերի 28-ի նիստը չի կայացել, մենք ևս, իմանալով․․․ -
ՍԴ. Մաքսային արժեքը որոշելիս մարդկանց ներկայացրած տեղեկությունները հավաստի են
Դատարանի դիրքորոշման համաձայն՝ ապրանքների ու տրանսպորտային միջոցների մաքսային արժեքի որոշման ընդհանուր կանոնը գործարքի գնի մեթոդն է․․․ -
«Լավաշի կռիվ»
Կապրենք՝ կտեսնենք․ մեր հարևաններն այնպիսի երես ու ուղեղ ունեն, որ մեկ էլ տեսար աթարն ու թրիքը ՅՈՒՆԵՍԿՕ֊ում գրանցեցին որպես․․․ -
Զինվորի մահվան փաստի առթիվ հարուցվել է քրեական գործ
Նշանակվել են դիակի դատաբժշկական, ինչպես նաև մատնադրոշմային, դատաձգաբանական-դատահետքաբանական համալիր փորձաքննություններ... -
Վրաստանը պայքարում է ռուսաստանյան ավիափոխադրողների դեմ
Ռուսաստանի և Վրաստանի միջև կանոնավոր ավիահաղորդակցությունն ընդհատվել Էր 2008 թվականի օգոստոսից՝ Հարավային Օսիայում տեղի ունեցած․․․ -
Ավագ լեյտենանտին մեղադրում են ծառայակցին հրազենային վնասվածք հասցնելու մեջ
Ավագ լեյտենանտ Հ․Ղազարյանը ձերբակալվել է դեկտեմբերի 2-ին պայմանագրային զինծառայող, 20֊ամյա Կարեն Անանյանին հրազենային վիրավորում

Daily Archives: 5 декабря, 2014
Двое из них проходят лечение в медцентре «Наири» в Егварде, двое других – в ереванской инфекционной больнице «Норк»... -
«А почему в Грузии обесценивается лари?». Президент Армении не связывает курс драма с ЕАЭС
Пример Грузии наглядным образом опровергает версии всех тех, кто считает, что основной причиной обесценения в Армении драма является вступление... -
Свидетеля по делу о смерти солдата не вызывают в суд ради спасения армянских чиновников — эксперт
Рубен Мартиросян напомнил, что именно Маргаряна вынудили назвать смерть Саакяна самоубийством, а также дать ложные показания для... -
Возбуждено уголовное дело по факту смерти солдата в Карабахе
Возбуждено уголовное дело по статье «доведение до самоубийства» по факту смерти рядового Артура Маргаряна в одной из военчастей... -
Битва за навоз, или пусть армяне образумятся
Если бы не бдительность минкульта, Лаваш был бы потерян, и мировое сообщество, пережевывая лаваш, говорило бы: «Какая вкусная вещь этот армянский хлеб!». -
Армянский офицер обвиняется в ранении сослуживца
Старший лейтенант Газарян арестован за нанесение 2 декабря огнестрельного ранения 20-летнему военнослужащему-контрактнику Карену Ананяну... -
Привилегированнее президента: армянский чиновник не предъявляет деклараций о доходах
«Можно констатировать, что он самый привилигированный среди чиновников, даже больше, чем Серж Саргсян, декларации которого размещены на сайте отмеченной Комиссии»...