Daily Archives: Դեկտեմբեր 6, 2011
Գործով անցնող մեղադրյալ Հակոբ Մանուկյանի փաստաբան Հրանտ Գևորգյանը ինքնաբացարկի միջնորդություն է հայտնել մեղադրող դատախազ Հարություն Հարությունայնին` թերի քննություն... -
Հիմա էլ սեռական օրգաններ. ակտիվիստի մեղադրանքի կետերը փոխել են
Լյուկի դեմ ցուցմուքն տվել է փոխտնօրենը, ով սկզբում գրել է, որ նա սեռական բնույթի հայհոյանքներ է տվել և կոտրել է Սերժ Սարգսյանի նկարի ապակին, և դրան ներկա են եղել... -
«Եդինայա Ռոսիային» պաշտպանում են Մոսկվայի և Ուդմուրտիայի հոգեբուժարանները
Մոսկվայի քաղաքային ընտրական հանձնաժողովի տվյալների համաձայն, Գիլյարովսկու անվան հոգեբուժական հիվանդանոցում «Եդինայա Ռոսիա» կուսակցության օգտին քվեարկել են ընտրողների 93,14% -ը... -
Նշանակվեց Շենգավիթի նոր թաղապետը
«Այն խնդիրները, որոնց առնչվում են մեր բնակիչները, տեսանելի են մեզ: Մենք մեր ամենօրյա աշխատանքով պետք է կարողանանք ոչ միայն այդ խնդիրներին լուծում տալ... -
Ուսուցչուհուն հմայիչ համարող 9-ամյա տղան 5 օրով հեռացվել է դպրոցից
Երեխային դասերից ազատելու մասին տնօրենի բացատրությունները լսելուց հետո տղայի մայրը շփոթմունքի մեջ է: «Չէ որ նա չի մոտեցել ուսուցչուհուն, չի գրկել նրան... -
Օրենքը չեն կարդացել, ուղղակի սեղմել են կոճակները. բնապահպանները դժգոհ են
«Ազգային Ժողովը դեկտեմբերի 2-ին լսումներ էր հրավիրել, սակայն չի սպասել լիազորված մարմնի կատարած փոփոխություններին: Մենք համոզված ենք, որ ԱԺ-ի մեծ մասը... -
Անհավասար ամուսնությունը սպանում է կանանց
Գիտնականները պնդում են, որ եթե կինը ամուսնուց 7-9 տարով մեծ է, նրա կյանքի տևողությունը կրճատվում է 20%-ով... -
Բացօթյա «Փարիզյան սուրճ»-ը կարող է գործել միայն ամռանը. սրճարանի համար պայքարը տեղափոխվել է Facebook
«Ես երեկ գնացել եմ քաղաքապետարան, և դիմել եմ, որպեսզի քաղաքապետն ինձ ընդունի: Թեև այնտեղ թողել եմ իմ տվյալները, բայց նրանցից դեռ ոչ մի լուր չեմ ստացել: Բայց, միևնույնն է, ես անպայաման,,, -
Կանանց մոտ քաղցրից կարող են բեղեր աճել
«Հարցն այն է, որ մեծ քանակությամբ քաղցրավենիք ուտելու դեպքում, կարող է ինսուլինային դիմադրություն ձևավորվել: Իսկ դա արդեն լուրջ սինդրոմ է, որի ժամանակ ինսուլին հորմոնը... -
Խորհրդանշական դատ. Ջավախքի ինտեգրացիայի դրական և բացասական կողմերը
«Ջավախքի տնտեսագետների ասոցիացիայի» նախագահ Արմեն Ֆարմանյանը զեկույցով հանդես կգա, որում կդիտարկի տվյալ գործընթացի մեջ առկա թերությունները և բացասական գործոնները...

Кафе не демонтажируют, просто у владельца имеется разрешение на эксплуатацию открытой части кафе только летом, ее попросили демонтировать...
Daily Archives: Декабрь 6, 2011
НС Армении: Новый спикер, букет цветов и думающий республиканец
Другой депутат от РПА, экс-председатель парламента Овик Абраамян во время брифинга заявил, что не жалеет об уходе с второй по значимости должности в стране...
Девятилетнего американца отстранили от уроков за комплимент учительнице
Мать мальчика, Чикита Локетт, рассказала, что о причинах отстранения ребенка от занятий с ней побеседовал директор школы. Он объяснил матери ученика...
У женщин-сладкоежек может появиться щетина
Среди факторов, вызывающих интенсивное увеличение волосяного покрова, называют как различные заболевания, так и генетическую предрасположенность...
У Саргсяна и Алиева никаких разногласий по поводу выборов в России
«Уверен, что многовековые отношения дружбы и добрососедства, всестороннее сотрудничество между Азербайджаном и Россией будут и в дальнейшем укрепляться...
Стукачи или набцезопасность Армении. Мнения экспертов (ВИДЕО)
«Это не законопроект, а позор. Я могу для вас прочитать, что имеют ввиду, говоря люстрация. Прежде всего, читаю: «раскрытие разведываетльной сети и контрразведки...
Угарный газ помешал встрече пары в гараже – полиция Армении
Из больницы в отдел полиции Ани сообщили, что к ним из города Маралик поступили 25-летний молодой человек и 20-летняя девушка, которые отравлились угарным газом...
Ду-ду, Владимир Владимирович! Писатель не желает Путину судьбы Каддафи
«Неизбежно возникнет ситуация, когда низы больше не хотят, верхи вконец разложились, а деньги кончились. В стране начнется буза, и Вы прикажете стрелять...
Армянский Рембо разлюбил Левона Тер-Петросяна. Теперь ему нравится Серж Саргсян
Первый президент Армении, лидер оппозиции Левон Тер-Петросян больше не внушает доверия бывшему сотруднику его личной охраны, каратисту, создателю и герою...
Символический суд: Интеграция армянонаселенного Джавахети: плюсы и недостатки
Председатель «Ассоциации экономистов Джавахети» Армен Фарманян выступит с докладом, в котором рассмотрит существующие недостатки и минусы данного процесса...