Daily Archives: Նոյեմբեր 9, 2011
Լևոն Արոնյանը, Վլադիմիր Հակոբյանը և Գաբրիել Սարգսյանը ոչ-ոքիներով ավարտեցին իրենց պարտիաները: Այս անգամ մեր թիմին հաղթանակ բերեց... -
Գեներալ Մանվելի որդուն մարզպետի պաշտոնում նշանակելը որոշված է. աղբյուր
Epress.am-ի աղբյուրի համաձայն, չնայած որ այսօր նշանակման մասին չի հայտարարվել, Կարեն Գրիգորյանի՝ մարզպետի պաշտոնում... -
Նորվեգիան և Հայաստանը խորացնում են քաղաքական հարաբերությունները
Հանրապետության ղեկավարի խոսքով, Նորվեգիայի արտաքին գերատեսչության ղեկավարի հետ հանդիպումը նաև լավ առիթ է նորվեգացի... -
Երևանի կենտրոնում վիրավորվածների կյանքին վտանգ չի սպառնում (թարմացված)
Ինչպես հաղորդում է Epress.am-ի թղթակիցը, այս պահին դեպքի վայրում աշխատում է ոստիկանության օպերատիվ-քննչական խումբը, տարածքն ամբողջությամբ շրջափակված է, ինչի հետևանքով... -
Հրազդանցիների բողոքի ակցիան. Սասուն Միքայելյանը դատապարտեց հանքի շահագործումը
Մեսրոպյանը պատմել է, որ հանրահավաքից հետո հավաքվածներն ավտոերթով գնացել են հորատման աշխատանքների իրականացման վայր: -
Սերժ Սարգսյանը նշանակեց ՀՀ վարչական վերաքննիչ դատարանի նախագահին
ՀՀ նախագահ Սերժ Սարգսյանն այսօր հրամանագիր է ստորագրել Հովսեփ Բեդևյանին Հայաստանի Հանրապետության վարչական վերաքննիչ... -
Քրդերը ջարդել են Թուրքիայի ֆինանսների նախարարության կայքը
Նախարարությունը հարձակումից որոշ ժամանակ անց ապաակտիվացրել է կայքը`վստահեցնելով իր քաղաքացիներին, որ կայքը հնարավորինս շուտ կվերականգնվի: -
Պատմական անհրաժեշտությունը պահանջում է փոխակերպում, համոզված է Սերժ Սարգսյանը
«Մեր նպատակը կազմակերպված և իր ուժերին վստահ հասարակության կայացումն է, որի կենտրոնում մարդն է: Մենք պետք է դառնանք հասարակություն, որը լավագույն պայմաններ է ստեղծում... -
Մեդվեդևը բլոգերին խոստացել է մեքենայով զբոսանքի տանել և գրանցվել է «ВКонтакте» կայքում
«Ես երբեմն հանգիստ երթևեկում եմ, այդ մասին ոչ ոք չգիտի, և ես հնարավորություն ունեմ ինձ սովորական վարորդ զգալ»,- ասել էր նախագահը... -
Նանսենի արձանի բացմանը Երևանում մասնակցեց նրա թոռնուհին և ՀՀ նախագահը
Նորվեգացի նշանավոր բևեռախույզ, մեծ մարդասեր, Խաղաղության Նոբելյան մրցանակի դափնեկիր, հայ ժողովրդի բարեկամ Ֆրիտյոֆ Նանսենի հուշարձանի բացումն իրականացվում է...

Daily Archives: 9 ноября, 2011
Любопытная ситуация сложилась в ЗАГСе Кентрон, где наблюдается интересная закономерность. «7 июля 2007 года у нас было 7 заявлений, 08.08.2008-м – восемь... -
Норвежский министр рассказал в Ереване об отношениях с Баку
«Правительство Норвегии ожидает, что норвежские компании, работающие за рубежом должны подчинятся не только законам этой страны, но и международным стандартам... -
ВИДЕО того, что действующий победитель Евровидения Армения покажет в Ереване
8 ноября в сети появился клип на песню «Welcome to Armenia» исполнительницы Далита, которая будет представлять Армению на детском песенном конкурсе Евровидение... -
Украине предсказали революцию
Одиночные акции протеста в конце концов могут объединиться в революционное движение. «Украинское общество модернизируется быстрее, чем власть... -
Медики: на Земле началась эпидемия усталости
По словам профессора эндокринологии Оксфордского университета Джона Васса, большое количество пациентов обращаются в частные клиники... -
Брат Сержа Саргсяна трудоустраивает полицейского по прозвищу Шериф
Начальник линейного отдела полиции аэропорта «Звартноц», полковник Карен Бабаян по прозвищу Шериф, который после назначения Владимира Гаспаряна на должность... -
Армянских полицейских-пепельниц отправили на Кудыкину гору
Новоиспеченный начальник полиции Армении Вова Гаспарян своим поведением продолжает радовать не только подчиненных, но и все армянское общество, пишет 9 ноября газета... -
Забудьте о мобильной связи у особняка экс-президента Армении
Более того, у сотрудников Военной полиции, которые несут службы недалеко от дома Кочаряна, сотовые не работают даже после того, как они покидают блокируемую территорию... -
Армянское село, где не смотрят телевизор и не ругаются матом
За все время существования села было около десяти браков с армянами. До карабахского конфликта у нас жили азербайджанцы, три девушки вышли замуж за азербайджанцев... -
Король Карабаха 90-х задолжал армянским банкам и скрылся
После окончания активной фазы карабахского конфликта он стал первым министром обороны НКР и обладал безграничной властью в непризнанной республике. Тогда Бабаян...